HomeAlbaniaMaral Gel Shqiperi përdorimi, çmimi, komentet: dëshironi që gratë t'ju thonë se...

Maral Gel Shqiperi përdorimi, çmimi, komentet: dëshironi që gratë t’ju thonë se nuk kanë bërë kurrë seks më të mirë sesa kanë me ju?

Author

Date

Category

Maral Gel në Shqipëriment, përdorimi, përbërja, opinionet, komentet, çmimi, blej

 • Zgjateni penisin 5 cm në një muaj.
 • Vajzat do ta adhurojnë seksin me ju.
 • Seks i shpeshtë dhe cilësor me gra të ndryshme
 • Besim më i madh në burrërinë tuaj

Çfare është Maral Gel Albania?

Progres mjekësor revolucionar për rritjen e madhësisë së penisit dhe përmirësimin e potencës seksuale bazuar në koncentratin legjendar të brirëve të maralit, të kombinuar me ekstraktin e famshëm të rrënjës së kuqe dhe xhensenit. Ky kombinim i fuqishëm përbërësish rrit natyrshëm madhësinë e penisit duke stimuluar aktivisht rritjen e indit dhe qarkullimin e gjakut. Për më tepër, rrit epshin duke u futur lehtësisht nën lëkurë dhe e mbron atë nga 99.9% e mikrobeve. Prodhimi i xhelit kontrollohet rigorozisht nga specialistë të certifikuar.

4 përbërës natyralë: Maral Gel përbërja

Maral Gel përbërja

Koncentrati i bririt të maralit

Një përbërës Legjendar siberian për potencën dhe përmirësimin seksual.

Maral Gel përbërja

Ekstrakti i rrënjës së kuqe

Një rigjenerues I efektshëm qelizave të gjakut dhe bartës multivitaminash që përmirëson qarkullimin e gjakut në kapilarë.

Maral Gel përbërja

Xhenseni

Një rigjallërues i fuqishëm i trupit qëështë provuar se është mjet i efektshëm për zmadhimin natyral të penisit.

Maral Gel përbërja

Mentoli

Një përbërës që freskon Në thellësi dhe rrit intensivisht kohën e marrëdhënies seksuale.

Pse? Maral Gel? Maral Gel përdorimi, blihet

Përbërësit legjendarë, veçanërisht ekstrakti i brirëve të maralit, janë kombinuar në këtë formulë ekskluzive nga specialsitët më të mirë mjekësorë. Ky xhel unik ka më shumë efekt se sa shumica e kremërave dhe e balsamëve që përbëhen nga vazelina (e cila zvogëlon thithjen dhe efikasitetin). Është provuar se formula në përbërje të MARALGEL-it punon më shpejt dhe në nivel shumë më të thellë. Prodhimi i xhelit kontrollohet rigorozisht çdo orë. Më shumë se 7,000 burra e kanë rritur madhësinë e penisit të tyre!

Maral Gel Shqiperi

Maral Gel është i vetmi që ju nevojitet nëse

 • Pasi keni bërë seks, dëshironi që grate t’ju thonë se kurrë më parë nuk e kanë shijuar aq shumë.
 • Dëshironi të tërhiqni pas vetes shumë vajza dhe të mos shqetësoheni më për të seks me to.
 • Dëshironi të tërhiqni automatikisht vëmendjen e vajzave, si në rrugë, ashtu dhe në vende të mbyllura.
 • Dëshironi që orgazmat dhe ndjenjat gjatë seksit t’ju zgjasin më shumë dhe të jenë më intensive.
 • Doni të bëni aq seks sa dëshironi!

Mendimi i mjekëve në lidhje me Maral Gel-in. Maral Gel opinionet

Për shumë burra, madhësia e penisit është një çështje e rëndësishme, kështu që dëshira për të rritur madhësinë e saj është mjaft e kuptueshme. Por është gjithashtu shumë e rëndësishme të provohen metoda të sigurta dhe të miratuara nga mjekësia. MARALGEL-i Është zhvillua nga profesionistët që udhëheqin tregun dhe prodhimi i tij kontrollohet rreptësisht nga specialistë të certifikuar, çdo ditë. MARALGEL është alternativa e vetme, përveç operacionit dhe është plotësisht i sigurtë! Kombinimi i përbërësve legjendarë dhe natyralë e rrit penisin deri në 5 cm muajin e parë dhe gjithashtu e mbrojnë atë nga 99% e mikrobeve. Jeta juaj do të arrijë në një nivel tjetër sepse ndjeshmëria dhe qëndrueshmëria seksuale do të përmirësohen shumë, duke bërë që ju dhe partnerja të përjetoni kënaqësi qiellore sa herë që bëni seks. Ato do të jenë gjithmonë të gatshme të hidhen në sulm! E rekomandoj MARALGEL për të gjithë njerëzit sepse me të vërtetë funksionon! Por mos harroni se ndryshimet në madhësinë tuaj të penisit mund të jenë të përhershme dheai mund të mos kthehet në madhësinë e mëparshme.

Dr. Richard Garland

Çfarë mendon shtypi Maral Gel

Maral Gel opinionet

Studime të shumta kanë treguar se 74% e burrave që kanë përdorur MARALGEL-in mund t’i shihnin rezultatet e para pas javës së parë të përdorimit. Në 56% të rasteve, penisi i tyre u rrit nga 1.3 – 1.5 cm. Në 22% të rasteve, zgjatja ishte nga 1.5 – 2 cm.

Maral Gel opinionet

Është e njohur nga të gjithë (dhe e tregojnë dhe studime të shumta) që gratë preferojnë të flenë me burra të ‘mirë-pajisur’ dhe se e shijojnë më shumë seksin me ta sesa me burra me penis mesatar apo të vogël.

Maral Gel opinionet

Ky xhel është krejtësisht i padëmshëm për shëndetin dhe, ndryshe nga alternativat e tjera (kirurgjia dhe pajisjet zmadhuese të penisit) është jashtëzakonisht i lehtë për t’u përdorur. Nevojitet të përhapet vetëm një herë.

Përshtypjet nga klientët tanë: Maral Gel komentet, opinionet

Në vetëm 3 javë, penisi im u rrit 3.8 cm! E vërteta është se nuk e prisja atë rezultat. Tani jam shumë i lumtur me të dashurën time dhe gjithçka po shkon mirë! Do vazhdoj ta përdor xhelin, pasi dua të rritet më shumë. Vetëm një cm më shumë.

Daniel Mustafaj, 24 vjeç

U çmenda kur pashë rezultatet pas javës së parë. Kam filluar një jetë të re! E kam përdorur MARAGEL-in per nje muaj çdo ditë dhe më është zgjaur 3.8 cm. Nuk e di nëse do më zgjatet më, por jam i kënaqur me rezultatin. E rekomandoj 🙂

Miri Simaku, 32 vjeç

E fotografoj penisin e ngritur çdo javë. Jam shumë i lumtur dhe mendoj që rezultatet do t’I var në mur! :))) Më parë, gruaja pranonte të bënim seks vetëm një herë në 6 muaj, por tani nuk çohemi më nga krevati.

Bashkim Biçuku, 35 vjeç

Maral Gel blej, çmimi, blihet

Maral Gel çmimi

 

Maral Gel është marka më e mirë ndonjëherë për meshkuj. Maral Gel Albania, opinionet, komentet, çmimi, përbërja, përdorimi

Përbërësit legjendar, përfshirë ekstraktin e brirëve të drerit, në një formulë ekskluzive të zhvilluar nga ekspertët më të mirë mjekësorë. Ky xhel i jashtëzakonshëm blu është shumë më efektiv sesa shumica e kremrave, vajrave dhe balsameve me bazë vazeline (që pengon thithjen dhe efikasitetin).

Është vërtetuar se formula e Maral Gel funksionon më shpejt dhe shumë në thellësi. Procesi i prodhimit ka qenë nën kontroll të rreptë. Më shumë se 7,000 burra kanë rritur tashmë madhësinë e penisit të tyre!

Çfarë nënkupton emri i markës? Maral Gel blihet

 Për shekuj me radhë, ekstrakti i brirëve të drerit të kuq (“maralja” Siberiane) është përdorur në mjekësinë tradicionale për të përmirësuar fuqinë seksuale dhe për të rritur madhësinë e penisit. Prandaj, Maral Gel është shumë i njohur ndër produktet më efektive për rritjen e penisit. Ne e morëm ekstraktin si bazë, dhe shtuam disa përbërës të rinj dhe përfituam këtë formulë unike blu.

Rovojeni vetëm një herë. Shijoni rezultatin për pjesën tjetër të jetës tuaj. Maral Gel përbërja

Rrënjët maralja

Përmirësojnë aftësinë e trupit kavernoz në penis për ta furnizuar atë me gjak dhe rrit elasticitetin e tij, duke rritur proporcionalisht madhësinë: gjatësinë, epshin dhe kokën e penisit

Ekstrakt i rrënjës së kuqe

Përmirëson qarkullimin e gjakut në legen dhe rrit rrjedhjen e gjakut në penis, duke siguruar një ereksion të qëndrueshëm dhe që zgjat

Xhenxhefil

Rivendos nivelet e hormoneve mashkullore dhe rrit prodhimin e spermës

Nenexhik

Qetëson ndërkohë që përmirëson ndjeshmërinë. Redukton kohën e rikuperimit pas derdhjes, duke e ulur atë në 7 minuta

Qerosi i famshëm në brazzers rekomandon Maral Gel. Maral Gel opinionet, komentet

Prodhuesi më dha një tubet të Maral Gel në fillimin e karrierës time. Ky xhel më ndihmoi të rris penisin nga 16 në 19 cm dhe karriera ime si aktor pornografie shënoi veç rritje.

Deri më tani, xheli blu mbetet aseti im më i madh. Ai me të vërtetë zgjat kohëzgjatjen e ereksionit dhe maksimizon ndjeshmërinë pasi unë nuk punoj vetëm për para, por edhe për t’u argëtuar. Unë e përdor atë vazhdimisht për të forcuar qëndrueshmërinë pasi të gjithë do të pajtoheshin që asnjë njeri nuk është në gjendje të qijë për 6 orë rrjesht. Por unë mundem – me Maral Gel!

Aktori legjendar i pornografisë Johnny Sins

Maral Gel komentet

Për shumë burra, madhësia e penisit ka rëndësi. Dëshira për ta rritur është mjaft normale. Por është gjithashtu shumë e rëndësishme të përdorni një metodë të sigurt dhe të aprovuar nga mjekësia. Maral Gel u zhvillua nga profesionistë kryesorë të industrisë dhe prodhimi i saj kontrollohet rreptësisht çdo ditë nga shkencëtarët. Maral Gel blu është e vetmja alternative për operacionin, dhe është plotësisht i sigurt! Kombinimi i përbërësve legjendar natyrisht rrit madhësinë e penisit deri në 4-5 cm në muajin e parë dhe gjithashtu mbron ju kundër 99% të baktereve. Jeta juaj seksuale do të arrijë në një nivel të ri, ndjeshmëria dhe qëndrueshmëria juaj do të përmirësohen dukshëm, kështu që ju dhe zonjat tuaja do të përjetoni një kënaqësi ekstreme çdo herë që bëni seks. Do të jeni gjithmonë gati për veprim! Unë ia rekomandoj Maral Gel çdo njeriu, sepse me të vërtetë rrit madhësinë e penisit ndryshe nga pilulat dhe pajisjet e tjera. Me të vërtetë funksionon!

Gjithsesi, mos harroni se ndryshimet në penisin tuaj do të jenë të përhershëm dhe nuk do të mund të ktheheni në madhësinë e mëparshme.

Ata tashmë e kanë provuar efektin e Maral Gel:

Marjani: Unë gjithmonë dua më shumë, si në punë dhe në seks. Prandaj, unë jam gjithmonë në kërkim të stimuluesve të ereksionit. Herën e fundit kam përdorur Maral Gel dhe ku është më i miri që kam provuar ndonjëherë. Së pari, seksi zgjati shumë më shumë se zakonisht (rreth tre orë), plus kari im u rrit me (rreth +3 cm në gjatësi dhe +1.5 cm në trashësi). Ua rekomandoj

Fredi: E dashura ime ma bëri të qartë se nuk jepja mjaftueshëm. Më shqetësoi shumë, por atëherë mendova se është më mirë për mua të jem i vetëdijshëm për problemin sesa një ditë të zbulosh se ajo më tradhëton. E gjeta këtë xhel dhe fillova ta përdor. Kam fituar 4 cm në një muaj. Sipas mendimit tim, ky është një rezultat i mirë. E dashura ime është e lumtur me jetën tonë seksuale. Përvoja është krejt ndryshe!

Artur: Nuk do të mendoja kurrë se do të më ndodhte kjo që ndodhi në moshën 50 vjeç. Nuk mendoja se edhe gjysh, unë do të kisha një jetë aktive seksuale. Sidoqoftë, një shok nga klubi i peshkimit më tregoi për Maral Gel. Që atëherë, nuk kam kohë për peshkim. Unë dhe gruaja ime po shijojmë të gjitha ato vite të humbura.

Maral Gel çmimi, blej

 
 

Maral Gel Shqiperi, çmimi, komentet, përdorimi – dëshironi që gratë t’ju thonë se nuk kanë bërë kurrë seks më të mirë sesa kanë me ju?

 • 100% rezultate të garantuara!
 • E rekomandojnë mjekët!
 • Zgjateni penin 5 cm në një muaj.
 • Vajzat do ta adhurojnë seksin me ju.
 • Seks i shpeshtë dhe cilësor me gra të ndryshme
 • Besim më i madh në burrërinë tuaj

Maralgel për zmadhimin e penit çfare është Maral Gel?

Progres mjekësor revolucionar për rritjen e madhësisë së penit dhe përmirësimin e potencës seksuale bazuar në koncentratin legjendar të brirëve të maralit, të kombinuar me ekstraktin e famshëm të rrënjës së kuqe dhe xhensenit. Ky kombinim i fuqishëm përbërësish rrit natyrshëm madhësinë e penit duke stimuluar aktivisht rritjen e indit dhe qarkullimin e gjakut. Për më tepër, rrit epshin duke u futur lehtësisht nën lëkurë dhe e mbron atë nga 99.9% e mikrobeve. Prodhimi i xhelit kontrollohet rigorozisht nga specialistë të certifikuar.

4 përbërës natyralë: Maral Gel përbërja

 • Koncentrati i bririt të maralit. Një përbërës legjendar siberian për potencën dhe përmirësimin seksual.
 • Ekstrakti i rrënjës së kuqe. Një rigjenerues i efektshëm qelizave të gjakut dhe bartës multivitaminash që përmirëson qarkullimin e gjakut në kapilarë.
 • Një rigjallërues i fuqishëm i trupit qëështë provuar se është mjet i efektshëm për zmadhimin natyral të penit.
 • Një përbërës që freskon Në thellësi dhe rrit intensivisht kohën e marrëdhënies seksuale.

Pse Maral Gel – Albania, në Shqipëriment

Përbërësit legjendarë, veçanërisht ekstrakti i brirëve të maralit, janë kombinuar në këtë formulë ekskluzive nga specialsitët më të mirë mjekësorë. Ky xhel unik ka më shumë efekt se sa shumica e kremërave dhe e balsamëve që përbëhen nga vazelina (e cila zvogëlon thithjen dhe efikasitetin). Është provuar se formula në përbërje të Maral Gel-it punon më shpejt dhe në nivel shumë më të thellë. Prodhimi i xhelit kontrollohet rigorozisht çdo orë. Më shumë se 7,000 burra e kanë rritur madhësinë e penit të tyre!

Maral Gel blihet, blej – gratë përjetojnë kënaqësi të pamasë kur ndiejnë një pen të madh brenda tyre

Jepjani asaj të gjithin! Porosisni Maral Gel

Si do ta rrisë Maral Gel-i madhësinë e penit tuaj 5 cm në 1 muaj?

Përhapeni Maral Gel-in në penin e ngritur dhe masazhoni zonën çdo ditë, për një muaj.

Më tej, për efekt maksimal, përdoreni 30 minuta përpara seksit. Do të shihni rezultatet e para brenda 1 jave.

Rriteni madhësinë e penit tuaj me 5 cm

Porosisni Maral Gel me 50% zbritje!

Maral Gel është i vetmi që ju nevojitet nëse

 • Pasi keni bërë seks, dëshironi që grate t’ju thonë se kurrë më parë nuk e kanë shijuar aq shumë.
 • Dëshironi të tërhiqni pas vetes shumë vajza dhe të mos shqetësoheni më për të seks me to.
 • Dëshironi të tërhiqni automatikisht vëmendjen e vajzave, si në rrugë, ashtu dhe në vende të mbyllura.
 • Dëshironi që orgazmat dhe ndjenjat gjatë seksit t’ju zgjasin më shumë dhe të jenë më intensive.
 • Doni të bëni aq seks sa dëshironi!

Doni të kini gjithçka që ju pëlqen?

Porosisni Maral Gel tani!

Mendimi i ekspertëve në lidhje ME Maral Gel-in

Për shumë burra, madhësia e penit është një çështje e rëndësishme, kështu që dëshira për të rritur madhësinë e saj është mjaft e kuptueshme. Por është gjithashtu shumë e rëndësishme të provohen metoda të sigurta dhe të miratuara nga mjekësia. Maral Gel-i Është zhvillua nga profesionistët që udhëheqin tregun dhe prodhimi i tij kontrollohet rreptësisht nga specialistë të certifikuar, çdo ditë. Maral Gel është alternativa e vetme, përveç operacionit dhe është plotësisht i sigurtë! Kombinimi i përbërësve legjendarë dhe natyralë e rrit penin deri në 5 cm muajin e parë dhe gjithashtu e mbrojnë atë nga 99% e mikrobeve. Jeta juaj do të arrijë në një nivel tjetër sepse ndjeshmëria dhe qëndrueshmëria seksuale do të përmirësohen shumë, duke bërë që ju dhe partnerja të përjetoni kënaqësi qiellore sa herë që bëni seks. Ato do të jenë gjithmonë të gatshme të hidhen në sulm! E rekomandoj Maral Gel për të gjithë njerëzit sepse me të vërtetë funksionon! Por mos harroni se ndryshimet në madhësinë tuaj të penit mund të jenë të përhershme dheai mund të mos kthehet në madhësinë e mëparshme.

Aktiv, i testuar dhe rekomanduar nga mjekët!

Kërkoni Maral Gel tani me zbritje çmimi

Çfarë mendon shtypi Maral Gel

Studime të shumta kanë treguar se 74% e burrave që kanë përdorur Maral Gel-in mund t’i shihnin rezultatet e para pas javës së parë të përdorimit. Në 56% të rasteve, peni i tyre u rrit nga 1.3 – 1.5 cm. Në 22% të rasteve, zgjatja ishte nga 1.5 – 2 cm.

Është e njohur nga të gjithë (dhe e tregojnë dhe studime të shumta) që gratë preferojnë të flenë me burra të ‘mirë-pajisur’ dhe se e shijojnë më shumë seksin me ta sesa me burra me pen mesatar apo të vogël.

Ky xhel është krejtësisht i padëmshëm për shëndetin dhe, ndryshe nga alternativat e tjera (kirurgjia dhe pajisjet zmadhuese të penit) është jashtëzakonisht i lehtë për t’u përdorur. Nevojitet të përhapet vetëm një herë.

Përshtypjet nga klientët tanë:

Në vetëm 3 javë, peni im u rrit 3.8 cm! E vërteta është se nuk e prisja atë rezultat. Tani jam shumë i lumtur me të dashurën time dhe gjithçka po shkon mirë! Do vazhdoj ta përdor xhelin, pasi dua të rritet më shumë. Vetëm një cm më shumë.

Daniel M., 24 vjeç

U çmenda kur pashë rezultatet pas javës së parë. Kam filluar një jetë të re! E kam përdorur MARAGEL-in per nje muaj çdo ditë dhe më është zgjaur 3.8 cm. Nuk e di nëse do më zgjatet më, por jam i kënaqur me rezultatin. E rekomandoj 🙂

Miri S., 32 vjeç

E fotografoj penin e ngritur çdo javë. Jam shumë i lumtur dhe mendoj që rezultatet do t’I var në mur! :))) Më parë, gruaja pranonte të bënim seks vetëm një herë në 6 muaj, por tani nuk çohemi më nga krevati.

Bashkim B., 35 vjeç

A doni të merrni të njëjtin rezultat?

Porosisni Maral Gel!

-50%

Një vajzë e re më tregoi që kishte arritur të kuronte impotencën në meshkujt e moshave 60-70 vjeçare

Pavarësisht moshs së saj të re, nje eksperte e re në fabrikën prodhuese – Bora F. mund të shkaktojë debat edhe midis profesorëve më të famshëm në vend. Burrat vihen në rradhë për një takim me këtë eksperte çdo muaj. Ekspertja e re është efektive në ndihmesën e kthimit të potencës që u është zhdukur pas 50 vitesh.

Korrespondenti ynë ja arriti të merrte në intervistë eksperten më të mirë të shëndetit të meshkujve te prodhuesi – Bora. F

Bora F. është eksperte e specializuar për shëndetin e meshkujve te Fabrika, foli për trajtimin modern ndaj impotencës.

Bora, burra në të 60-tat dhe 70-tat e tyre vijnë për tju takuar. A është vërtet e nevojshme kryerja e marëdhenjeve seksuale në atë moshë?

-Sigurisht që është. Veçanërisht për meshkujt. Shëndeti i meshkujve dhe sa shpejt ata plaken vjen pikërisht nga kjo.

Jam gjithmonë sinqerisht e surprizuar nga ata pacientë që më vijnë me prostate ose adenomv dhe i pyes “Kur ka qenë hera e fundit qv keni kryer marëdhënie?” Ata buzëqeshin dhe përgjigjen “Ç’marëdhënie? Kam 7 vite që nuk e bëj më”. Kjo është arsyeja e formimit të prostates dhe nëse nuk kryeni marëdhënie, ekzistojnë mundësitë për kancer të prostates.

Mungesa e seksit është ekstremisht e dëmshme si në moshën 30 vjeç si në moshën 40 si në 50 si në 70! Prostata është organi i cili prodhohet ejakulimi. Duhet të përdoret. Nëse nuk përdoret, atëherë fillon të përkeqësohet. Mbingarkesa patologjike (mbjedhja e mikrooranizmave të rrezikshëm) shfaqet në prostate dhe çon në inflamacion në prostatë. Kur gjendrrat e prostates irritohen për një kohë të gjatë atëherë kthehet në adenoma, gjë e cila sjell vështirësi në urinim dhe pielonefrit. Faza tjetës pas adenomas është kanceri i prostatës. Ata meshkuj të cilët kanë probleme me potencën kanë 7 herë më shumë rrezik të preken nga kanceri i prostates se sa meshkujt e shëndetshëm.

Dhe kjo është vetëm një nga pasojat e rrezikshme. Ka shumë prej tyre. Mund të themi që abstinimi i zgjatur është një vdekje e shpejtë. Sepse i gjithë trupi njerzor është i dizenjuar të prodhojë pasardhës. Dhe kur ky funksion venitet, trupi fillon të plaket me ritme të shpejta. Enët e gjakut hollohen dhe plasin, rreziku për të patur një atak zemre apo hemorragji cerebrale rriten, shfaqen çrregullime të sistemit psikosomatik. Flokët e mashkullit kthehen në ngjyrë gri menjëherë (nëse sjanë kthyer akoma). Kyçet fillojnë të dhembin dhe postura shtrembërohet. Edhe pagjumësia që vihet re te moshat e treta lidhet me mungesën e seksit dhe mungesën e prodhumit të një numri të caktuar hormonesh.

Dua tju tregoj disa fotografi se çfarë i ndodh sistemit urinar dhe gjenital dhe organeve të brendshme kur një mashkull ndalon së kryeri marëdhënie seksuale.

Duket si një inflamacion i prostatës për shkak të mbingarkesës në të (për shkak të mos shkarkimit të testikujve, akt ty që ndodh gjatë marëdhënies seksuale). Infamacion i zgjatur rezulton në adenoma dhe më pas në kancer të prostates (që sipas statistikave, vdesin 38% e meshkujve). Nv mungesë të seksit, kjo ndodh gjithmonë, kjo ështv arsyeja se pse adenoma konsiderohet si një sëmundje e moshës së tretë.

Për shkak të ngecjes së enëve të gjakut, shfaqen depozitimet e kolesterolit i cili mund të krijojë mpiksjen e gjakut. Mpiksja e gjakut sjell një rezik të lartë për një atak zemre ose hemorragji cerebrale. Ishte pikërisht një atak zemre ajo që e vrau burrin e të cilit zemrën e shikoni në fotografi.

Akoma po mendoni se sduhet të kryeni marëdhënie seksuale? Gjithëashtu, mundësia për të kryer mardhënie sjell në stabilitet në një lidhje. Për fat të keq, ka shumë rastë që kur një burre me probleme me potencën lihet vetëm. Femrat mund të kryejnë marëdhënie deri në moshën 70-80 vjeçare, dhe atyre ju nevojitet. Në përgjithësi ekziston një rregull që thotë – sa më shumë kryejnë marëdhënie partnerët, sa më gjatë jetojnë.

-Thonë që klinikën tuaj ju përdorni ilaçe të veçanta në restaurimin e potencës, e cila mund të kthejë kënaqësinë e të bërit seks tek meshkujt në çfarëdollojë moshe. Apo nuk është kështu?

-Klinika jonë ka qenë gjithmonë e famshme për kurimin e sëmundjeve nga më të ndryshmet. Meqë jemi një nënndarje strukturore e një prej institutive më të rëndësishëm në vend, shpesh përdorim ilaçe unike që cilat zhvillohen nga shkencëtarët tanë. Nëse po flasim pikërisht për sferën seksuale tek meshkujt, atëherë po, ne kemi një ilaç të veçantë – ajo që po zhvillon fabrika jonë – quhet “Maral Gel”.

“Maral Gel” jo vetëm që zgjon dëshirën menjëherë pas aplikimit (mund të përdoret si një shtytës analog i sigurtë i Viagrës) por në të njëjtë kohë kthen potencën natyrale nesë xheli aplikohet rregullisht. Nuk gjendet një xhel i tillë gjëkundi tjetër dhe nuk shitet as në farmaci.

-A mund të na thoni pak më shumë mbi efektivitetin e kësaj kure?

-Ky produkt është me të vërtetë i mirë. Është funksional vetëm duke u nisur nga fakti që shumv burra vendosin një takim disa javë më përpara duke qenë se jemi kaq të zënë. Në të njëjtën kohë, unë nuk bëjasgjë të veçantë – thjesht ju rekomandoj këtë mjekim të cilin mund ta merrni në farmaci ose në qendrën tonv mjekësore oseta fitoni në një lotari.

Nëse do të flasim për efektivitetin e “Maral Gel”, dua tju tregoj rezultatet nga testet tona klinike që institute i kreu në vitin 2019-2020. Nv total, rreth 400 meshkuj mbi 50 vjeç morën pjesë në të. Shumë nga pjesëmarrësit kishin vite që e kishin humbur potencën.

Rezultatet e testeve klinike:

 • Kthimi i potencës së plotë (e mundur të kryeni marëdhënie të paktën një here në javë) – 96% e pjesëmarrësve
 • Rritja e nivelit të testosteronit – 94% e pjesëmarrësve
 • Normalizim i urinimit (duke përfshirë dhe shkuarjet e shpeshta) – 98% e pjesëmarrësve
 • Përmirësim i shëndetit në përgjithësi – 99% e pjesëmarrësve
 • Asnjë efekt anësor – 100% e pjesëmarrësve

Siç e shikoni është një kurë me të vërtetë shumë e mirë.

Një menyrë inovative në mekanizmin se si ilaçi funksionon në sistemin urinar dhe gjenital

Në vendosëm të shikonim detajet e efektit të “Maral Gel” në sistemin urinar dhe gjenital me një nga zhvilluesit e këtij ilaçi – Ekspert i nderuar në shëndetin e meshkujve dhe problemeve me potencën Dritan D.

“Thjesht nuk i kuptoj ata meshkuj të cilët në moshën 50-60 vjeçare heqin dorë dhe mendojnë se nuk mund të bëhet asgjë, e mbyllin jetën seksuale. Për çfarë? Mund të beni qejf deri në një moshë të madhe!”

-Dritan, si ndihmon Maral Gel kaq efektivisht në luftimin e mosfunksionimit erektil nv moshën 60-70 vjeçare? Cili është mekanizma e efektit të tij?

Arsyeja kryesore për potencë të ulët është mungesa e testosteronit. Ky është pikërisht problem që Maral Gel pikas.

Testosteroni është një hormon i dëshirës mashkullorë. Sa më shumë të ketë, aq më shumë ka nevojë për një partner dhe sa më e forte është potenca e tij. Pika kulmore e prodhimit të testosteronit vihet re në moshën 18-22 vjeçare. Më pas prodhimi i tij fillon dhe bie, dhe më pas gjithënjë e më shpejt. Atëherë, kur nivelet e testosterinit bien, potenca zhduket dhe trupi fillon të plaket.

Koha;

Vitet1- një mashkull me shtat të fortë seksual

2- një mashkull me shtat të mesëm seksual

3- një mashkull me shtat të ulët seksual

Figura: 2. Koha individuale e fillimit të mungesës së testosteronit në lidhje me moshën tek meshkujt.

Një ulje në nivelin e testosteronit ndodh tek të gjithë meshkujt – disa e marrin më shpejt, disa më vonë. Kur niveli i testosteronit është më pak se 13mmol/l, potenca zhduket komplet.

Përveç moshës së madhe, gjithëashtu dhe faktorët e jashtëm ndikojnë prodhimin e testosteronit – zakonet e këqija, dietat e pashëndetshme, kushtet e këqija (psh nëse një person punon në një abmjent të rrezikshëm) dhe shumë të tjera.

E gjitha kjo rezulton në uljen e vazhdueshme të niveleve të testosterinit dhe si rezultat, impotencë e hershme.

Kontrolloni nëse prodhimi juaj i testosteronit është i ulët duke ndjekur simptomat e mëposhtme:

 • Mungesë e vazhdueshme e forces
 • Dobësi muskulore
 • Dhimbje kokë të shpeshta
 • Probleme me stomakun
 • Gjendje pagjumësie gjatë gjithë kohës
 • Ska dëshirë për seks
 • Përgjigje të avashta
 • Dëmtim i memorjes
 • Presion i lartë gjaku
 • Muskuj dhe lëkurë e varur
 • Plogështi dhe nervozizëm
 • Humbje flokësh
 • Probleme të shpeshta me shëndetin

Të paturit të paktë 2 prej këtyre simptomave tregon nivel të ulët të testosteronit. Duhet të jetë më i lartë. Atëherë potenca mund të kthehet.

Maral Gel rikthen në mënyrë perfekte prodhmin e hormonit të testosteronit. Vepron direct në qelizat Leyding nv testikujt mashkullorë, duke çuar në normalizimin e funksionimit të tyre si një i ri në moshën 20-30 vjeçare. Si rezultat, potenca rregullohet dhe trupi ndihet shumë më i ri.

Siç u përmend dhe më parë, shumë prej atyre meshkujve të cilët kanë menduar se nuk do të mundeshin të kryenin marëdhënie seksuale vetëm pas një cikli trajtimi 3-4 javorë me Maral Gel. Duhet të konsumohet çdo ditë. Në të njëjtën kohë, përmirësimet e para vihen re vetëm në ditët e para. Ky ilaç jo vetëm restauron potencën, por gjithëashtu ka një efekt pozitiv në të gjithë trupin e mashkullit, pasi testosterone është hormoni kryesor mashkullor.

A është ky ilaçi që dëshironi të fitoni?

Po. Për të gjithë meshkujt të cilët deshirojnë tju kthehet potenca. Për momentin kemi rreth 1000 paketime në stok, ne (unë dhe kolegët e mi) do tjua dërgojmë të pareve të cilët marrin pjesë në llotari..

Maral Gel është i gjithi natyral – përmban ekstrakte nga bimët më të mira dhe fitimprurëse për shëndetin e meshkujve nga e gjithë bota. Prandaj mund të merret ma rekomandimin e mjekut.

Ndryshe nga Viagra, “Maral Gel” kthen dëshirën natyrale seksuale dhe potencën – atë që tashkv ekziston dhe pa ndihmën e stimuluesëve.

Çfarë kërkohet në mënyrë që të fitoni Maral Gel?

 1. Të jeni në territoret Shqipëtare..
 2. Të merrni pjesë në llotari..
 3. Ps rrreh 5-7 ditësh (koha postare) duhet ta tërhiqni pakon në zyrën postare.

A ndihmon me të vërtetë “Maral Gel” në rivendosjen e potencës në moshat e treta? Rezultatet e pyetësorit

Në uebsajtin e Intritutit të Kërkimeve të Profesor në Tiranë (ky institut zhvilloi “Maral Gel”), po kryhet një studim midis atyre që e kanë përdorur “Maral Gel”.

E vetmja pyetje është: “A ju ka ndihmuar Maral Gel tju rikthehet potenca natyrale juaja?”

Rezultatet e pyetësorit:

Pyetësor i studimit

Rezultatet Maral Gel

 • Potenca e kthyer komplet: 92%
 • Ndihmoi pjesërisht: 4.5%
 • Ilaçi nuk funksionoi: 0.6%
 • Nuk mund të pvrgjigjem: 1.2%

Maral Gel opinionet

Bledar H.

Fitova “Maral Gel”. Shumë faleminderit. Më premtuan që për 5 ditë më së shumti do të më duhet të shkoj ta marr te posta.

Denis H.

Mori pjesë gjithëashtu dhe fitoi. Për një vit nuk kam qenë i aftë ta bëj por nuk dua të ndaloj. Vërtet shpresoj që “Maral Gel” të më ndihmojë. Nuk mund të përdor Viagra për shkak se kam probleme me zemrën, e kam keq.

Rexhep T.

Jua konfirmoj me bindjen më të plotë. Maral Gel është një produkt i shkëlqyer. Jam 54 vjeç. Nuk kam patur pothuajse fare potencë së fundmi. Shumë rrallë. Kam provuar shumë gjerat që tmv kthehej mbrapsht. Barna të vjetra, pilula, kam shkuar tek urologu plot here. Ky ilaç është e vetmja gjë që më ka ndihmuar. Një here në javë, tani seksi është stabël. Plus, shënderi im është përmirësuar gjithëashtu, pasi testosteroni është shumë i nevojshëm në trupin e një mashkulli.

Jurgen X.

Ndjej se jam rinuar pas ciklit të trajtimit me Maral Gel.

Vasil S.

E kam porositur. Akoma ka dhe disa për të porositur. Dërgesa me postë të zakonshme. Nuk kisha porositur asnjëherë ndonjë gjë më përpara në internet por ishte shumë e thjeshtë. Vetëm lër numrin tend të telefonit dhe këshilltari do tju marrë në telefon dhe tju pyesë për adresën ku do të dërgohet pakoja.

Sandër L.

Kam lexuar detajet për Maral Gel. I impresionuar! Do të marr pjesë. Për burrat e dalë në pension ky është një ilaç shumë i nevojshëm. Testosteroni është një mbrojtje nag plakja.

Zamira D.

Komshiu im është 65 vjeç dhe kryen marëdhënie seksuale gjatë gjithë kohës. E Pashë këtë paketim kur isha në shtëpinë e tij.

Xhevit B.

Edhe unë kam fituar.

Ferdinand K.

Është me të vërtetë fantastike … kam vetëm një javë që e marr dhe seksualisht, ndihem 10 vite më i ri. Më pare kësaj vetëm Viagra më ka ndihmuar, por Viagra është shumë e dëmshme. Jua rekomandot këtë ilaç të gjthëve.

Altin B.

Unë jam 61 vjeç dhe më përpara nuk kam patur potencë për 5 vite me rradhë. Shkova tek një urolog (për një problem tjetër) dhe përveç të tjerave mv sygjeroi të filloja një cikël trajtimi me Maral Gel për të patur një përmirësim të përgjithshëm shëndetësor. Pas trajtimit, ndjeja një dëshirë të fortë seksuale. Tani jo shpesh, por potenca shfaqet. Nganjëherë kryej marëdhënie, kam filluar të ndihem më mire.

Pirro H.

Dje e mora nga zyra postare. Me të vërtetë e mora shumë lirë bashkë me uljen.

Dhimitër P.

I thashë mirëupafshim mosfunksionimit erektil vetëm pas 3 javësh. Ja kam rekomanduar të gjithëve. E vetmja kurë që vërtet të ndihmon. Une jam 59 vjeç.

Ramadan T.

Kam fituar. Këshillëtarja tha se kishin ngelur vetëm 200 pako dhe po mabrojnë shpejt.

Një burrë nuk u lejua të hipte në avion për shkak të penit të tij të madh

Autoritetet doganore të aeroportit të San Francisko arrestuan një aktor dhe gazetarin 41-vjeçar Jonah F., i cili erdhi nga Nju Jork me akuzën e transportit të sendeve të ndaluara.

Punonjësit e doganës vunë re diçka të madhe nga pantallonat e tij Pasi kuptuan se çfarë ishte kjo, ata u mahnitën. Siç rezultoi, ata sapo ishin njohur me pronarin e penit më të madh në botë.

Atë ditë, Jonah ishte në San Francisko për punë. Në pikën e kontrollit, doganierët menjëherë vunë re se diçka nuk shkonte dhe i kërkuan pasagjerit të kalonte skanerin disa herë, por asgjë nuk u zbulua. Pastaj, oficerët i kërkuan burrit të zhvishej. Pasi e panë atë, ata u tronditën fare …

Jonah F., pronari i penit më të madh në botë:

Në atë moment, kari im ishte i drejtuar për nga këmba ime e majtë. Njëri nga oficerët më pyeti nëse xhepat e mi ishin bosh. Unë i thashë “Po”. Pastaj më pyeti se çfarë ishte ajo gjëja e gjatë në pantallonat e mia. Unë përgjigjja në heshtje se ishte kari im

Pasi e kuptuan se për çfarë bëhej fjalë, doganierët u detyruan t’i kërkojnë falje një pasagjeri të tillë të veçantë.

Gjatë kontrollit të bagazheve, doganierët gjetën disa tubeta Maral Gel. Është një produkt shumë i njohur me ngjyrë blu për rritjen e penit. Jonah duhej të pranonte se ai e kishte përdorur atë për shumë vite.

Pra, nuk ia ka dhënë nëna natyrë heroit tonë një dimension të tillë, por një xhel i veçantë!

Meqë ra fjala, Maral Gel po shitet në internet. Ja lidhja. Përdoreni por kini kujdes në aeroportet.

Komente

Daniel

Po, natyrisht, ju nuk mund të keni kar kaq të madh nga natyra. Është 30 centimetra. Unë nuk e dija se xheli mund ta rritë atë.

Robert

E ardhmja është tani, ju mund ta rritni penin nga shtëpia. Do ta provoj.

Geri

Unë e kam përdorur Maral Gel për një kohë të gjatë, tani. Peni im është rritur me 5 cm, kurse tani ka ndalur dhe gruaja ime ankohet se është shumë i madh. Është gjithashtu një suplement i shkëlqyeshëm për të forcuar ereksionin. Ju duhet vetëm të aplikoni këtë xhel të mrekullueshëm blu dhe më pas do të vazhdoni pa ndërprerje për dy orë rresht.

Princesha07

Unë mund t’i imagjinoj fytyrat e doganierëve kur panë se çfarë fshihte në pantallonat e tij. Penët e tyre mund të jenë deri në 10 cm.

Landi

Kujt i nevojitet një pen që shpërthen nga pantallonat? Madhësia e duhur është e mjaftueshme. Unë e rrita penin me 3 cm me Maral Gel dhe kjo mjafton për mua.

Emilja

Uou, unë do të doja të takoja një djalë si ky.)

Miri

Kam marrë vesh për këtë xhel vetëm kohët e fundit, por kam pasur frikë ta porosisja, mendova se ishte një mashtrim. Tani unë e kam përdorur atë për një javë dhe peni im është rritur me 1 cm. Nëse kam fat, do të kem një kar të madh. Por nuk dua një pen si të atij djali.

Serdi

Unë kam një pen mjaft të madh dhe zgjas mjaftueshëm, të paktën 10-15 minuta, por ndonjëherë kjo nuk mjafton për të dashurën time dhe ajo më thotë se nuk mund të shkojë në shtrat me mua. A ka pasur dikush përvoja të ngjashme?

Dorian

Shoku, ju duket se keni kar normal, por gratë kurrë nuk janë të kënaqura. provoni Maral Gel Maral Gel E rekomandoj. Mund të zmadhojë madhësinë e karit por gjithashtu do të keni mundësi të qini shumë më gjatë. Unë nuk dija të bëja dashuri para se të filloja të përdorja këtë xhel fantastik blu.

Xheni

Si mund të flas me burrin tim dhe ta bind atë që ta provojë këtë xhel? Ai mendon se gjithçka është në rregull me jetën tonë seksuale, por unë nuk jam e kënaqur. Por unë nuk e di se si të dal në temë.

Irena

Nuk ke nevojë t’ia kërkosh, thjesht blija atë. Thuaji se është thjesht një lubrifikant. Kjo është ajo që bëra me burrin tim, dhe mu desh ta pranoja atë që bëra sepse ai thjesht ishte i mahnitur nga rritja e penit të tij. Tani ai nuk di se si të më falënderojë.