HomeAlbaniainno Gialuron Shqiperi opinionet, blej, përdorimi: mbani çdo gjë nën kontroll

inno Gialuron Shqiperi opinionet, blej, përdorimi: mbani çdo gjë nën kontroll

Author

Date

Category

inno Gialuron Albania, përdorimi, përbërja, opinionet, komentet, çmimi, blej

 • Çliron ndjesinë e thatësisë dhe padepërtueshmërisë
 • Largon acarimin dhe skuqjen
 • Largon shenjat e lodhjes

Efektet e Inno Gialuroni-t. inno Gialuron përbërja, përdorimi

Është vërtetuar klinikisht që Inno Gialuron-i ndalon procesin e plakjes së lëkurës dhe rregullon funksionin e qelizave epidermale.

Një gamë e gjerë vitaminash dhe mineralesh, si dhe prania e biotinës në formulën e saj, formojnë një molekulë të rëndë që depërton në shtresat më të thella të lëkurës. Kjo është arsyeja pse Inno Gialuron-i jep rezultate optimale.

Inno Gialuron depërton në shtresat më të thella të lëkurës dhe vepron nga brenda, duke shkaktuar prodhimin e kolagjenit që mbron rrudhat.

Përbërësit e tij aktivë qetësojnë lëkurën dhe zvogëlojnë skuqjen dhe acarimin.

Aminoacidet nxisin shërimin e mikrodamazhit të lëkurës, lehtësojnë inflamacionin dhe stimulojnë rigjenerimin e lëkurës. Rikthen balancimin natyral të pH dhe lëkura bëhet më elastike. Inflamacioni dhe lodhja zhduken.

inno Gialuron Shqiperi

Mendimi i ekspertëve. inno Gialuron opinionet, komentet

Kur krijojmë produktet për kujdesin e fytyrës, preferojmë të përdorim përbërës natyralë. Kompania Hendel përdor metoda inovative për të krijuar linjën e saj të famshme të kujdesit për fytyrën.

Përpara se të hidhen në treg, produktet tona kozmetike u nënshtrohen testeve dermatologjike dhe klinike. Inno Gialuron ka treguar shumë efektshmëri në zvogëlimin e rrudhave dhe përtëritjen e lëkurës.

Peter

Mjek i familjes dhe dermatolog

Tani është e mundur që fytyra juaj të duket 10 vite më e re!

inno Gialuron Shqiperi

Si ta përdorni

 • Hapi 1

Lani fytyrën.

 • Hapi 2

Përhapni kremin me lëvizje rrethore, duke shmangur zonën e syve.

 • Hapi 3

Lëkura juaj do të duket menjëherë e tonifikuar dhe e hidratuar thellësisht. Kremi mbetet aktiv për 24 orë pas aplikimit.

Inno Gialuron ka patentën e përbërësve natyralë, veçanërisht për të gjitha llojet e lëkurës.

Përmban deri në 7 herë më shumë vitamina dhe minerale sesa produkte të tjerë të ngjashëm. Formula e saj inovative për të luftuar problemet e përkeqësimit të lëkurës është e pasur me faktorin P-P dhe karoten B që mbron lëkurën nga plakja. Kremi stimulon rigjenerimin aktiv të qelizave, lëkura ushqehet në thellësi dhe ruan ngjyrën e saj natyrale.

Inno Gialuron përmban:

 • acid folik
 • allantoine
 • alcid hialuronik
 • ekstrakt fukusi

Komente. inno Gialuron komentet

inno Gialuron opinionet

Më pëlqen shumë mjekësia tradicionale kineze, sepse historia e saj 5000 vjeçare i ka mundësuar zbulimin e metodave më të mira për ruajtjen e bukurisë së lëkurës. Unë jam 50 vjeç dhe kohët e fundit kuptova që lëkura ime e kishte humbur elasticitetin. Kam rrudha të thella midis vetullave dhe rreth syve.

Estetistja më rekomandoi të provoja Inno Gialuron-in. Më tha që është një produkt inovativ që përmban një nga përbërësit kryesorë të mjekësisë kineze, manaferrat Inno Gialuron. Pas 2 javësh, lëkura ime tonifikua dhe rrudhat u zhdukën. Tani e përdor çdo ditë.

inno Gialuron komentet

Më pëlqen çdo gjë e re, kështu që vendosa të provoj Inno Gialuron, një produkt inovativ kundër plakjes. Jam pothuajse 6- vjep dhe fytyra ime duket ende shumë mirë.

Struktura e kremit është e butë, jo ngjitëse, përthithet shpejt dhe i qetëson rrudhat njësoj si hekuri i nxehtë. Efekti shihet vetëm pas disa javësh. Është produkti më i mirë që kam provuar ndonjëherë.

inno Gialuron komentet

Ua rekomandoj Inno Gialuron-in grave të gjitha moshave, funksionon me të vërtetë. Kremin ma dha nëna e një prej studentëve të mi. E vërteta është që asnjëherë nuk kisha parë një efekt të tillë. Lëkura është më e fortë dhe rrudhat në fytyrë e rreth syve më janë zhdukur. Kam dy javë që e përdor dhe rezultatet janë të dukshme.

inno Gialuron blej, çmimi, blihet

inno Gialuron çmimi

9000 ALL

Çmim i veçantë: 4500 ALL

Humbni 12 vjet në 2 javë – natyrale! Pa Botox, asnjë operacion plastik. inno Gialuron komentet, opinionet, përdorimi, çmimi, blej

inno Gialuron komentet

Me kërkesat e tanishme të bukurisë, gratë kërkojnë një pamje rinore me çdo kusht – përfshirë operacionin plastik. Ata e vënë shëndetin e tyre në rrezik, durojnë dhimbjen dhe shpenzojnë shumë, edhe pse ekzistojnë metoda më efektive.

Në vijim do të trajtojmë metodat alternative. Sara, që di si të dukesh 12 vjet më e re se gratë e tjera në moshën e saj, e ndau historinë e saj me ne.

inno Gialuron opinionet

“Kur isha e re, kuptova se çfarë është bukuria dhe sa e rëndësishme është për gratë. Nëna ime u bë viktimë e operacioneve plastik të dështuar, dhe pashë ndikimin që solli në jetën e saj. Ajo nuk ishte aq e bukur sa më parë, dhe përpjekjet e saj për të rikuperuar bukurinë e saj ishin të kota, gjë që ndikoi në marrëdhënien e saj me babanë tim. Në atë kohë, fillova të ëndërroja të bëhesha kozmetologe në mënyrë që t’i ndihmoja gratë të mos vuanin më nga papërsosmëritë dhe të mbeten të bukura pa marrë parasysh moshën”.

Kanë kaluar shumë vite që nga ajo kohë dhe ëndrra ime u realizua. Jo vetëm që u bëra kozmetologe, por edhe pronare e një salloni bukurie. Çdo ditë ndihmoj gratë të duken më të bukura dhe të jenë më të lumtura, në mënyrë natyrale.

Kur isha vajzë e re, motoja që kisha në mendje ishte “Rinim natyral pa injeksione ose operacione!”.

Në industrinë e bukurisë, gjërat ndryshojnë shpejt. Prandaj jam gjithnjë e azhurnuar me të gjitha risitë. Unë marr pjesë në konferenca mjekësore, testime produktesh dhe lexoj kërkime shkencore, gjë që më ndihmon të jem në pararojë kur nxjerr produkte të reja. Unë kam vërejtur se kjo është një metodë efektive sepse ndër klientët e mi kam edhe të famshëm, të cilët duhet të mbajnë një pamje rinore në punën e tyre.

inno Gialuron Albania

Unë isha shumë e lumtur me punën time, derisa një ditë u njoha me një viktimë tjetër të një operacioni të keq plastik. Ishte një grua që më kërkoi ta ndihmoja për të përballuar pasojat e operacionit. Ajo fliste me lot në sy.

Historia e saj më ktheu prapa në kohë dhe më kujtoi historinë e nënës sime. Kuptova që gratë vazhdojnë ta bëjnë këtë gabim që është aq e vështirë për t’a rregulluar. Ata përpiqen të rifitojnë rininë e tyre dhe të kenë lëkurë të fortë dhe të përsosur. Ata përfundojnë në thikë dhe marrin vetëm traumë.

në nuk mund të rrij pa bërë asgjë për këtë ndërsa kujtoj të gjitha shqetësimet dhe vuajtjet që nëna ime kaloi. Por pjesa më e rëndësishme ishte që unë dija si të kuroja rrudhat pa hapa drastikë siç është operacioni.

Kuptova që jo të gjithë mund të vijnë në sallonin tim të bukurisë për shërbim cilësor. Dhe ne nuk kemi aftësinë t’i ofrojmë shërbimet tona për të gjithë klientët e mundshëm. Kjo është arsyeja pse vendosa të flas për produktin që ne përdorim, në mënyrë që gratë të mund ta përdorin vetë. Unë u pajtova me shpërndarësin zyrtar për të marrë një zbritje prej 50%. Tani mund të dukeni më të reja pa pasur nevojë të paguani.

Zbulimi revolucionar që përdor salloni im i bukurisë është Inno Gialuron E rekomandoj për të gjitha gratë që duan të duken më të reja dhe të kenë lëkurë të butë. Është produkti më i mirë për kujdesin e lëkurës në industrinë e bukurisë. Unë jam gjithashtu një nga përdorueset e tij të lumtur.

Tani do t’ju tregoj më shumë rreth këtij produkti. Është mjaft interesante!

Pas shumë vitesh mbikëqyrje dhe hulumtim të proceseve biologjike të plakjes së lëkurës, shkencëtarët zbuluan një formulë unike që është efektive në 97 nga 100 raste. সSerumi depërton thellë në të gjitha shtresat e lëkurës dhe e ushqen nga brenda, gjë që stimulon prodhimin natyral të kolagjenit që ka tendencë të zvogëlohet me kalimin e kohës.

Serumi përmban përbërës të nevojshëm për lëkurën duke e hidratuar dhe ushqyer atë me vitamina dhe mikro-elemente. Kombinimi i këtyre përbërësve aktivë ndihmon lëkurën të ruajë lagështinë gjatë gjithë ditës dhe të ruajë elasticitetin.

inno Gialuron përdorimi

Testet klinike zbuluan se përdorimi i përditshëm i Inno Gialuron ndihmon zvogëlimin e rrudhave në 2 javë.

Për herë të parë pas shumë vitesh punë, pashë rezultate të tilla!

Pas testeve klinike, ekspertët e pavarur gjithashtu e testuan atë. Çdokush mund të marrë pjesë.

Këto ishin rezultatet:

Serumi përmban acid hialuronik,e cila ndihet e lehtë në lëkurë dhe fleksibël. Mund të përdoret poshtë makijazhit.

inno Gialuron përbërja

Ajo thahet shpejt dhe ka një aromë të këndshme. Kështu që gratë me alergji ose lëkurë të ndjeshme gjithashtu mund ta përdorin atë.

Ajo e mban lëkurën të hidratuar për 24 orë. Lëkura ime u bë e freskët dhe e këndshme. Kjo është shumë e rëndësishme për gratë që vuajnë rregullisht nga stresi dhe për ato që oraret e ngushta nuk i lejojnë të pushojnë. Dietat e pashëndetshme ndikojnë gjithashtu në lëkurën tonë. Të gjitha gratë duan të duken të reja dhe rrezatuese gjatë gjithë kohës.

Pas shtatë ditësh përdorimi të serumit, lëkura ime ishte dukshëm më e fortë. Rrudhat e syve, qeset dhe ënjtjet ishin zhdukur. Fytyra ime dukej më me konturë dhe rifitoi tonin origjinal. Dukej aq delikate dhe e butë sa kur isha e re.

Pas 2 javësh, rezultatet ishin të pabesueshme. Produkti plotësoi pritshmëritë e mia. Edhe rrudhat më të thella, të cilat më parë dukeshin të pamundura për tu hequr, janë zbutur.

inno Gialuron opinionet

Pas 2 javësh provë, gratë dukeshin si të reja – nuk u dallohej mosha. Pa enjtje, qese, ton gri ose faqe të buta dhe rrudha nasolabiale. Të gjitha shenjat e plakjes u zhdukën në vetëm 2 javë!

inno Gialuron komentet

Inno Gialuron më bëri shumë përshtypje. Përdoreni këtë derum ​​për rezultatet më të mira të mundshme. Pa operacion e qindra produkte. Ky serum është zgjidhja që ju nevojitet! Përdoreni këtë serum ​​për një pamje rinore. Qindra përdorues të kënaqur.

Shpresoj që ky informacion t’ju ndihmojë të shmangni gabimet dhe kirurgjitë plastike. Serumi natyral Inno Gialuron eliminon të gjitha shenjat e plakjes së fytyrës.

Dukuni 35 vjeç kur jeni 51 vjeç, pa kirurgji apo botoks! inno Gialuron përbërja, komentet, blihet

A e dini se me ekstrakte të gjetheve të çajit mund të dukeni 17 vjet më të rinj në 61 ditë?

inno Gialuron Shqiperi

Përshëndetje lexues!

Le të vazhdojmë me rubrikën tonë të përjavshme “Mosha nuk është pengesë për bukurinë”, ku ndani metoda sekrete për ripërtëritjen e lëkurës. Sot do të zbulojmë sekretin e Liljanës, e cila shkaktoi një stuhi në internet dhe është një nga më të diskutuarit në forumet e bukurisë. Kjo histori ka një fillim të trishtë: pas 25 vjet martese, burri i Liljanës e la atë dhe i tha se ishte e moshuar.

“Kam kaluar në depresion për tetë muaj, kam qarë vazhdimisht dhe nuk jam kujdesur për veten time. Rrathët dhe qeset në sytë e mi u bënë më të mëdha, dhe fytyra ime mbushej me rrudha dhe palosje më të thella. Unë isha 49 vjeç, dhe kur shikoja veten në pasqyrë, shihja vetëm vetminë dhe pleqërinë,” kujton Liljana.

Ne gjithmonë admirojmë këmbënguljen e heroinave tona. A mendoni se Liljana hoqi dorë? Sigurisht që jo! Ajo do të rifitojë bukurinë e saj!

“Jam rritur në një kohë kur nuk kishte trajtime me Botox, operacione plastike ose procedura të tjera. Unë isha e sigurt se mund ta rifitoja rininë time pa të gjitha ato procedura të shtrenjta dhe të rrezikshme,” thotë Liljana.

Në 5 muaj, ajo i provoi të gjitha: pastrimin, maska, locione, serume, ushtrime dhe masazhe, por asnjë nuk funksionoi ose nuk dha rezultate të dukshme. Liljana vajti për vizitë tek një dermatolog, por ajo nuk mund ta përballonte trajtimin që ai propozoi.

“Unë isha e dëshpëruar sepse asgjë nuk po funksiononte. Një ditë, një asistent shitjesh më tha që ishte 45 vjeç, por ajo dukej sikur të ishte 30 vjeç! Si mundet? Ajo po përdorte një maskë të prodhuar nga ekstraktet e gjethes së çajit, dhe ekstraktet e algave. Pas 14 ditësh, rezultatet ishin befasuese: rrudhat ishin zhdukur.

inno Gialuron Albania

2 muaj më vonë, dukesha 10 vjet më e re! Pas muajit të tretë, rrudhat përreth syve dhe palosjet hundolabiale u bënë thuajse të padukshme. Pas shumë vitesh u ndjeva përsëri e bukur dhe fillova të merrja komplimente. Unë isha e lumtur!

Sidoqoftë, maska ka edhe disavantazhet e saj: ju është dashur ta lini në fytyrën tuaj për një kohë të gjatë dhe ishte e vështirë ta hiqni. Çdo ditë, Liljana kalonte 30 minuta duke përgatitur përzierjen, 5 orë me të në fytyrën e saj dhe një orë tjetër për ta hequr atë, por bukuria, siç thonë ata, kërkon sakrifica.

inno Gialuron përdorimi

Vajza ime gjithashtu e provoi maskën, por asaj i mungonte durimi ta përdorte çdo ditë për aq kohë. Një ditë ajo udhëtoi jashtë vendit për të marrë disa trajtime kundër plakjes dhe i tregoi dermatologut të saj për këtë maskë. Ai konfirmoi që ata përbërës me të vërtetë kanë një efekt anti-plakje, madje edhe në lëkurën e dëmtuar. Ai tha se serumi Inno Gialuron kishte të njëjtën substancë si maska ime, por ishte më e përshtatshme sepse duhet të aplikohej vetëm para gjumit.

Unë kam qenë skeptike kur ajo solli disa shishe të Inno Gialuron nga jashtë vendit. Mendova se dermatologu thjesht donte paratë e saj, por në pak kohë, nuk kishte më rrudha në fytyrën e saj, edhe pse ishte 31 vjeçe. Kështu që e provova.

Ky serum ​​ishte edhe më i mirë sesa maska ime. 23 ditë më vonë, të gjitha rrudhat e mia u zhdukën dhe lëkura ime është tërhequr dukshëm. Po!

Tani në vend që të rri në shtëpi me maskë, unë dal jashtë në vende interesante. Unë kam më shumë admirues tani sesa kur isha e re!

inno Gialuron përbërja

Mjerisht, ky nuk ishte përfundimi i saj i lumtur dhe problemet u rishfaqën. Në blogun e saj që kishte mbi 500,000 abonues, ajo shkroi për ripërtëritjen e lëkurës. Kur ajo shkroi një postim rreth Inno Gialuron, ajo mori shumë kërcënime duke i kërkuar asaj të hiqte informacionin për atë produkt. Pronarëve të klinikave të kirurgjisë plastike nuk u pëlqente që gratë tani dinin një metodë më të thjeshtë dhe më të lirë për të ripërtërirë lëkurën e tyre. Liljana u detyrua ta fshijë postimin për sigurinë e saj.

“Është e qartë se paraja sundon botën sepse ka shumë njerëz të babëzitur që duan të përfitojnë nga të tjerët. Unë jam një grua e dobët dhe nuk mund ta luftoj sistemin. Është turp që më duhej ta fshija postimin tim në blog, por në të njëjtën kohë, unë e di se nuk kam pasur kohë për t’u marrë me të: në radhë të parë, falë blogut tim, përfaqësuesit zyrtarë të Inno Gialuron me ofruan një punë. Në radhë të dytë, unë u martova, kështu që gjithë kohën time të lirë e kaloj me njeriun më të mirë në botë. Unë jam shumë mirënjohës për të gjitha ato gra që lexojnë blogun tim, më mbështetën dhe ndanë recetat e mia. Falë jush nuk mora rrugën e gabuar dhe tani jam shumë e lumtur”, thotë heroina jonë.

Liljana ende punon me Inno Gialuron e cila ka ndihmuar 985.967 gra në të gjithë botën të ripërtërijnë rininë e tyre – dhe ky numër vazhdon të rritet. Ndoshta misioni i të gjithëve është të përmirësojnë veten e tyre dhe t’i ndihmojnë të tjerët gjithashtu ta bëjnë këtë. Pas një kërkimi të gjatë dhe të vështirë, më në fund gjetëm ilaçin më të mirë anti-plakje për lëkurën. Është faqja e internetit e Inno Gialuron. Pra, a ia vlen të harxhoni shuma të mëdha parash për injeksione të dhimbshme Botox, operacione të rrezikshme dhe produkte të kushtueshme? Ka një mënyrë të përballueshme dhe të lehtë për të marrë të njëjtin efekt. Varet nga ju – provoni Inno Gialuron duke klikuar në lidhjen më poshtë.

inno Gialuron Shqiperi

Më i mirë se botoksi

 • E bën lëkurën të butë dhe elastike
 • Zbut rrudhat dhe ngre formën e fytyrës
 • Mbron lëkurën nga plakja prej rrezeve UVA dhe UVB dhe faktorëve mjedisorë

Si funksionon serumi Inno Gialuron? inno Gialuron përdorimi, blihet

Serumi Inno Gialuron përmban acid folik, allantinë, acid hialuronik dhe ekstrakt fukusi kujdeset për të gjitha ndryshimet që lidhen me plakjen e lëkurës. Vitamina A zbut rrudhat, vitamina C siguron një çehre të shëndetshme, Vitamina K largon pigmentimin që ka lidhje me moshën, ndërsa niacina normalizon qarkullimin e gjakut dhe pastron lëkurën nga toksinat. Lëkura juaj mbetet e freskët për shumë vite që vijnë!

Përfitimet e serumit Inno Gialuron n

Patentuar posaçërisht për kompaninë Hendel përbërja e serumit Inno Gialuron është plotësisht natyral. Serumi Inno Gialuron përmban deri në 7 herë më shumë vitamina dhe minerale sesa analogët e tij. Formulë inovatore për mbrojtje nga problemet e lëkurës së tharë e pasuruar me niacinë dhe beta karroten, i cili lufton shenjat e plakjes së lëkurës. Serumi nuk shkakton zverdhjen e karrotenit, lëkura merr të gjitha lëndët ushqyese, duke ruajtur ngjyrën e saj natyrore.

Pastrimi

Përpara përdorimit të Serumit Inno Gialuron pastroni fytyrën me një larës fytyre. 

Përhapja

Vendoseni serumin Inno Gialuron në fytyrë dhe përhapeni në fytyrë, duke shmangur zonën e syve. 

Rezultati

Lëkura menjëherë bëhet e butë dhe elastike dhe ngelet e hidratuar 24 orë në ditë.

I testuar klinikisht

Shkencëtarët kanë zhvilluar një produkt të ri kozmetike që quhet serumi Inno Gialuron Serum, i cili mundëson luftën ndaj e shpejtë dhe të efektshme të problemlemeve të lëkurës së plakur. Përbëhet 100% nga përbërës natyralë vegjetarianë, të cilët zbusin dhe zbardhin epidermën. Kujdesja, për herë të parë e lëkurës është bërë një detyrë e thjeshtë që mund të arrihet nga gjithkush! Serumi Inno Gialuron Serum ka kaluar të gjitha provat klinike dhe rekomandohet nga të gjithë dermatologët më të njohur të botës. Lëkura duket më e butë dhe më e shëndetshme, me të vërtetë shëlqen

Sekretet më të mëdha të hollivudit

Sekret që të ndryshon jetën: si ia dalin yjet e hollivudit ta mbajnë lëkurën e tyre në gjendje të freskët!

Bukuria e aktoreve të Hollivudit nuk zbehet me kalimin e viteve. Po si ia arrijnë ato kësaj gjëje? Heidi Klum tregon sekretin e lëkurës së saj të butë dhe me shkëlqim: është serumi Inno Gialuron! Vetëm ky produkt unik i mbushur me fuqinë përtëritëse të manaferrave tibetiane Inno Gialuron.

Përdorimi i rregullt i serumit ruan rininë dhe paraqitjen e freskët të lëkurës edhe nën dritat e skenës.

Njerëz të vërtetë. Rezultate të vërteta. inno Gialuron komentet, opinionet

“Jam e befasuar nga rezultati”

“Serumi Inno Gialuron ishte dhuratë nga Zoti për mua: brenda vetëm dy javësh përdorimi të rregullt u pa qartë që rrudhat ishin zbutur, konturi i fytyrës ishte ngritur dhe lëkura ishte bërë më e butë. Tani ua këshilloj të gjithëve: mos kini frikë ta provoni këtë serum të mrekullueshëm, nuk do t’ju zhgënjejë!”

Maria, 45 vjeç

“ka efektin e një ngritjeje kirurgjikale të lëkurës”

inno Gialuron opinionet

“E provova serumin Inno Gialuron. Më pëlqen shumë të eksperimentoj me gjëra të reja. U befasova nga struktura e butë, serumi përthithet shpejt, nuk le gjurmë vaji dhe nuk e le lëkurën të shndritshme. Efekti i tij mund të krahasohet lehtë me ngritjen e konturit në sallonet e bukurisë. Në vetëm dy javë, lëkura m’u bë 10 vite më e re!”

Elena, 55 vjeç

inno Gialuron komentet

“Lëkurë e freskët pas të 50-ave”

“Para pak kohësh, një mikeshë më dha një kuti me serum Inno Gialuron Pasi e provova, u transformova krejtësisht! Lëkura u shtrengua dhe u freskua , dhe rrudhat e vogla u zhdukën krejtësisht. Tani jam e lumtur kur shoh veten në pasqyrë”.

Neta, 52 vjeç

inno Gialuron çmimi, blej

inno Gialuron çmimi

Çmim special: 9000 ALL 4500 ALL