HomeKosovoHemomax Kosovë, blej, komentet, përbërja - Sëmundjet e zorrëve janë problemi i...

Hemomax Kosovë, blej, komentet, përbërja – Sëmundjet e zorrëve janë problemi i shoqërisë moderne

Author

Date

Category

Si të shpëtoj nga probleme të traktit tretës?

Shqipëri është lider në drejtim të sëmundjeve të traktit tretës

Gatimet indiane tradicionalisht janë të pasura me yndyrna. Në traktin tretës, yndyrnat krijojnë një mjedis të mirë për zhvillimin dhe shumëzimin e Helicobacter Pylori-t. Helicobacter Pylori shkakton ulçerë, gastrit, kolit, ngërçe, limfoma dhe kancer. Është vërtetuar se 90% e transportuesve të baktereve nuk përjetojnë ndonjë simptomë.

Edhe nëse nuk përjetoni ndonjë shenjë infeksioni, duhet të mbroni veten nga infektimi me Helicobacter Pylori dhe pasojat e rënda.

Të gjitha nevojat e zorrëve tuaja – Hemomax përdorimi, opinionet, çmimi 

Çaj bimor për parandalimin dhe shërimin e sëmundjeve të traktit tretës

 • Eliminon gromësitjen, urthin, fryrjen e stomakut
 • Vret Helicobacter Pylori-n dhe normalizon mikroflorën
 • Ndihmon për të hequr qafe gastritin dhe ulçerën
 • Përmirëson funksionin e sistemit tretës
 • Parandalon zhvillimin e tumorit kancerogjen

9600ALL

4800ALL

A tingëllojnë të njohura këto simptoma?

 • Urth
 • Të përziera dhe të vjella
 • Fryrje
 • Meteorizëm
 • Dhimbje stomaku pas ngrënies
 • Pesha e stomakut
 • Kapsllëku dhe diarreja

Edhe nëse përjetoni vetëm 1 nga ato simptoma, kjo është një arsye serioze për t’u kujdesur për shëndetin tuaj.

Hemomax do të ndihmojë për të hequr qafe sikletin, për të përmirësuar mikroflorën dhe tretjen.

Si funksionon Hemomax – blihet, komentet, blej

 • Hipofitë, achillea millefolium

Rimëkëmbni shtresën mukoze, hiqni florën patogjene, përmirësoni tretjen, eliminoni inflamacionin dhe parandaloni kancerin.

 • Rrënjë jamballi, capsella bursa-pastoris

Eliminoni proceset inflamatore, normalizoni aciditetin, stimuloni peristaltikën, normalizoni tretjen, forconi muret e stomakut dhe të zorrëve.

 • Manaferra

Normalizon mikroflorën, frenon mikroorganizmat patogjenë, përfshirë HP-në, parandalon riprodhimin e tyre dhe nxit rigjenerimin e mukozave.

Si ta merrni Hemomax?

 • Hidhni1 lugë çaji në 200 ml ujë të zier.
 • Mbulojeni, lëreni të yiej për 5-10 minuta, duke e përzier herë pas here.
 • Filtrojeni dhe pijeni 3-4 herë në ditë.

Produkt universal për normalizimin e funksionit të sistemit tretës – Hemomax komentet, përdorimi

Hemomax – produkt universal për parandalimin dhe shërimin e sëmundjeve të sistemit tretës. Çaji është iprovuar klinikisht * dhe ka treguar rezultate të shkëlqyera në praktikë:

 • 99% – Eliminimi i dhimbjes, urth, përzierje, gromësitjen, të vjella
 • 97% – Lehtësimi i inflamacionit dhe ulçerës
 • 96% – Normalizimi i mikroflorës, eliminimi i mikroorganizmave patogjene
 • 94% – Përmirësimi i funksionit të sistemit tretës në përgjithësi

* 358 vullnetarë kanë marrë pjesë në testime

Hemomax i ka ndihmuar ata të hiqnin qafe problemet me sistemin e tretjes

Ada

Kam disa vjet që vuaj nga gastriti. Është e tmerrshme – ju duhet të hani në një orar të caktuar dhe të mbani një dietë të rreptë, duhet të hiqni dorë nga ushqimet e yndyrshme dhe të skuqura, përndryshe, përkeqësimi dhe sulmi i sëmundjes nuk do të vonojnë shumë. Kam marrë kaq shumë pilula gjatë gjithë këtyre viteve, numri është thjesht i tmerrshëm për t’u menduar dhe sëmundja gjithnjë kthehej brenda një muaji. Kur mësova për Hemomax, vendosa të rrezikoj dhe ndihem kaq i lumtur për këtë gjë! Kanë kaluar 3 muaj që kur kam përfunduar kurën dhe ndihem kaq e lumtur për këtë gjë. Ndonjëherë, madje ha ushqim të shpejtë ose pulë pikante, të cilat në të vërtetë janë të ndaluara për mua. Sa mirë është kur nuk të duhet të mbash një dietë të rreptë!

Hilmiu

Muajt e fundit isha shumë keq – kisha vazhdimisht të përziera, nuk më linte të flija dhe ndonjëherë kisha dhimbje të forta në pjesën e poshtme të barkut. Një mik i imi më rekomandoi që të provoja Hemomax, një zgjidhje natyrore e butë por efektive. E kam pirë çajin sipas udhëzimeve – 1 filxhan të sapo përgatitur 4 herë në ditë. Ditën e tretë u ndjeva më mirë – më në fund isha në gjendje të flija gjumë pa siklet, nga e cilat nuk mund të shpëtoja më parë. Tani po përfundoj kurën dhe ndihem mirë, zorrët më punojnë si një orë dhe e kam harruar dhimbjen. Ua rekomandoj fuqimisht.

Hortenca

Kam vuajtur nga kapsllëku prej shumë kohësh, dalja në tualet ishte një problem i madh për mua. Kam provuar gjithçka – suposte, kam bërë klizma, kam pirë shurupra, madje kam përdorur recetën e gjyshes time për të përgatitur laksativë. Por sa herë që shkoja në tualet më dukej si torturë (lindja e fëmijës është më e lehtë, më besoni). Hemomax më ndihmoi të harroja dhimbjen dhe një ndjenjë të pakëndshme të ngopjes. Falë këtij çaji tretjen e kam më mirë dhe meteorizmi më është zhdukur. Unë patjetër që do t’i nënshtrohem edhe një kure tjetër të Hemomax ashtu siç rekomandojnë specialistët.

Iliri

Nuk kam pasur ndonjë problem serioz me tretjen, por unë jam një hamës i madh dhe shpesh porosis ushqime të shpejta. Pas kësaj, kam provuar një ndjenjë të rëndë të stomakut dhe madje edhe të vjella disa herë. Por kush do të refuzonte të shijonte një ushqim të shijshëm? Edhe unë nuk jam nga ata që e bëjnë këtë, edhe nëse më duhet ta bëj për hir të shëndetit tim. Shoku më pa që vuaja dhe më dha Hemomax. Ishte hera e parë kur nuk u ndjeva sëmurë pasi hëngra pjatën time të preferuar, e lëre më faktin që hëngra dy vakte. Tani, kur e ndiej se situata do të përkeqësohet, menjëherë marr një Hemomax. Dhe Hemomax nuk më ka zhgënjyer kurrë deri më tani!

Hemomax si ta porosisni?

Hapi 1

Plotësoni formularin e porosisë, siguroni të dhënat e kontaktit.

Hapi 2

Prisni që t’ju telefonojë një operator për të sqaruar hollësitë e porosisë.

Hapi 3

Merrni paketën tuaj dhe paguani në cilëndo mënyrë t’ju përshtatet.

Funksion i rehatshëm i zorrëve – Hemomax blej, çmimi, përbërja

Çaj bimor për parandalimin dhe shërimin e sëmundjeve të traktit tretës.

 • Lehtëson dhimbjet dhe inflamacionin
 • Përmirëson mikroflorën
 • Eliminon urthin, të përzierat dhe të vjella

9600ALL

4800ALL

“Ndihmë e madhe për mëlçinë: Produkti i vetëm që mund të shpëtojë mëlçinë nga dëmtimi i pashmangshëm”…

Doktor David J.: Përshëndetje të gjithëve!

Diskutimi ynë sot ka të bëjë me një sëmundje shumë të rrezikshme dhe shumë të përhapur. Në fazat e saj të hershme, sëmundja është shpesh e padukshme dhe nuk ka simptoma, dhe pak njerëz janë të vetëdijshëm sa nuk ka arritur një fazë shumë të rëndë.

Në të vërtetë, tani, ne do të flasim për sëmundjen e mëlçisë!

Si të ruajmë mëlçinë të shëndetshme? Nëse vuani nga kjo sëmundje, atëherë si shëroheni ose trajtoni këtë organ jetësor të njeriut?

Sot, ne do t’i përgjigjemi këtyre pyetjeve.

Doktor David J.: Për ata që nuk e dinë, dua t’ju them se mëlçia vepron si një filtër për të gjithë trupin. Ky organ i nënshtrohet shumë presionit dhe stresit çdo ditë: Nëse pini shumë alkool, hani shumë ushqime të skuqura ose merrni shpesh ilaçe me kimikate – të gjitha këto e dëmtojnë mëlçinë.

Nëse nuk keni ndonjë simptomë – kjo nuk do të thotë që mëlçia juaj është mirë!

Ka shumë simptoma që mund të tregojnë se mëlçia juaj është në rrezik!

Kontrolloni veten tani:

Indikacionet kryesore:

 • Ngjyrë e verdhë në pjesën e bardhë të syve
 • Shije e hidhur në gojë
 • Erë e keqe që vjen nga fyti
 • Shtresë e bezdisshme e verdhë në gjuhë

Indikacionet dytësore:

 • Dhimbje në kafazin e poshtëm të brinjëve në të djathtë
 • Fryrje të barkut
 • Skuqje të lëkurës, alergji dhe kruajtje
 • Dobësi trupore dhe gjendje e dobët shëndetësore
 • Dhimbje koke pa pushim

Indikacione të rënda:

 • Probleme në kryerjen e veprimeve me mend
 • Dhimbje në zonën e mëlçisë (shenjat e një mëlçie të fryrë)
 • Sekretimi i shtuar i djersës dhe inflamacion

Sipas Institutit Shëndetësor për Sëmundjet e Mëlçisë, afërsisht 5,300,000 njerëz vdiqën nga sëmundja e mëlçisë në vitin 2018 (thjesht imagjinoni për një moment)! Ka pasur një rritje prej 76% të shkallës së vdekjes në vend për shkak të kësaj sëmundjeje. Dhe, më besoni, vdekja e shkaktuar nga kjo sëmundje është shumë e dhimbshme!

Si mund të dëmtohet mëlçia?

Mëlçia filtron të gjithë gjakun tonë 400 herë në ditë dhe neutralizon të gjitha substancat toksike duke filtruar gjithçka nga gjaku. Sidoqoftë, natyra nuk merr parasysh ngarkesën e madhe të toksinave me të cilën duhet të përballet mëlçia moderne e njeriut. Është e vështirë për qelizat e mëlçisë të trajtojnë të gjitha këto në të njëjtën kohë.

Në përpjekje për të mbrojtur veten, këto qeliza fillojnë të ruajnë yndyrën, duke u përpjekur të mbajnë papastërtitë e ndryshme dhe substancat toksike në to dhe t’i mbajnë ato në depozita yndyre.

Kjo quhet Steatoza Hepatike ose Degjenerimi i Dhjamit i qelizave të mëlçisë. Fatkeqësisht, të gjithë njerëzit modernë e kanë këtë problem, në shkallë të ndryshme.

Mëlçia moderne e njeriut është e mbushur me papastërti toksike në shkallë të ndryshme. Kjo ndodh veçanërisht për ata që jetojnë në qytete të mëdha dhe zona industriale.

Papastërtitë dhe substancat toksike që grumbullohen në mëlçi shkaktojnë shumë sëmundje, të tilla si:

 • Gurë në tëmth
 • Probleme të traktit tretës
 • Lëkurë, flokë dhe thonj të pashëndetshëm
 • Diabet
 • Shtim në peshë
 • Ateroskleroza (sëmundje kardiovaskulare)
 • Keqformim kardiovaskular
 • Sëmundje neurologjike dhe neuroza
 • Dobësim ose humbje e shikimit
 • Probleme shëndetësore të burrave dhe grave
 • Rënie e funksionit të gjëndrës tiroide

Nëse vuani nga ndonjë prej problemeve shëndetësore të përmendura më lart – duhet të filloni të mendoni për një zgjidhje! Kështu “bërtet” mëlçia juaj e sëmurë për ndihmë!

Në të vërtetë, diagnoza e sëmundjes së mëlçisë është e mundur vetëm në fazë të përparuar të sëmundjes, por nëse e keni arritur atë pikë, mjekët nuk mund t’ju ndihmojnë më!

Një njeri mund të jetojë pa shpretkë, veshkë, gjëndër tiroide, por ai do të vdesë menjëherë pa mëlçi.

Çfarë mund ta shpëtojë mëlçinë?

Mëlçia është një organ i jashtëzakonshëm. Shërimi i plotë mund të ndodhë edhe vetëm me 10% të mëlçisë së mbetur. Sidoqoftë, që mëlçia të jetë përsëri e shëndetshme, është e rëndësishme të hiqni qafe toksinat që janë grumbulluar në të.

Miqtë e mi, sot dua t’ju tregoj për një zhvillim shumë inovativ – një produkt unik, i cili bën të mundur shërimin e mëlçisë në të gjitha fazat e kësaj sëmundjeje. Ky produkt është një zbulim i ri në fushën e Hepatologjisë në vitin 2019, dhe mund të ndihmojë edhe në raste të rënda të neglizhuara më parë.

Për ta shpjeguar atë, unë intervistova një nga pacientët e mi, i cili mund të mos ishte në gjendje të ishte me ne sot për shkak të sëmundjes së mëlçisë po të mos kishte marrë produktin modern!

Prezantimi – Filip A.!

Filip A.: Përshëndetje doktor!

Doktor David J.: Duke parë gjendjen tuaj aktuale, është e vështirë të imagjinosh se ky trup po luftonte me një sëmundje vdekjeprurëse deri disa ditë më parë. A nuk është kështu Filip?

Filip: E drejtë, doktor! Dhe shkaku është dëmtimi i mëlçisë! Unë mund të mos isha gjallë sot nëse mjekët nuk do të gjenin një kurë në kohë për të ndaluar sëmundjen plotësisht dhe për të rikthyer mëlçinë time në normalitet.

Doktor David J.: Shumë njerëz besojnë se dëmtimi i mëlçisë shkaktohet vetëm nga alkooli. Por unë ju siguroj se ka shumë shkaqe më të rrezikshme se kaq. E para është mjedisi ynë – Thjesht imagjinoni se sa toksina hyjnë në trupin tonë nga ndotja e mjedisit?

Thjesht të menduarit për të është e tmerrshme! Dhe shumë nga ne pinë duhan gjithashtu! Shkaku i dytë janë ushqimet e pashëndetshme. Ajo që ne hamë çdo ditë? Aditivë dhe konservantë të ndryshëm … thjesht mendoni për këtë, a mundet mëlçia jonë t’i trajtojë të gjitha këto e vetme? Sigurisht që jo!

Doktor David J.: Kur të arrijmë 40 vjeç, mëlçia dhe trupi ynë do të jenë plot toksina. Të gjitha këto toksina po shkatërrojnë në heshtje trupat tanë dhe ne nuk jemi plotësisht të vetëdijshëm për to. Mëlçia jonë nuk mund t’i trajtojë të gjitha këto vetëm.

Ndërkohë, shumë prej nesh injorojnë shenjat e dëmtimit të mëlçisë të shkaktuara nga toksinat. Shenjat e hershme janë shfaqja e llojeve të ndryshme të alergjive, skuqjet e lëkurës, problemet e tretjes, aroma e keqe e trupit dhe plakja e parakohshme …

Filip A.: Unë i kisha të gjitha këto probleme. Sidoqoftë, unë shkova te mjeku vetëm kur fillova të kem dhimbje shumë të forta në anë të trupit. Mëlçia ime e sëmurë ishte fryrë aq sa filloi të bënte presion në organet përreth! Mjeku më tha shkakun e problemit tim – mungesa e vëmendjes ndaj ushqimit gjatë udhëtimeve jashtë qytetit dhe mungesa e vëmendjes ndaj sasisë së alkoolit. Në atë kohë, unë pija si shumica e burrave dhe duhet ta pranoj, vazhdoj edhe sot e kësaj dite. Por tani, pi vetëm sasi të vogël… Nuk mund të bëj asgjë për këtë, sepse kërkohet në vendin tim të punës.

Shpesh kur shkoja në spital, ata më jepnin vetëm ilaçe. Mora pilula dhe pastaj i harroja, dhe jeta vazhdoi si zakonisht, dhe gjatë asaj kohe, mëlçia ime vazhdonte të vuante!

Gjashtë muaj më vonë, më dërguan me nxitim në dhomën e urgjencës sepse mëlçia ime gati sa nuk ndaloi së funksionuari. Pastaj u diagnostikova me një problem vdekjeprurës të mëlçisë dhe u shtrova në spital për dhjetë ditë. Unë mund të kisha vdekur nëse do të mjekohesha shumë vonë…

Doktor David J.: Me sa di unë, ju e morët ndihmën në kohë, apo jo?

Filip A.: Familja ime filloi të kërkonte për qendra hepatologjike në Tiranë. Dhe së fundmi, gjetëm një hepatolog me përvojë që rekomandoi “Hemomax” për mua.

Doktor David J.: Filip, më falni që ju ndërpres për një moment. Do të doja t’u tregoja lexuesve të mi më shumë detaje për “Hemomax”. Ky është një produkt unik që arriti të shpëtojë mëlçinë e sëmurë të artistit tonë të famshëm.

Ekspertë kryesorë nga Instituti Shëndetësor për Sëmundjet e Mëlçisë tani e rekomandojnë “Hemomax” për të gjithë pacientët që vuajnë nga ndonjë problem i lidhur me mëlçinë: të tillë si cirroza, fibroza, mëlçia yndyrore, tumori i mëlçisë, apo edhe nekroza.

“Hemomax” ka një efekt të menjëhershëm dhe gjithëpërfshirës:

 • Ky produkt tret “sipërfaqen dhjamore” në mëlçi dhe e përdor drejtpërdrejt për të pastruar toksinat.
 • Pasi marrjes, ky produkt zvogëlon peshën e mëlçisë – që do të thotë se merr përsipër funksionin e pastrimit dhe zvogëlon peshën e organit të sëmurë.
 • Stimulon rigjenerimin në mënyrë aktive dhe prodhon pjesë të reja dhe qeliza të shëndetshme. Në një kohë të shkurtër, mëlçia fillon të rigjenerohet plotësisht dhe është në gjendje të kryejë përsëri të gjitha funksionet e saj siç duhet.

Përfitimet për shëndetin e mëlçisë pas marrjes së “Hemomax” – blihet, përdorimi, opinionet

Përvoja e 30,000 pacientëve ka provuar se kura e trajtimit duke përdorur këtë produkt:

 • Pastron substancat toksike nga mëlçia,
 • Lehtëson dhimbjen,
 • Pastron tëmthin nga mëlçia,
 • Formon një shtresë mbrojtëse që mbron organet nga faktorë të ndryshëm të mjedisit të jashtëm.
 • Ky produkt është krijuar posaçërisht për të rigjeneruar mëlçinë nga mbipesha dhe për të siguruar mbrojtje të besueshme.

Doktor David J.: Filip, ju jeni një nga pacientët me fat që ju është rekomanduar të përdorni “Hemomax”, dhe keni arritur të merrni ndihmë në kohën e duhur për sëmundjen tuaj me mëlçinë. Ju lutem, na tregoni më shumë rreth asaj se si jeni ndierë gjatë procesit.

Filip: Fillova të ndjehem shumë më i shëndetshëm. Gjatë kësaj periudhe të trajtimit, ënjtja ime u zhduk, edhe pse para se të merrja këtë produkt, stomaku im ishte gjithnjë i fryrë. Unë fillova menjëherë të ndjehem më i lehtë, dhe “presioni” mbi organet e tjera u qetësua. Pas marrjes së këtij produkti, unë dola nga spitali dhe shkova në shtëpi, ku mjekimi im vazhdoi por nuk kisha më nevojë për mbikëqyrje të vazhdueshme të ekspertëve.

Doktor David: Po tani, çfarë thonë ekspertët?

Filip: Ekzaminimi im i fundit tregoi se gjendja ime e mëlçisë tani është normale. Thjesht mos bëni “mëkatin” e ngrënies së ushqimeve të skuqura dhe ushqimeve që përmbajnë substanca të ndryshme të dëmshme (qesh).

Doktor David: Shkëlqyeshëm! Filip, unë personalisht do të zemërohem nëse ju dhe të tjerët e neglizhoni kujdesin ndaj shëndetin tuaj!

Filip: Në atë kohë, nuk e kuptoja se nuk duhet të bënim numra me shëndetin. Duhet të kemi kujdes që nga fillimi, kurse unë e shtyja trajtimin deri në pikën e fundit. Unë pata fatin të mësoja për “Hemomax” sa nuk ishte vonë. Nëse të kundërt, nuk e di se çfarë do të ndodhte nëse nuk do të filloja trajtimin në kohë.

Jam shumë me fat që ndihem i shëndetshëm përsëri në moshën 45 vjeçare dhe mund të pushoj i qetë tani! Nuk mund të thoja të njëjtën gjë disa muaj më parë!

Doktor David: Filip, shpresoj që historia juaj t’i bëjë lexuesit tanë të fillojnë të mendojnë për shëndetin e tyre. Para përfundimit të kësaj interviste, shpresoj që këshillat tona për të mbrojtur dhe shëruar mëlçinë t’ju ndihmojnë. Kur mendon për vuajtjen nga dhimbja dhe sëmundja, marrja e masave paraprake është sigurisht zgjedhja më e mirë.

Të dashur miq, faleminderit që ndoqët intervistën tonë! Kujdesuni për shëndetin tuaj, veçanërisht për mëlçinë tuaj. Njerëzit nuk mund të jetojnë pa të. Nëse mëlçia sëmuret, jeta mund të duket si ferr.

Filloni të kujdeseni për shëndetin e mëlçisë tuaj duke filluar nga sot

Vëmendje ju lutem!

Ne jo vetëm që kemi arritur të bëjmë një produkt shumë efektiv për trajtimin e mëlçisë, por gjithashtu kemi arritur ta bëjmë atë të disponueshëm për publikun e gjerë! Pas diskutimeve të gjata me vendimmarrësit, ne patëm sukses të fillonim programin “Gjendja e shëndetshme”. Ky program synon t’u japë të gjithëve mundësinë për të trajtuar mëlçinë pavarësisht nga gjendja e tyre financiare në mënyrë që të mos përfundojnë me cerozë dhe sëmundje të tjera vdekjeprurëse. Sipas këtij programi, ofrohet zbritje deri në 50% të çmimit të këtij produkti!

Deri në fund të periudhës së zbritjes, “Hemomax” mund të porositet me 50% zbritje përmes faqes zyrtare të internetit.

Numri i produkteve të ofruara është i kufizuar!

9600 ALL

4800 ALL

Komente – Hemomax opinionet, përbërja, çmimi

Elda (Tiranë)

E pamundur! Ulja prej 50% është reale! E kam porositur dhe do t’ju shkruaj për rezultatet më vonë. Faleminderit shumë për këtë program.

Keta (Durrës)

A mund të marrim “Hemomax” për të trajtuar Hepatitin? Shikoni sytë e fëmijës tim, dhe mjeku nuk mund të bëjë asgjë fare!

Megi (Vlorë)

Të lutem më thuaj, e ka provuar ndokush? Si është efikasiteti?

Roni (Shkodër)

Keta, edhe unë kisha hepatit. Në atë kohë, nuk e dija se çfarë më ndodhi në sy. Pastaj mora “Hemomax”. Tani mund të dal nga shtëpia pa drojë. Përndryshe, nuk do të guxoja të hiqja syzet për shkak të sikletit!

Roza (Tiranë)

Unë e kam ndjerë vetë efikasitetin e saj. Më parë, gjendja ime e mëlçisë më shqetësoi shumë. Ndjeja dhimbje në bel dhe kisha frikë të shkoja te mjeku. Pastaj mora “Hemomax”. Tani, ndihem shumë më e shëndetshme.

Klajd (Fier)

Çfarë produkti i jashtëzakonshëm! E porosita disa kohë më parë, dhe si rezultat, u shërova. Simptomat që dukeshin qartë në fytyrën time tani po ikin e jam përmirësuar shumë!

Xhorxh (Tiranë)

Ju lutem më tregoni, a shitet ky produkt në farmaci? Unë e vlerësoj çdo ndihmë që mund të jepni. Dua ta blej për gruan time sepse mjekët japin vetëm ilaçe të padobishme. Mëlçia e saj po ia rrezikon shëndetin!

Liljana (Durrës)

Nuk e gjeta këtë produkt në farmaci. Ata thanë se ky produkt nuk shitet në farmaci. Unë e porosita atë në këtë faqe, të cilën gjithashtu ma rekomandoi Doktor Davidi. Në atë faqe, gjithçka është zyrtare dhe ka edhe certifikata. Kam marrë Hemomax për 3 ditë. Unë do të shkruaj më vonë për rezultatet.

Klea (Korçë)

Faleminderit shumë doktor Davidit që më këshilloi të merrja “Hemomax”, gjë që më ka ndihmuar vërtet. Tani nuk ndiej më dhimbje dhe problemet e mia të tretjes janë zhdukur të gjitha. Gjithashtu, kam humbur 10 kg për shkak të të gjitha papastërtive që ishin brenda trupit tim, ndaj dhe isha gjithmonë e fryrë. Tani lëkura ime është e lëmuar dhe ndihem shumë e shëndetshme! Është vërtet jetësore që mëlçia të jetë e pastër. Mëlçia është filtri kryesor i shëndetit tonë!

David

Nuk mund ta injoroj këtë koment … Ju lutem, Klea! Unë jam shumë i lumtur për ju. Dhe tani edhe po dobësoheni, gjë që tregon se mëlçia juaj tani po funksionon mirë!

Amalia (Vlorë)

Mëlçia e burrit tim më në fund u shërua pas viteve e sëmurë. Pas marrjes së këtij produkti, madhësia e mëlçisë së tij shkoi në normale sipas skanerit. Edhe unë e kam marrë këtë produkt, por meqenëse nuk kam ndonjë problem shëndetësor, nuk ndiej ndonjë ndryshim. Por mëlçia është organi më i rëndësishëm, dhe shëndeti i përgjithshëm i trupit varet nga ky organ, kështu që unë patjetër do të vazhdoj ta marr atë. Unë ju rekomandoj ta merrni atë.

Rakel (Tiranë)

Unë kam marrë shumë produkte për mëlçinë, dhe ky produkt ka efikasitetin më të mirë. Unë kisha një problem me lëkurën më parë, dhe vetëm Hemomax arriti të më ndihmonte, dhe tani as nuk e çoj nëpër mend fare. Do të vazhdoj ta marr në mënyrë që procesi i rigjenerimit të mëlçisë time të jetë më i plotë.

Xhoni (Durrës)

E kam marrë produktin dhe nuk ndiej asgjë. Unë madje kam një shije të thartë që vazhdon ende.

Altin (Berat)

Xhoni, edhe unë e mora, dhe para kësaj, kisha dhimbje në anën e djathtë të stomakut tim, ku ndodhet mëlçia. Më parë, unë pata marrë Hemomax por nuk e përfundova kurën e plotë të trajtimit, dhe përfundimisht, shija e thartë filloi të shfaqej përsëri. Pastaj fillova ta merrja përsëri, por kësaj here duke ndjekur udhëzimet. Gjithçka është në rregull pasi përfundova të tërë kurën e trajtimit! Tani e marr ende dy herë në ditë për të kuruar mëlçinë. Para kësaj, unë haja gjithçka pa ndonjë rregull, mish, ushqim të skuqur, dhe gjithashtu pija shpesh alkool. Në skaner mëlçia ime nuk dukej mirë. Do vazhdoj ta pi. Çmimi është super për mua.

Greta (Shkodër)

Kam lexuar me kujdes përmbajtjen para se ta porosis, dhe ky produkt përmban vetëm ekstrakte natyrore, kështu që është i përshtatshëm edhe për njerëzit që janë të ndjeshëm ndaj gjërave të ndryshme. Për shkak të kësaj, unë, që kam alergji, vazhdoj të marr Hemomax pa hezitim. Produktet e tjera nuk janë të përshtatshme për mua për shkak të përbërjes së tyre. Si rezultat, sëmundja që kisha më parë u zhduk pasi piva këtë! Faleminderit shumë!

Stela (Tiranë)

Unë mund ta marr këtë produkt në çdo kohë. Ky produkt ka një përbërje të mirë, dhe tani mëlçia ime është shumë e shëndetshme.

Berti (Durrës)

Sapo mësova për Hemomax, e porosita menjëherë. Vendi im i punës është i rrezikshëm, dhe unë duhet të mbroj mëlçinë me produkte nga jashtë. Pasi e piva, fillova të ndjehem më mirë. Këtë produkt ua rekomandoj edhe kolegëve të mi në fabrikë.

Flora (Vlorë)

Ky produkt e ndihmoi tej mase burrin tim! Menjëherë pas marrjes së tij, mëlçia e tij filloi të pastrohej… Mjekët janë të befasuar me ekzaminimin sepse mëlçia e tij tani është shumë e shëndetshme.

Martin (Korçë)

Unë dua të heq qafe sëmundjen e mëlçisë sa më shpejt të jetë e mundur, dhe më e rëndësishmja, dua të shpëtoj pa dhimbje dhe lehtë. Ky produkt është pikërisht ajo që unë dua. Do ta porosis sot. Shpresoj që “Hemomax” të mos ketë mbaruar.

Merita (Durrës)

Burri im ka hepatit, dhe kanë kaluar 2 vjet që nga koha kur shkonte herë pas here te mjeku për trajtim. Ju e treguat këtë histori në kohën e përsosur për ne. Kjo na jep shpresë të madhe, sepse kishim provuar gjithçka më parë, por gjendja e mëlçisë së tij vazhdonte të përkeqësohej.

Katerina (Tiranë)

Unë nuk besoj aspak në produktin tuaj të mrekullive. Kam shpenzuar shumë para për produkte të tilla – mendoj se një ditë do të vdes sepse mëlçia ime është dëmtuar shumë nga marrja e produkteve të tilla.

Sandër (Tiranë)

Cili është problemi yt Katerina? Supozoni që një produkt nuk funksionon për ju. Në vend që të ankoheni për të në forume, është më mirë të lexoni të gjitha informacionet në lidhje me Hemomax dhe të lexoni mendimet e njerëzve në lidhje me të. Ju do të kuptoni që ky produkt nuk është si një nga produktet kimike të zakonshme që merrni zakonisht. Ky produkt përbëhet nga përbërës natyralë. Nuk befasohem që ky produkt nuk shitet në farmaci, dhe prodhuesi është vërtet i mençur. Ata vendosën ta shesin produktin vetëm në faqen zyrtare të internetit në mënyrë që konsumatorët të besojnë se nuk po u shiten produkte të falsifikuara. Unë e kam porositur dhe kam filluar të marr kurën e trajtimeve, dhe tani jam krejtësisht i shëndetshëm! Mund të qëndroj në këmbët e mia!

Xheni (Fier)

Përshëndetje! Fatkeqësisht, Hemomax nuk ka arritur ende të kurojë sëmundjen time. Ndjeva se dhimbja u qetësua pak, por nuk pati ndonjë ndryshim të madh. Do vazhdoj mjekimin. Ndoshta për mua, do të duhet më shumë kohë se të tjerët që produkti të më shërojë. Nuk dua të bëj operacion. Ndjej që trupat tanë mund të luftojnë çdo sëmundje!

David

Programi shëndetësor është gjithmonë i gatshëm t’ju ndihmojë në trajtimin e sëmundjes tuaj. Ju lutemi na dërgoni informacionin tuaj të kontaktit. Edhe një herë, unë do të doja t’ju informoj të gjithëve që Hemomax mund të blihet me zbritje vetëm në faqen zyrtare të internetit, ndërsa programi është ende aktiv, ndaj nxitoni të merrni produktin. Kujdes nga produktet e rreme!