HomeAlbaniaUpsize Shqiperi përdorimi, çmimi, komentet: gjoks voluminoz pa ndonjë operacion

Upsize Shqiperi përdorimi, çmimi, komentet: gjoks voluminoz pa ndonjë operacion

Author

Date

Category

Rezultatet e dukshme pas një kure! Upsize në Shqipëriment, përdorimi, përbërja, opinionet, komentet, çmimi, blej

 • Nuk jeni të kënaqur me pamjen e gjinjve tuaj?
 • A ju duken shumë të vogla?
 • Lëkura në gjoksin tuaj e fortë mjaftueshëm?
 • Nuk po merrni vëmendje të mjaftueshme nga burrat?
 • Nuk ndjeheni të sigurt për të treguar gjoksin tuaj?

Fatkeqësisht, gjinjtë duken bukur vetëm kur jeni të reja. Me moshën ata bëhen gjithnjë e më të varur; shfaqen rrudhat dhe shenjat e shtrirjes. As ushtrimet e rënda, as dietat apo mjetet popullore nuk kanë ndonjë efekt domethënës. Ndërsa operacioni plastik është shumë i rrezikshëm …

Një zgjidhje e vetme për të gjitha problemet që mund të keni me gjoksin tuaj!

Upsize opinionet

UpSize. Trajtim unik i gjithë-natyrshëm për të ndihmuar gratë të duken më tërheqëse. Upsize Albania përdorimi

Katër rezultate të lipostrukturës pa operacione plastike:

 • Heq dhe forcon gjinjtë
 • Heq asimetrinë
 • Shton vëllimin dhe qëndrueshmërinë
 • Hidraton zonën e dekoltenës

E përkryer për të gjitha gratë pavarësisht moshës së tyre.

Ai përmban tre përbërës natyralë: Upsize përbërja

Ekstrakt rrënjësh Anemarrhena asphodeloides             

Ka një efekt të theksuar përtëritje, nxit rritjen e gjirit.

Ekstrakte të rrënjës së Pueraria Mirifica

Ekstrakt rrënjësh Pueraria Mirifica, vaj Jojoba

Pantenol, vaj Macadamia, gjalpë shea

Rrit rezistencën dhe elasticitetin e lëkurës.

UPSIZE – është i lehtë për t’u përdorur dhe shumë i efektshëm! Upsize përdorimi

 • Kremi aplikohet në lëkurë dy herë në ditë – në mëngjes dhe në mbrëmje. Gjinjtë masazhohen njëra pas tjetrës derisa kremi të përthithet plotësisht në lëkurë (5-10 min secila).           
 • Pasi kremi përthithet nga lëkura, të dy gjinjtë masazhohen në lëvizje rrethore përgjatë konturit të gjirit.

Opinionet e specialisttsve: Upsize komentet, opinionet

Upsize komentet

Arjan Sh.

Ekspert i bukurisë, Tiranë.

“… Si doktor kam hasur në shumë gra që duan të zmadhojnë gjinjtë e tyre ose të përmirësojnë formën e gjinjve të tyre. Të gjitha ato vajza kanë provuar një sërë recetash të “gjyshes” ose ushtrime të rënda, por pa rezultate të veçanta. .. Ata fillojnë të mendojnë për operacionin. Mendoj se implantet janë gjëja e fundit që duhet të provoni. Dhe pse të rrezikoni? Falë mjekësisë bashkëkohore dhe zhvillimeve të fundit shkencore, është shpikur një trajtim i ri, i cili lejon të transformoni plotësisht gjinjtë tuaj dhe të arrini qëndrueshmëri dhe formë e shkëlqyeshme pas vetëm disa javësh të aplikimit. Unë rekomandoj Upsize, pasi kam dëshmuar efektivitetin e tij …”

Upsize komentet

Blerim

Ekspert i shëndetit të grave, Durrës

“… Ka shumë vajza dhe gra në mesin e pacientëve të mi, gjoksi i të cilave është në një gjendje të dobët. Unë i këshilloj ata të qëndrojnë larg operacioneve, sepse janë të rrezikshme dhe të kushtueshme! Fatkeqësisht, unë nuk mund të sugjeroj ndonjë ushtrim apo mjete popullore që të jetë efektive. E vetmja gjë që mund të bëjnë këto metoda është të përmirësojnë paksa situatën, por të merr të paktën një vit. Dhe nuk mendoj se rezultati do të ia vlente mundin… Unë besoj se zgjidhja përfundimtare për tani është kremi. Këtë u sugjeroj pacientëve të mi. 9 gra nga 10 shohin efektet e saj pozitive në më pak se një javë. Dhe është absolutisht e padëmshme për trupin e njeriut…”

Komentet e blerësve: Upsize komentet, blihet

Upsize Shqiperi

Stela, 27 vjeçe

Tiranë

“E kuptova se ishte keq puna kur burri im më tha që gjinjtë e mi duken si “qese të zbrazura”. Ai kishte të drejtë. Gjinjtë e mi ishin vërtetë të varur, por një herë e një kohë ata dukeshin seksi. Unë shkova në palestër për një vit, bëra ushtrime të ndryshme, por nuk dha efekt aspak! Burri im më solli kremin dhe më sugjeroi që ta provoja. Vetëm në një javë ai ishte ekstazik – gjoksi im u rrumbullakos sërish, dhe s’kisha më qese të varura! Unë e rekomandoj për të gjithë!”

Upsize Albania

Xhesi, 22 vjeçe

Durrës

“Unë nuk isha rehat me madhësinë e vogël të gjinjve të mi që kur isha adoleshente. Por një mikesha ime më rekomandoi të provoja Upsize. Për të qenë e sinqertë, kurrë nuk kam besuar se ndonjë lloj kremi ​​mund të bëjë gjinjtë të duken bukur. Por nuk të gjen gjë ta provosh. Të gjitha dyshimet e mia u shuan një nga një. Gjoksi im arriti qëndrueshmëri dhe duket tërheqës! Unë tani po pres që të bëhet më i madh!”

Upsize në Shqipëriment

Greta, 31 vjeçe

Tiranë

“Unë nuk e mora seriozisht kremin në fillim. Unë jam pak e trembur për gjoksin tim, por kurrë nuk e kam konsideruar me të vërtetë të provoj Upsize, edhe pse e shihja atë gjatë gjithë kohës. Por një ditë e provova dhe fillova trajtimin. Disa ditë më vonë, nuk mund ta shikoja veten në pasqyrë pa u emocionuar. Gjoksi im tani duket i bukur, i fortë dhe i freskët. Unë jam kaq e fiksuar me të! Unë ia kam rekomanduar tashmë këtë krem ​​mahnitës të gjithë miqve të mi!”

Upsize përdorimi

Ana, 36 vjeçe

Vlorë

“Asnjëherë nuk kam besuar në këto lloj trajtimesh derisa një shoqja ime më hoqi dyshimet e mia. Gjinjtë e saj ishin pak të ashpër pas shtatzënisë. Ajo vendosi ta provojë kremin për shkak të përbërësve të tij të vlefshëm. Ajo është shumë e lumtur me të – gjoksi i saj u bë i fortë!”

Upsize çmimi, blej

Upsize çmimi

4500 ALL

9000 ALL

Upsize komentet, opinionet, përdorimi, blihet, çmimi

Përshëndetje vajza!

Më duket se jam larguar për shumë kohë. Dhe kisha arsye për këtë …

Siç e dini, unë jam nënë e dy djemve të bukur 3 dhe 4 vjeç. Pasi linda djalin tim të dytë, unë shtova shumë kile ((Por, duke qenë se jam pro ushqyerjes me gji, vendosa të mos e ndërpresë laktacionin për të ruajtur trupin tim të bukur dhe të rregullt. Fillova të humbja peshë kur vogëlushi ime bëri dymbëdhjetë muaj. Ky ishte fillimi i tregimit që dua të ndaj me ju sot.

Ju duhet të keni dëgjuar shumë herë që grave u shfaqen probleme në marrëdhëniet me burrat e tyre për shkak të mbipeshës. Në fakt, natyra e meshkujve është e tillë që nuk mjafton thjesht të kesh një grua të dashur dhe të kujdesshme pranë. Ata duan që ajo të jetë shumë e bukur. Sigurisht, kjo ishte një nga arsyet pse pas lindjes së fëmijës u përpoqa të humb peshë sa më shpejtë. Por doli që përpjekjet e mia ishin të kota …

Upsize opinionet

Kjo jam unë pasi humba peshë. Fatkeqësisht, nuk gjeta asnjë fotografi të bërë para se të filloja të humb peshë. Vetëm shikoni gjoksin tim.

Ndërsa isha e lumtur me çdo kile të humbur, shoku im i kushtonte vëmendje gjërave krejtësisht të ndryshme. Ky ishte gjoksi im pa formë, i tkurrur dhe për fat të keq i varur. Ai nuk më tha asgjë, por unë fillova të vërej humbjen e interesit të tij ndaj meje. Nuk dua të them se si e kam kuptuar këtë. Çdo femër e kupton se çfarë dua të them.

Në përgjithësi, doli që dyshimi im nuk ishte i padrejtë. Ndodhi kur rastësisht pashë celularin e burrit tim. Betohem se ndodhi rastësisht!!! Ai shkoi të bënte dush, kur ra telefoni i tij. Ai më kërkoi që ta hap sepse po priste një telefonatë të rëndësishme. Unë u përgjigja dhe pastaj vura re një mesazh të palexuar nga njëfarë Vilma. Unë nuk e njihja njeri në mesin e miqve, të afërmve ose shokëve të punës. Kush nuk do ta lexonte?

Thoshte, “gjumë të ëmbël” dhe asgjë tjetër. Kjo me siguri më tronditi por ishte gjëja tjetër që ishte pika e fundit. Kam lexuar mesazhin e mëparshëm të dërguar nga burri im i cili thoshte “Super! Gruaja ime ka pasur probleme me këtë për shumë kohë.” Çfarë? Çfarë nuk shkonte me mua? Kam lexuar më tej dhe kam vërejtur një fotografi të … gjinjve !!! Gjinj të këndshëm dhe të fortë të shoqëruara me “Si të pëlqejnë?”

Shpërtheva në lot. Kur burri im doli nga dushi, ai menjëherë kuptoi gjithçka ndërsa unë qaja duke mbajtur celularin e tij në dorë. Ai as nuk u përpoq të mohonte asgjë. Ai thjesht tha, – “Çfarë mund të bëj? Unë jam një burrë, kështu që nuk është çudi që më pëlqejnë trupat e grave të nxehta dhe gjinjtë gjithashtu”.

Doja ta linja, por tashmë kisha dy fëmijë dhe isha me leje lindje. Kështu që vendosa të qëndroj dhe të jetoj nën të njëjtën çati me të. Marrëdhëniet tona ishin nën pikën e ngrirjes. Unë isha në depresion dhe doja që ta hiqja nga mendja. Por atëherë vendosa të mos hiqja dorë dhe të gjeja mënyrën për ta bërë veten të bukur! Kam humbur peshë në mënyrë të suksesshme, thoja me vete, kështu që mund t’i jap formë edhe gjoksit tim me sukses.

Së pari provova një çaj hopi. Kam lexuar shumë komente për klientët dhe mendova se do të më ndihmonte. Pas 2 javësh kuptova që po fitoja peshë por gjoksi im mbeti i njëjtë. Pas kësaj Kam provuar fara liri duke i shtuar në ushqim. Çfarë mund të them? Kjo përmirësoi ndjeshëm tretjen time))) Por gjoksi im nuk pranoi të rritej ((E njëjta gjë ndodhi kur provova majanë e birrës dhe mjekime hormonale të cilat duhej të lehtësonin në mënyrë efektive rritjen e gjoksit tim.

Vendosa të ndaj shqetësimet e mia në një forum për nënat, ku futesha shpeshherë. Unë e përshkrova rastin tim dhe njëra nga vajzat atje më tha që ajo kishte saktësisht të njëjtën problem dhe e kishte trajtuar duke përdorur një krem special Upsize. Kjo e zbukuroi atë me gjoks të masës C në vetëm një muaj!

Unë nuk e besova atë, por klikova në lidhjen që të çonte në faqen e internetit që shiste kremin. Kam lexuar në lidhje me të dhe mendova se nuk do t’i përkeqësonte gjërat sidoqoftë, pasi përshkruhej si produkt natyral dhe nuk përmbante hormone. Produkti përmban përbërës natyralë, si: Ekstrakte të rrënjës së Anemarrhena asphodeloides, ekstrakte të Pueraria mirifica, vaj makadamia, vaj shea, vaj jojoba, pantenol. Të paktën do ta përdorja për t’u kujdesur për gjoksin, mendova.

Upsize blej

Ky është tubeti që mora me postë

Fillova ta përdorja atë duke matur gjoksin tim çdo ditë. Nuk kam vërejtur asgjë të pazakontë gjatë 3 ditëve të para. Por në ditën e katërt, kuptova që SYTJENAT PO MË SHTRËNGONIN!!! Mendova se ishte thjesht një lojë e imagjinatës sime por në fund të javës matjet e mia më treguan që isha rritur me +0.6”! Përveç kësaj, gjoksi im u bë më i fortë!

Pas 3 javësh të tjera të përdorimit të Upsize harrova që burri im më mashtroi))) Unë thjesht isha e lumtur që mund të shkoja në dyqan dhe të blija veshje të reja! Të gjitha sytjenat e mia janë të një mase më të vogël. Më parë kam zgjedhur me përulësi midis masës A dhe AA. Atë ditë mora masën B!

Unë bëra matjet e mia çdo ditë, dhe vendosa të bëj një fotografi të gjinjve të mi vetëm pas një muaji për të vure në dukje ndryshimin. Ja rezultati im:

Upsize Shqiperi

Para dhe pas përdorimit të UpSize në një hapësirë kohe prej 4 javësh

Kur bleva sytjenat e para të masës C dhe po i provoja para pasqyrës, burri im, i cili sapo u kthye nga puna, më pa dhe veç të shihnit mahnitjen e tij))) Ai mbeti pa fjalë fare. Ishte momenti kur kuptova që KISHA FITUAR!!! Prodhuesit e UpSize e mbajtën premtimin e tyre! Nuk kisha gjinj të tillë të përsosur as para se të kisha fëmijën tim të parë. Për më tepër, kurrë nuk kam pasur një gjoks kaq të butë dhe kadife.

Burri im e kuptoi që kishte gabuar. Tani ai nuk ndalet së pari mua dhe më adhuron. Ai thotë se është i brengosur që mund ta lë për një burrë tjetër. Nuk është çudi!!! Unë uroj që ju të mund të shihni se si njerëzit më shikojnë mua kur eci në rrugë! Së pari u ndjeva në siklet por më pas vendosa të mos e fsheh bukurinë time!

Upsize blihet

Unë kurrë nuk do të kisha besuar se një krem ​​mund të shpëtojë familjen. Por UpSize e bëri realitet! Unë e fala burrin tim për hir të fëmijëve tanë … Gjoksi i bukur është si një magnet i vërtetë për meshkujt dhe nuk ka asgjë të keqe. Ata nuk mund t’i rezistojnë forcës tërheqëse të këtij “magneti”)))

Vajza, jua rekomandoj të gjithave të provoni UpSize! Ai jo vetëm që do t’ju ngrejë lëkurën siç bëjnë mjekimet e tjera, por DO TË BËJË TË KENI GJINJ VËRTETË TË MËDHENJ! Ja lidhja e faqes së internetit për të shmangur blerjen e një produkti të rremë. Jini të bukur dhe kujdesuni për veten!

Sinqerisht, Valeri

Historia e një kure të thjeshtë popullore që më ndihmoi të shpëtoj nga sikleti i gjinjve të vegjël. Upsize komentet, përbërja, opinionet, përdorimi, blihet

Dua të ndaj një histori sesi kam arritur të kem një pamje të mrekullueshme, megjithëse kam qenë plotësisht e rrafshët, pa gjoks fare.

Upsize komentet

Shumë nga shoqet e mia të moshës 15 vjeçe kishin një pamje me forma, të cilën, për fat të keq, unë nuk e kisha. Gjoksi im mbeti i njëjtë si kur të isha 10 vjeçe.

Sikletet po shtoheshin por gjoksi im jo. Deri sa mbusha 20 vjeçe, kisha përdorur gjithçka, si p.sh. tableta të kushtueshme, biolift, hop, vakum, lakër, stimulues të muskujve dhe ilaçe alternative … Mund të them vetëm një gjë: KËTO JANË PLEHRA! Humbje kohe dhe parash.

Nuk e dija që ishte e mundur të zmadhoje madje dhe gjinj kaq të pafuqishëm e të vegjël sa të mitë brenda 2 muajve.

Pasi mbarova shkollën, shkova për të studiuar në Kinë si studente shkëmbimi. Në Kinë takova Xhianën, një vajzë e bukur me forma të bollshme dhe aq të pazakonta tek gratë kineze.

Pas ca kohësh, në një festë, unë mora guximin dhe e pyeta Xhianën nëse ajo kishte bërë ndonjë operacion. Xhiana qeshi dhe tha që vajzat nga fshati i saj i lindjes kanë qenë të njohura për gjoks të madh për shumë shekuj.

Doli se në fshatin jugor të Kinës nga ajo vinte, prodhohej një krem ​​i veçantë për rritjen e gjoksit që prej për 400 vjetësh. Për më tepër, ai dërgohej dhe në Shtëpinë Perandorake. Kohët e fundit, kremi ka filluar të shpërndahet edhe në Shqipëri.

Siç më tha Xhiana, kremi është bërë nga një ekstrakt special i bazuar në Centella, e cila lehtëson rritjen e gjirit. Ai gjithashtu përmban vaj macadamia, gjalpë shea e cila ngren lëkurën dhe e bën atë më elastike. Sigurisht, unë isha skeptike për këtë recetë por E-cup e Xhianës më inkurajoi ta provoja një herë.

Gjejeni se çfarë ndodhi? Sa i madh u bë gjoksi im brenda 2 muajve? Ajo që ndodhi më pas ishte e jashtëzakonshme …

Upsize opinionet

E nisa ditën tjetër me një masazh dhe vendosa kremin. Unë e përsërita procedurën para gjumit. Kremi u përthith shpejt dhe nuk la njolla mbi rrobat e mia. Për më tepër, ai kishte një aromë të këndshme.

Kam vërejtur efektin fillestar në 3 ditë. Gjoksi im u bë pak më i madh në zonën e thithkave dhe KJO ishte një shenjë domethënëse për mua. Pas një jave gjoksi im u bë DY herë më i madh! Unë kisha madhësinë “A+” dhe gjoksi im nuk dukej më i sheshtë!

Unë isha tepër e lumtur!

Upsize në Shqipëriment

Nuk doja të ndalesha me kaq. Brenda 2 muajve të ardhshëm kam arritur një rezultat të jashtëzakonshëm – gjoksi im u rrit në madhësinë e Kupës B!

Sa herë që kujtoj se si kam torturuar veten më kot deri në 20 vjeç dhe si më vonë kam arritur të arrij rezultatin duke mos bërë asgjë dhe thjesht duke përdorur këtë mrekulli Upsize, po qaj nga gëzimi.

Gjatë gjithë periudhës së përdorimit aktiv të kremit, lexova reagime të ndryshme dhe blogje të vajzave të tjera që e kanë përdorur.

Dukej se duke pasur parasysh zhvillimin e dobët të gjinjve të mi, kam pasur një rezultat mesatar. Disa vajza shënuan rritje të gjinjve me gati 3 masa brenda vetëm 2 javësh!

Asnjëherë nuk mund ta imagjinoja që diçka e tillë ishte e mundur.

Kur u ktheva në Tiranë, miqtë e mi nuk mund të më njihnin. Nuk u përpoqa ta fsheh sekretin tim dhe u thashë atyre për kremin. Një nga miqtë e mi vendosi të ndjekë rekomandimin tim. Ka një shpërndarës zyrtar në Shqipëri, nga e cila ajo porositi një tubet të këtij kremi të mrekullueshëm. Çmimi ishte shumë i ulët.

Ishte e barabartë me shumën që një person zakonisht shpenzon në ushqimore.

Varet nga ju nëse është e kushtueshme apo jo.

Shoqja ime e shijoi rezultatin shumë shpejt. Ajo më telefonoi dy javë pasi ajo bleu kremin dhe me krenari më tha që gjoksi i saj u rrit me 1 masë! Nga B në C. Ajo gjithashtu më dërgoi një foto.

Në përgjithësi, ky krem nuk ​​ndryshoi vetëm jetën time. Burrat tani më kërkojnë mua, gjë që e bën burrin tim xheloz. 🙂 🙂

Kush e di, mbase jeta ime do të kishte qenë ndryshe po ta kisha gjetur Upsize më parë. Kjo është historia ime.

Vajza, ju që keni përvojë në përdorimin e këtij kremi, ju lutemi mos keni turp dhe ndajini arritjet tuaja në komente 🙂 🙂

Upsize blej, çmimi

Upsize çmimi