HomeAlbaniaProstamid Shqiperi komentet, përdorimi, çmimi: natural product eliminates adenoma, chronic prostatën kronike...

Prostamid Shqiperi komentet, përdorimi, çmimi: natural product eliminates adenoma, chronic prostatën kronike dhe akute

Author

Date

Category

Prostamid në Shqipëriment, përdorimi, përbërja, opinionet, komentet, çmimi, blej

 • lehtëson inflamacionin dhe dhimbjen
 • normalizon funksionin e urinimit dhe përmirëson ereksionet
 • siguron rezultate të qëndrueshme dhe afatgjata
 • efektiv për çdo moshë dhe në çdo fazë të sëmundjes

Prostata është një sëmundje prej të cilës ju mund të keni vuajtur për shumë vite pa e ditur madje, e cila zhvillohet, duke shkatërruar shëndetin tuaj, duke shkaktuar mosfunksionim erektil dhe madje duke përbërë kërcënim për vdekje

Sipas statistikave zyrtare të siguruara nga OBSH, çdo mashkull mbi 30 vjeç vuan nga prostata kronike. Shifrat reale, sipas ekspertëve: 85% e burrave mbi 20 vjeç vuajnë nga prostata kronike.

Kujdes! Prostata kronik shpesh ndodh pa simptoma.

Simptomat kryesore të prostatitës janë vështirësia në urinim

 • ndjesi djegieje dhe dhimbje kur urinoni
 • ndjesi urinimi të paplotë
 • nevojë urgjente për të urinuar
 • urinim i shpeshtë gjatë natës (më shumë se një herë në natë)
 • rrjedhje urine pas urinimit

Simptoma të tjera të prostatës:

 • dhimbje në uretër dhe pjesën e poshtme të barkut
 • humbja e dëshirës seksuale
 • ereksione të dobëta dhe të dobëta
 • dhimbje gjatë marrëdhënies seksuale
 • derdhje e parakohshme
 • temperaturë e lartë e trupit (deri në 39-40).

Çaji Prostamid: Fitorja ndaj prostatës në 3 hapa! Prostamid Albania përbërja, komentet, blihet

Prostamid Shqiperi

Heq dhimbjen dhe inflamacionin

Brenda disa ditësh, dhimbja, inflamacioni dhe ngërçet zvogëlohen; me përdorim të rregullt, ato zhduken gradualisht

Lehtëson urinimin

Përbërësit bimorë të çajit të Prostamid zgjerojnë traktin urinar, nxisin zbrazjen e rregullt dhe të plotë të fshikëzës – pa vizita gjatë natës në tualet, pa dhimbje dhe pa siklet

Ndalon prostatën

Qelizat dhe organet e prekura e sistemit gjenitourinar rifitojnë funksionin e tyre normal. Rikthehet qarkullimi i shëndetshëm i gjakut në legen. Rikthehet funksioni seksual. Rezultatet janë të qëndrueshme.

Pse ekspertët rekomandojnë çajin Prostamid si një suplement për trajtimin e prostatës? Prostamid përbërja, përdorimi

 • Heq inflamacionin dhe dhimbjen
 • Qetëson ënjtjen e prostatës
 • Shkatërron bakteriet patogjene
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut, eliminon ngecjen në legen
 • Ripërtërin shpejt muret e enëve të gjakut
 • Pastron dhe ripërtërin venat e gjakut në legen
 • Heq mpiksjen e gjakut, hollon gjakun
 • Shëron mukozën e sistemit urogjenital
 • Rikthen epshin, ereksionet dhe nxit seksin
 • Nxit sistemin imunitar dhe rezistencën e trupit ndaj stresit

Prostamid çmimi

 

Si e lufton Prostamid prostatën. Prostamid opinionet, komentet

Prostamid opinionet

Jozef S., Ekspert i shëndetit për burra Shef i Klinikës së Urologjisë

Falë një kombinimi të balancuar të bimëve medicinale, Prostamid është efektiv ndaj shkaqeve kryesore të prostates si dhe simptomave të tij. Falë efektit antibakterial dhe antiseptik të Prostamid, ai shkatërron bakteret patogjene dhe mikroorganizmat që shkaktojnë prostatën. Kjo do të thotë që Prostamid eliminon shkakun rrënjësor të sëmundjes.

Ai ka veti anti-inflamatore, antioksidante dhe forcuese të enëve të gjakut Prostamid nxit rikthimin e mikroqarkullimit në indet e gjëndrës së prostatës. Si rezultat, shëndeti i organeve dhe funksionet rikthehen plotësisht.

Falë veprimit diuretik të Prostamid, eliminohen çrregullimet urinare: zvogëlohet frekuenca e urinimit, veçanërisht gjatë natës dhe rritet rrjedha e urinës. Sikleti, ndjesitë e djegies, ndjesia e zbrazjes të paplotë të fshikëzës dhe ndjesitë e tjera të pakëndshme eliminohen. Procesi i urinimit bëhet më i lehtë.

Rivendosja e funksionit të prostatës dhe zgjerimi i uretrës që u ngushtua si rezultat i inflamacionit dhe ënjtjes, kontribuojnë në rikthimin e jetës normale seksuale dhe fertilitetit .

Përdorimi i Prostamid nga burrat e moshuar, çrregullimet e urinimit të të cilëve shoqërohen me prostatë kronike ose adenoma të prostatës, të vërejtura për një kohë të gjatë, përmirësojnë ndjeshëm cilësinë e tyre të jetës .

Përdorimi i Prostamid në rastet e prostatës kronike, të ndërlikuara nga çrregullimet seksuale, siguron një trajtim shumë efektiv. Marrja e një kure të plotë të Prostamid ju lejon të shmangni përkeqësimin e prostatës dhe çrregullimeve seksuale të lidhura.

Prostamid është efektiv falë përbërjes së tij plotësisht organike. Prostamid përbërja

Rrënjë hithre

Lehtëson përkeqësimet e prostatës, ul inflamacionin dhe shkatërron patogjenët. Përmirëson ereksionin

Gjethet e boronicës

Forcojnë muret e enëve të gjakut, lehtësojnë urinimin

Gjethet e thuprës

Përshpejtojnë shërimin e sistemit gjenitourinar, parandalojnë zhvillimin e tumoreve të prostatës

Lëvore aguliçe

Parandalon bllokimin e enëve të gjakut dhe kanaleve urinare. Rrit nivelin e testosteronit

Rozmarinë

Përmirëson epshin. Rikthen elasticitetin dhe përshkueshmërinë vaskulare. Zgjat lehtësimin dhe parandalon rikthimin e prostatës

Prostamid ka fituar besimin e ekspertëve

3 Çmimet ndërkombëtare

Në vitin 2018 dhe 2019, çaji Prostamid fitoi çmime klinike dhe farmakologjike në nominimet “Trajtimi i prostatës” dhe “Efikasiteti urologjik”. Studiuesit që vlerësuan efektivitetin e çajit të Prostamid fituan edhe çmime dhe grante.

95 % e komenteve pozitive

Sipas rezultateve të anketës së 16,547 pacientëve, e kryer nga Shoqata Ndërkombëtare e Urologëve, gjatë së cilës pacientët vlerësuan efektivitetin dhe sigurinë e barnave të përdorura për trajtimin e prostatës kronike dhe akute.

Efektiviteti i lartë është vërtetuar nga provat klinike!

Provat klinike të çajit Prostamid

Të dhëna nga një gjykim i dyfishtë, i rastësishëm, i kontrolluar nga placebo.

U studiua një grup prej 2,678 burra të moshës 18 deri 80 vjeç:

Prostamid Albania

Si ta përdorni Prostamid – përdorimi

 • Shtoni 3 lugë çaji në 100 ml ujë të valuar dhe vendoseni në zjarr për 15 minuta. Pastaj ftoheni pijen për 15-30 minuta në një enë të mbyllur, kullojeni dhe pijeni
 • Bëjeni këtë 2 herë ose më shumë në ditë për 1 muaj
 • Nëse është e nevojshme, përsëritni kurën pas 2 javësh

Konsulenti ynë do t’ju rekomandojë kohëzgjatjen optimale të trajtimit për ju bazuar në moshën tuaj, fazën e sëmundjes, gjendjen e përgjithshme shëndetësore dhe faktorët e tjerë. Këshilla jonë mjekësore është falas.

Porosit tani Prostamid është e lehtë. Prostamid në Shqipëriment, çmimi, blej

 • Plotësoni një formular të thjeshtë duke dhënë emrin dhe numrin e telefonit tuaj
 • Specialisti ynë do t’ju telefonojë dhe konfirmojë të gjitha detajet me ju
 • Ju paguani pas marrjes së porosisë tuaj

Trajtimi i prostatës nuk duhet të shtyhet

Format e përparuara të prostatës çojnë në impotencë të pakthyeshme, paaftësi dhe vdekje. Ndërsa lexoni këtë, në Shqipëri pasojat te burrat e prekur me prostatë

Prostamid Albania
Prostamid në Shqipëriment

 

David: jeta fillon vetëm në moshën 50 vjeç! Si e rifitova shëndetin tim seksual dhe rininë! Prostamid komentet, përdorimi, blihet, çmimi

Do të doja të tregoja historinë e jetës time – mbase do t’ju ndihmojë të mos bëni të njëjtin gabim që bëra unë dhe do t’i kushtoni vëmendje problemeve vërtetë serioze. Unë do t’ju them një gjë, tani ndihem aq mirë me veten si kurrë më parë, jam plot jetë dhe energji! Por le t’i marrim me radhë.

Prostamid komentet

Dy fjalë për veten time

Unë jam 53 vjeç. Kam mbaruar universitetin e Tiranës dhe u bëra specialist gazetarie. Unë kam punuar për disa revista para se të shkoja si korrespodent lufte në Afganistan. Gruaja ime vdiq në 2010 në një aksident me makinë. Kur mbusha 50 vjeç, dhashë dorëheqjen dhe u transferova në Tiranë.

Ne nuk kishim fëmijë, kështu që unë mbeta vetëm. Hobi im ishte e vetmja gjë që më mbajti të gjallë. Unë po flas për fotografinë. Shfaqa interes për atë që kur u bëra korrespodent lufte. Tani hobi im sjell edhe të ardhura shtesë për mua – Unë organizoj seanca fotografish, xhiroj dasma dhe ngjarje të tjera publike.

Pavarësisht moshës, ndihesha vërtet mirë. Kisha disa shqetësime të vogla herë pas here, por mendoja se shkaktoheshin nga gjendja e keqe e humorit, ndryshimet e motit dhe arsye të tjera. Si rezultat, humba një moment shumë të rëndësishëm – procesi i urinimit gradualisht u bë një torturë e dhimbshme. Jam burrë dhe mund të duroj probleme të përkohshme ndaj dhe prita të ikte – por nuk ndodhi! Mendova se vinte ngaqë rrija ulur sade në tokë kur vajta në një udhëtim për peshk sepse atëherë ishte ftohtë dhe lagështirë. Me kalimin e kohës, dhimbja u qetësua, por u shfaq papritmas problemi i ereksionit si nga hiçi. Nuk më ngrehej në mëngjes dhe kur shihja gra të bukura, nuk më bëhej për seks me ta. Mendoja “thjesht po plakem, kjo është e gjitha” dhe isha gati të mendoja se ditët e mia nga ky moment do të bëhen gri dhe ditët do të ishin të njëjta. Unë mund të shoh njerëz të tjerë duke shijuar jetën e tyre dhe u përgatita për të jetuar një jetë pleqërie.

Por falë Zotit, jeta ime ndryshoi kur nuk e prisja! Takova një vajzë … Ajo ishte aq e bukur sa doja aq shumë ta bëja timen.

Dhe këtu vjen pjesa më interesante!

Herën e parë që e pashë, ajo ishte në një festë ku unë punoja si fotograf. Për habinë time, Sandra dukej se ishte e interesuar për mua. Pas vetëm 2 javësh, filluam të takohemi. Pavarësisht differences së madhe në moshë (28 vjet), u ndjeva vërtet i ri.

Sidoqoftë, një gjë i prishi të gjitha …

Kur shkuam në shtrat, gjithçka shkoi keq. E thënë thjesht, u përpëlita; mbarova punë për 2 minuta. Për më tepër, ishte tepër e dhimbshme dhe mezi e mbaja të qarën. Sandra u mërzit nga unë. Veprimet e saj në vijim ishin mjaft të parashikueshme. Ajo u nda nga unë dhe më tha që nuk dëshironte të rrinte me një plak që nuk mund ta kënaqte. Kjo ishte një shuplakë e vërtetë. Pra, ajo më gënjeu gjatë gjithë kësaj kohe kur thoshte se do të ishim gjithmonë bashkë. Ndihesha kaq i dëshpëruar, isha në prag të një ataku kardiak.

Ishte koha kur vendosa të ndryshoj jetën time. Shkova te mjeku dhe bëra vizitë. Diagnoza më tronditi – kisha prostatitë! Nga kjo vinin të gjitha simptomat – nevoja e shpeshtë për të urinuar, mungesa e ereksionit, dështimi në shtrat me të fejuarën time. Mjeku më dha dy mundësi – njëra prej tyre ishte marrja e një sasie të madhe antibiotikësh, ndërsa tjetra ishte e sigurt dhe e natyrshme. Gjeni se cilën zgjodha!

Prostamid blihet

Mendova “për mirë ose më keq!” dhe fillova një kurë trajtimi me Prostamid. Një javë më vonë, ndjeva një përmirësim të ndjeshëm në gjendjen time. Dy javë më vonë, filloi të më ngrihej që në mëngjes! Pastaj vendosa që duhet të veproja – telefonoj Sandrën dhe e ftoj në takim. Ajo ra dakord por ishte e qartë se nuk ishte shumë e kënaqur me atë që po ndodhte. Hëngrëm darkë, pimë një gotë verë dhe vendosëm ta provojmë përsëri.

Gjithçka shkoi më mirë sesa mendoja!

Arrita të zgjas 2 orë. Trupi i Sandrës po dridhej nga kënaqësia dhe për herë të parë pas shumë vitesh, unë u ndjeva një burrë i vërtetë. Zot, nuk kam qenë aq i mirë në shtrat as 20 vjeç! Sandra pranoi se kurrë më parë nuk kishte përjetuar diçka të tillë.

Prostamid blej

Ne u takuam disa herë për të pasur një seks të nxehtë dhe të mirë. Ende mbaja mend në mënyrë të përsosur se si Sandra më tha që nuk donte të rrinte me plakun … Ende më kujtohet fyerja dhe dhimbja që më shkaktoi. Në takimin e radhës, unë i thashë asaj se mund të mbeteshim miq. Pas ndarjes, nuk doja të hiqja dorë nga vetja, kështu që u regjistrova në një faqe njohjesh. Tani takohem herë pas here me vajza të ndryshme dhe jeta ime seksuale është përmirësuar shumë – jo më dështime në shtrat!

Kuptova që neglizhenca ime pothuajse më privoi nga një pjesë e rëndësishme e jetës sime – seksi! Prandaj, pasi mbarova kurën e trajtimit, shkova te mjeku dhe bëra analizat edhe pse nuk më shqetësonte më asnjë simptomë. Rezultatet konfirmuan që unë jam më i shëndetshëm se kurrë, plot forcë dhe energji dhe tani asgjë nuk ndërhyn në jetën time seksuale! Mjeku më këshilloi që të përsërisja kurën pas gjashtë muajsh për të siguruar rezultat të përhershëm. Menjëherë e porosita një kurë tjetër Prostamid në faqen e prodhuesit.

Kështu përfundon historia ime me Prostamid që më ndryshoi jetën. Më në fund, do doja të them një gjë të rëndësishme. Djema, jeta fillon vetëm në moshën 50 vjeç!

Specialistja e suksesshme i urologjisë na tregoi se si ajo i ndihmoi pacientët e saj të moshës 60-70 vjeç të rifitojnë fuqinë e tyre. Prostamid Albania, komentet, opinionet, përdorimi, përbërja

Çaji bimor Prostamid është një nga metodat më të sigurta dhe efektive për të trajtuar dhe parandaluar prostatitën. Mund ta porosisni me 50% ulje në faqen e internetit të Institutit Klinik të Urologjisë. Lexoni më tej

Korrespodenti ynë intervistoi Kameljën R. – specialistja më e mirë e Institutit Klinik për trajtimin e prostatitës dhe ç’rregullimeve erektile.

Prostamid Shqiperi
Kamelja R. – urologe, profesore e Kryesisë së Urologjisë, na tregoi se si të trajtojmë prostatitën dhe impotencën.

– Zonjë, ju keni pacientë të moshës 60-70 vjeç. A është vërtet e nevojshme të bësh seks në këtë moshë?

– Sigurisht! Sidomos për burrat. Jeta seksuale përcakton shëndetin e përgjithshëm. Me fjalë të tjera, është një orë biologjike e cila përcakton sa shpejt bëhesh i moshuar.

Tek unë vijnë pacientët që vuajnë nga prostata dhe adenoma e prostatës, dhe kur i pyes se kur kanë bërë seks për here të fundit, ata qeshën dhe thanë: “Unë nuk kam bërë seks që prej 7 vjetësh.” Sigurisht, u befasova nga përgjigjja e tyre. Ky është shkaku i prostatitit, i cili më vonë mund të shndërrohet në kancer të prostatës.

Mungesa e seksit dëmton organizmin, pavarësisht moshës kur ndodh qoftë 30, 40, 50 apo edhe 70 vjeç! Prostata është organi në të cilin formohet lëngu i spermës. Nëse nuk derdhet, ajo fillon të prishet. Në prostatë zhvillohet një proces i stanjacionit patologjik (akumulimi i mikroorganizmave të rrezikshëm). Ato çojnë në pezmatimin e prostatës (prostatiti). Inflamacioni i gjëndrës së prostatës për një periudhë të gjatë çon në adenomën e prostatës, dëmtimet e urinës dhe pielonefriti. Faza tjetër pas adenomës është kanceri. Pacientët që kanë problem me fuqinë paraqesin një rrezik 7 herë më të lartë nv zhvillimin e kancerit të prostatës.

Kjo është vetëm një nga pasojat e shumta. Me fjalë të tjera, abstinenca e zgjatur mund të çojë në një vdekje të shpejtë. Njerëzit kanë për qëllim të ngjizen. Por kur ky funksion venitet, organizmi fillon të plaket shumë shpejt. Enët e gjakut fillojnë të hollohen dhe prishen, dhe rritet rreziku për hemoragji në tru ose atak në zemër, si dhe shfaqen mosfunksionime të sistemit psikosomatik. Pacientëve u bëhen flokët gri shumë shpejt (nëse nuk i kanë gri). Shfaqen dhimbje në kyçe dhe pacientët bëhen dembelë. Edhe pagjumësia që torturon të moshuarit është e lidhur me mungesën e seksit dhe niveleve të pamjaftueshme të hormoneve të caktuara.

Ende besoni se nuk keni nevojë të bëni seks? Seksi sjell stabilitet në një marrëdhënie. Fatkeqësisht, shumica e burrave të pafuqishëm janë beqarë. Gratë mund të bëjnë seks deri në 70-80 vjeç. Ata kanë nevojë për seks. Rregulli thotë: sa më shpesh të keni marrëdhënie seksuale, aq më e gjatë jetëgjatësia e çiftit.

Thuhet që në klinikën tuaj përdoren vetëm produkte natyrale. Fatmirësisht për ta, burrat mund të kenë një jetë seksuale në çdo moshë. A është e vërtetë?

Po, ne kemi një përqindje të lartë të rikuperimeve në klinikën tonë, në sajë të produkteve dhe metodave natyrore të parandalimit. Unë do doja të përmend veçanërisht çajin bimor Prostamid, i cili ndihmoi më shumë se 100 pacientë. Nëse merret çdo ditë, Prostamid rrit epshin dhe stimulon ereksionin. Megjithatë, ai nuk shitet ende në rrjetin farmaceutik.

Menjëherë pas marrjes, Prostamidi rrit zgjimin (mund të merret si një stimulues seksual i padëmshëm në vend të Viagra), dhe me marrjen e rregullt, ai rrit fuqinë natyrore. Ky është i vetmi produkt që vepron në këtë mënyrë, por nuk mund ta gjeni në farmaci.

– Ju lutemi na tregoni më shumë rreth veprimit dhe efikasitetit të këtij produkti.

– Është me të vërtetë një trajtim i shkëlqyer. Ju mund ta kuptoni këtë nga fakti se kemi takime të planifikuara për javë me radhë për konsulta. Unë jap recetë vetëm Prostamid, të cilën mund ta blini nga farmacia e Institutit tonë ose të porosisni nga një faqe e veçantë me 50% ulje.

Lidhur me efikasitetin e Prostamid, dëshiroj t’ju tregoj rezultatet e studimeve klinike të bëra nga specialistët e Institutit tonë gjatë 2015-2016. 50 burra të moshës mbi 50 vjeç morën pjesë në këtë eksperiment. Shumica e subjekteve kishin qenë impotentë prej vitesh.

Rezultatet e studimit:

 • Rifitim i plotë i fuqisë (aftësia për të bërë seks të paktën një herë në javë) – 96% e subjekteve
 • Niveli i lartë i testosteronit – 94% e subjekteve
 • Normalizimi i urinimit (përfshirë shpeshtësinë) – 98% e subjekteve
 • Përmirësim i përgjithshëm i gjendjes – 99% e subjekteve
 • Mungesa e efekteve anësore – 100% e subjekteve
 • Pra, trajtimi është perfekt.

Mekanizmi inovativ i veprimit të këtij mjekimi në sistemin urinar-gjenital të mashkullit

Ne vendosëm të zbulojmë më shumë informacion mbi veprimin e Prostamidit në sistemin urinar-gjenital të mashkullit nga një prej personave që morën pjesë në zhvillimin e tij – profesor, specialist kryesor në Urologji, anëtar korrespodent i Akademisë së Shkencave, shef i departamentit të Urologjisë, Z. Henri S.

Prostamid opinionet
“Unë nuk i kuptoj arsyet pse burrat e moshës 50-60 vjeç heqin dorë nga jeta e tyre seksuale, duke qenë të sigurt se nuk ka zgjidhje për to. Por pse? Ju mund të përjetoni kënaqësi derisa sa të plakeni!”

– Z. Henri, si arrin Prostamid të luftojë në mënyrë efektive problemet erektile tek personat e moshës 60-70 vjeç? Si vepron ajo?

Shkaku kryesor i problemeve me fuqinë është niveli i pamjaftueshëm i testosteronit. Prostamidi vepron në këtë drejtim.

Testosteroni është hormoni mashkullor përgjegjës për ngrehjen. Sa më i lartë niveli i tij, aq më e lartë është tërheqja e meshkujve ndaj grave dhe aq më e madhe forca. Niveli maksimal i prodhimit të testosteronit është 18-22. Pas kësaj, niveli i hormonit fillon të ulet ngadalë, derisa të ulet ndjeshëm. Kështu, nivelet e ulëta të testosteronit përcaktojnë force të ulët dhe plakje të trupit.

Prostamid në Shqipëriment

Përveç moshës, prodhimi i testosteronit ndikohet nga faktorë të jashtëm – veset, ngrënia e pa-shëndetshme, faktorët mjedisorë (për shembull, të punuarit në një mjedis jo të shëndetshëm) dhe shumë më tepër.

Këta faktorë çojnë në përshpejtimin e uljes së nivelit të testosteronit, pra, njeriu bëhet impotent në moshë të re.

Kontrolloni simptomat që tregojnë për një nivel të ulët të testosteronit:

 • Ndjesi dobësie
 • Dobësi muskulore
 • Dhimbje koke të shpeshta
 • Mosfunksionim të sistemit tretës
 • Ndjenjë përgjumësie gjatë gjithë kohës
 • Mungesa e dëshirës seksuale
 • Reagime të ngadalta
 • Demtime të kujteses
 • Luhatje të tensionit të gjakut
 • Elasticitet i ulët i muskujve dhe lëkurës
 • Apati dhe nervozizëm
 • Humbje e flokëve
 • Sëmurje e shpeshtë

Prania e të paktën 2 prej këtyre simptomave tregon që niveli i testosteronit është i ulët. Për të rifituar fuqinë, është e nevojshme të rritet niveli i testosteronit.

Prostamidi rikthen në mënyrë perfekte funksionin e prodhimit të testosteronit. Ai vepron drejtpërdrejt në qelizat Leydig të testikujve, duke përmirësuar funksionet e tyre deri në moshën 20-30 vjeç. Kjo çon në forcimin e trupit dhe potencës.

Siç e përmendëm edhe më parë, pacientët që paten humbur shpresën i janë kthyer jetës normale seksuale, pas një kure prej 3-4 javësh me Prostamid. Është e nevojshme të merrni një kapsulë dy herë në ditë gjatë ngrënies. Ndryshimet e para tashmë mund të vërehen brenda disa ditësh. Produkti rikthen fuqinë dhe ka efekt në të gjithë trupin pasi që testosteroni është hormoni kryesor mashkullor.

Dhe keni vendosur ta shisni këtë produkt me një 50% Ulje?

Pikërisht! Unë do ta dërgoj këtë produkt tek të gjithë njerëzit që duan të rifitojnë fuqinë e tyre. Tani për tani, kemi rreth 1 mijë pako të mbetura në magazinë, dhe ne (kolegët e mi dhe unë) do t’ua dërgojmë ato personave të parë që do të lënë një kërkesë në faqen e veçantë të internetit.

Po e përsëris – është me gjysmë çmimi

Prostamid është krejtësisht natyral. Ai përmban bimë të thata mjekësore nga mbarë bota. Ju mund ta përgatisni dhe pini këtë çaj nga shtëpia. Nuk nevojitet recetë.

Ndryshe nga Viagra, Prostamid intensifikon epshin dhe potencialin natyror, sikur të shfaqeshin natyrshëm, pa stimulues.

Çfarë duhet bërë për ta porositur Prostamid me 50% ulje?

 • Ju duhet të jeni me banim në Shqipëri
 • Bëni një porosi në faqen zyrtare të internetit.
 • Në 5-7 ditë (koha e dorëzimit), do të shkoni në zyrën postare dhe do të merrni kapsulat.

A është e vërtetë që Prostamidi ndihmon në rikthimin e fuqisë në moshë të thyer? Rezultatet e sondazhit

Në faqen e internetit të Qendrës Private të Urologjisë (ku u zhvillua Prostamid), është bërë një studim midis pacientëve që kanë përdorur Prostamid.

Sondazhi përmban vetëm një pyetje: “A ju ndihmoi Prostamid të rifitoni fuqinë natyrore?”

Rezultatet e sondazhit:

Prostamid përdorimi

Prostamid blej, çmimi, blihet

Shpejtoni të porositni Prostamidin përpara se ta bëjnë të tjerët. Një mijë pako të shitura me 50% ulje!