HomeKosovoInnoGialuron Kosovë, përdorimi, opinionet, çmimi - krem per rrudha bio

InnoGialuron Kosovë, përdorimi, opinionet, çmimi – krem per rrudha bio

Author

Date

Category

innoGialuron përdorimi, Kosovë çmimi, blej

innoGialuron blej, përbërja, blihet, komentet

innoGialuron opinionet, çmimi, përbërja, blihet

innoGialuron komentet, përdorimi, Kosovë

A keni ëndërr të keni një lëkurë të bukur, të re, me shkëlqim, pavarësisht nga mosha? Atëherë zgjedhja juaj është kremi innoGialuron. Ky produkt kozmetik jo vetëm që zbut në mënyrë efektive rrudhat dhe lufton ndryshime të tjera të padëshiruara të lidhura me moshën, por gjithashtu ka një efekt kumulativ, duke ngadalësuar procesin e plakjes.

Në këtë artikull do të mund të mësoni se çfarë është innoGialuron, si të përdorimi produktin, cilat janë avantazhet e tij, si funksionon, ku të blihet innoGialuron dhe cili është çmimi i tij në Kosovë. Në forume do të gjeni komentet dhe opinionet rreth innoGialuron që konfirmojnë se innoGialuron me të vërtetë funksionon.

Çfarë innoGialuron?

innoGialuron – serum kundër plakjes që nxit prodhimin natyral të retinolit nga trupi. Pikërisht për shkak të mungesës së kësaj lënde ndryshimet në lidhje me moshën bëhen më të dukshme: shfaqen rrudha mimike, të cilat gradualisht kthehen në të thella.

Përgatitja përmban bakuchiol, një analog natyral i retinolit, i cili eliminon mavijosjet dhe qeskat poshtë syve, zbut rrudhat, shtrëngon ovalin e fytyrës dhe tonifikon lëkurën, duke e parandaluar atë të varej. Me përdorimin e rregullt të kremit, nuk do të jetë e lehtë të merret me mend mosha: rikthen dermën në nivel qelizor, zbut rrudhat, e bën atë të butë dhe të mëndafshtë.

innoGialuron nga rrudhat – krem ​​kundër plakjes. Ndihmon për të mbajtur sekret moshën tuaj. Do të kujdeset për lëkurën tuaj përgjithmonë. Sekreti është në bakuchiol, një analog natyral modern i retinolit.

Fillon:

 • Rrudha të lëmuara
 • Barazoni relievin e lëkurës
 • Eliminoni pigmentimin
 • Stimuloni prodhimin e kolagjenit tuaj
 • Pengojnë punën e enzimave
 • Të fillojë mekanizmin e rinovimit të qelizave nga brenda ndërsa depërton në shtresat e thella të dermës

Si rezultat i përdorimit të serumit aktiv kundër plakjes, lëkura e fytyrës shtrëngohet vizualisht, fiton një ngjyrë dhe lehtësim të barabartë. Largon mërzinë, thatësinë, lëkurën. Rrudhat zvogëlohen në madhësi dhe thellësi.

Mënyra e aplikimit

Ju nuk keni nevojë të keni aftësi të veçanta për përdorim të përditshëm. Edhe pse është jashtëzakonisht e rëndësishme që së pari të lexoni udhëzimet për koncentratin innoGialuron:

 • Pastroni fytyrën tuaj nga papastërtitë, mbetjet kozmetike
 • Shkundni shishen, hapeni
 • Trajtoni qafën dhe fytyrën, duke aplikuar pak nga përbërja, duke pritur përthithjen e plotë
 • Përsëriteni procesin çdo ditë për 4 javë
 • Kursi mund të zgjatet nëse është e nevojshme

Kremi rekomandohet nga kozmetologët për femrat pas 35 vjetësh, nëse bëhet fjalë për ënjtje, dobësim të lëkurës, rrudha të thella. Nuk ka kundërindikacione për innoGialuron, si dhe efekte anësore. Por me ndjeshmëri individuale ndaj përbërësve aktivë, rekomandohet fuqimisht të kryhen fillimisht testet e alergjisë.

Çfarë po bën ai

innoGialuron ka veti shëruese universale:

 • Eliminimi i pigmentimit, rrathëve poshtë syve
 • Reduktimi i thellësisë së rrudhave
 • Barazimi i tonit
 • Shtrëngimi i lëkurës
 • Rritja e qarkullimit të gjakut
 • Fillimi i proceseve të rigjenerimit të qelizave të dëmtuara
 • Përshpejtimi i prodhimit të kolagjenit
 • Përmirësimi i frymëmarrjes qelizore

Produkti shfaq një efekt kumulativ, kështu që rezultati do të ruhet për një kohë të gjatë. Gradualisht, pamja e fytyrës do të përmirësohet, struktura e integritetit të lëkurës do të restaurohet, rrudhat mimike do të zbuten dhe ënjtja do të zhduket. Lifting koncentrati për fytyrën innoGialuron në 2-3 javë do t’i kthejë lëkurës elasticitetin dhe qëndrueshmërinë, do të zvogëlojë ëmbëlsinë e thellë, do të fillojë të luftojë skuqjen, njollat ​​e moshës. Kremi vepron në drejtim të pikës në palosjet nasolabiale ose në këmbët e sorrës. Mund të përdoret në dimër dhe verë. Për më tepër, lëkura nuk do të zhvishet, por përkundrazi, do të bëhet më elastike, elastike, e shëndetshme, e bukur.

Përparësitë

Shumë gra pranojnë procedura të shtrenjta, injeksione bukurie, mbajtëse. Ata hedhin shumë para për të parandaluar zbehjen e shpejtë të lëkurës. Por është e vështirë të bëhesh dhjetë vjet më i ri, për të luftuar proceset natyrore të plakjes së lëkurës. Pas 35 vjetësh, prodhimi i retinolit, një stimulues i rinisë së lëkurës, dukshëm zvogëlohet, shfaqen palosje nasolabiale dhe rrudha imituese. Në të njëjtën kohë, ka edhe gracka të tjera, sepse Është e vështirë të ngopet lëkura me retinol:

 • Mjekimet popullore veprojnë ngadalë dhe jo gjithmonë ndihmojnë
 • barna tradicionale kundër plakjes me retinol në tableta – të dëmshme për mëlçinë
 • Peeling-ët retinoik shkaktojnë lëkurë, kruajtje, djegie të lëkurës. Pas këtyre procedurave, duhet një kohë e gjatë për t’u rikuperuar

A ia vlen të zgjidhni për të përmirësuar pamjen tuaj. Kremi innoGialuron është zëvendësuesi më i mirë i produkteve të tjera tradicionale kundër plakjes. Vlerësimet pozitive të klientëve e konfirmojnë këtë. Koncentrat ngritës:

 • Vepron fuqishëm dhe saktë
 • Do të krijoni mrekulli të vërteta me pamjen tuaj
 • Stimulon intensivisht rinovimin e qelizave
 • Aktivizon prodhimin e kolagjenit
 • Shtrëngon ovalin e fytyrës
 • Eliminon fryrjen dhe skuqjen
 • Ushqen dhe hidraton lëkurën

Mbajeni moshën tuaj private me blej innoGialuron. Tani çdo grua mund të rinovojë lëkurën e saj, ta bëjë atë më të lëmuar dhe më elastike në shtëpi. Në të njëjtën kohë, ai bëhet shumë më efektiv, largon edemën, palosjet dhe rrudhat e thella dhe zvogëlon numrin e rrudhave të lidhura me moshën.

Kremi përballon në mënyrë efektive detyrat. Kjo konfirmohet nga reagimet pozitive nga klientët dhe studimet klinike.