HomeAlbaniaParazol Shqiperi përdorimi, komentet, blej: çaji Parazol është një ilaç i besueshëm...

Parazol Shqiperi përdorimi, komentet, blej: çaji Parazol është një ilaç i besueshëm kundër parazitëve!

Author

Date

Category

Parazol ne Shqiperiment, perdorimi, perberja, opinionet, komentet, cmimi, blej

 • Heq parazitet gjate trajtimit te 1-te fale perberesve te tille si: karafili aromatik, ekstrakti i bimes se thate te krimbave, bari i krimbave, ekstrakti karajpelit te thate, lulet e karajpelit.
 • Permireson shendetin dhe mbron melcine, zemren, mushkerite, stomakun dhe lekuren nga parazitet
 • Permireson shkaterrimin e paraziteve ne zorre dhe caktivizon vezet e celura te paraziteve duke perdorur substancat e tij aktive

Cdo vit 15 milion njerez vdesin nga parazitet!

Kujdes nga parazitet!

 • Ata jane shkaqet e semundjeve infektive dhe kancerit
 • Ata sulmojne melcine, mushkerite, trurin dhe zemren
 • Ata mund te rriten deri ne 38 cm dhe te vendosin 250 veze menjehere

Kontrolloni veten per simptoma te infeksionit!

 • Alergji (skuqje ne sy, lotim ne sy dhe rrufe)
 • Ftohje e shpeshte, bajame, hunde te mbushura
 • Lodhja kronike (lodheni shpejt pa marre parasysh se cfare beni)
 • Dhimbje koke te shpeshta, konstipacion dhe diarre
 • Dhimbje muskulore dhe nyje
 • Nervozizem, pagjumesi dhe humbje e oreksit
 • Rrathe te erreta dhe qese nen sy

Si futen parazitet ne trup?

Parazol ne Shqiperiment
 • Transmetuesit e infeksionit
 • Permes ujit, tokes dhe ushqimit
 • Permes kafsheve shtepiake, insekteve
 • Permes sendeve dhe vendeve publike

Si ndikon Parazol ne trupin e infektuar? Parazol perberja, perdorimi

Absinthi Herba

Ajo ka nje efekt shkaterrues ne te gjithe parazitet e njohur, normalizon tretjen, heq anemine, heq djegien e zemres, eliminon eren e keqe te gojes dhe pastron trupin.

Origani Herba

Permireson tretjen, forcon peristaltiken e zorreve, permireson oreksin, ka veti antimikrobike dhe antiparazitare dhe forcon imunitetin.

Thymi Vulgari Herba

Shkaterron mikroorganizmat e demshem, eshte nje agjent antiviral, permireson tretjen, rrit funksionet mbrojtese te trupit, largon substancat e demshme dhe dezinfekton trupin.

Mentha Folium, Anis Fructus

Ata permiresojne tretjen, normalizojne mikrofloren natyrale te zorreve, eliminojne vjelljen dhe djegesirat ne stomak, eliminojne eren e keqe te gojes, eliminojne spazmat dhe dhimbjet e barkut.

Rezultatet e provave klinike:

Studimi u krye ne nje mjedis klinik me pjesemarrjen e vullnetareve qe vuajne nga semundjet e shkaktuara nga parazitet

Parazol Shqiperi

Pse eshte Parazol me i mire se ilacet e vecanta kimike? Parazol Albania, perdorimi, blihet

 • Ilac i certifikuar i rekomanduar nga mjeket per te hequr parazitet nga shtepia
 • Femijet tuaj do te mbrohen nga infeksionet
 • Permban vetem bime medicinale te mbledhura ne vende te paprekura ekologjike
 • Nuk shkakton efekte anesore (ndryshe nga ilacet kimike qe shkaktojne te renit te fiket, marrje mendsh, te vjella dhe perkeqesojne gjendjen biokimike te melcise).
 • Ai eshte nje ilac detoksifikimi plotesisht i sigurt, keshtu qe mund te merret pa recete

Mendimi i ekspertit: Parazol opinionet, komentet

Pas ftohjes, semundjet me te zakonshme jane ato te shkaktuara nga parazitet. Ne ditet e sotme, ka shume produkte kunder paraziteve por caji Parazol eshte i pari qe del ne treg. Gjate dhjete viteve te fundit, ai ka provuar te jete nje ilac i besueshem qe jep rezultate te shpejta. Parazol eshte nje perzierje e bimeve unike. Une ia jap Parazol pacienteve te mi per trajtimin dhe parandalimin e infeksioneve te paraziteve. Pergatitet duke hedhur nje luge caji ne nje filxhan uje te valuar dhe e lini te qendroje per 30 minuta. Pini nje filxhan caj 2-3 here ne dite.

Dr. Erik

Mjek per semundje infektive Doktor i mjekesise

Pervoje pune: 18 vjet

Ju do te jeni te shendetshem fale cajit Parazol dhe do te keni nje sistem imunitar te permiresuar

 • Gjendje te shkelqyer te lekures, flokeve dhe thonjve. Duket me e re. Nuk ka alergji!
 • Tretja dhe zorret funksionojne normalisht. Gjume eshte me i mire dhe efikasitet ne pune me i larte. Ju mund te punoni me shume dhe te mos lodheni!
 • Parazitet zhduken nga trupi juaj pergjithmone dhe marrin me vete te gjitha semundjet! Ju dhe te dashurit tuaj jetoni te shendetshem!

Cfare do te merrni nese porosisni nga ne?

Parazol Albania

Si operojme? Parazol cmimi, blej

 • Ju porosisni permes faqes sone te internetit
 • Ne ju kontaktojme
 • Ne ju dergojme nje pakete
 • Ju paguani kur merrni paketen
Parazol cmimi

Cmimi i plote: 9600 ALL

Cmimi i ulur 4800 ALL

Une gati sa nuk e humba bashkeshortin tim per shkak te semundjes infektive te rrezikshme: 80% e popullsise Shqiptare eshte infektuar nga paraziti pa e ditur ate! Kjo mund t’i ndodhe kujtdo. Parazol Shqiperi opinionet, komentet, blej

Pershendetje te gjitheve

E keni parasysh ndjenjen e fajit kur sheh personin e dashur qe ndjehet keq, por nuk mund ta ndihmosh, por vetem e sheh teksa vuan? Une e kam perjetuar ate dhe dua t’ju tregoj per vuajtjet qe i kane ndodhur familjes time, ne menyre qe ju mos e perserisni gabimin tim.

Une dhe Gjoni jetojme se bashku qe prej 27 vjetesh, dhe gjate asaj kohe nuk jemi grinder asnjehere. Shoket tane akoma na quajne “te sapo-martuarit”. Kemi shume plane perpara. Dhe thonim se asgje nuk mund te ndodhe.

E gjitha filloi kur burri im filloi te ankohej per eren e keqe te gojes. Une kam qene mjeke, keshtu qe shkuam per te kontrolluar dhembet dhe stomakun dhe nuk zbuluam ndonje simptome semundjeje.

Por pastaj, filluan te shfaqen simptoma te tjera shqetesuese.

Bashkeshorti im filloi te nxirrte gazra, dhe pervec kesaj, ai nuk hante mire dhe ishte shume i dobet.

Ai filloi te ankohej per shqetvsime ne zemer, melci dhe pankreas. Ne shkuam tek nje elektrokardiogram dhe beme analizat e gjakut, por as rezultatet e analizave dhe as makineria nuk treguan gje.

Pervec kesaj, edhe jeta jone intime nuk ka funksionuar mire. Nje dite, ai me tha se kishte probleme me ereksionin. Nga nje njeri i forte dhe energjik, ai papritmas u shnderrua ne nje shpirtkeq, gjithmone e me shume i sforcuar si tela dhe humbi interesin per jeten..

Me te mberritur ne spital, mjeku dha nje diagnoze te tmerrshme – nje infeksion parazitar. Rreth 70% e trupit te bashkeshortit tim eshte pushtuar nga parazitet, kudo. Nuk mund ta kuptoja plotesisht arsyen e kesaj sepse shtepia ime ka qene gjithmone e paster, ka letra dezinfektuese dhe ushqimi gatuhet me kujdes e pastrohet. Asnjehere nuk mund e mendoja se keto simptoma ishin shenja te infeksionit parazitar.

Parazol perdorimi

Vazhdova te mendoja, SI MUND TE NDODHE KJO? Keshtu qe, mora analizat e bashkeshortit tim dhe i shkrova nje leter Qendres se Kerkimeve Parazitare. Ata me derguan nje pergjigje tronditese:

 “Te gjitha problemet e burrit tuaj jane simptomat e para te nje infeksioni parazitar.Kur trupi infektohet nga parazitet, ai fillon te ngadalesohet. Ne fillim nuk eshte i dukshem, por pastaj behet e qarte. E gjitha fillon me eren e keqe te gojes, gazra, depresion, dhimbje koke, rrathe te erreta nen sy, oreks te dobet, dhimbje ne kyce dhe muskuj. Tek burrat, parazitet shkaktojne prostate, impotence, semundje tv zemres dhe melcise. Tek grate, parazitet shkaktojne gjakrrjedhje ne vagine, enjtje te vezoreve, urokistit, zhvillim te fibroideve vezore, tumore polikistike te vezoreve, enjtje te veshkave, traktit urinar dhe veshkave dhe gjithashtu plakje te lekures. Tek femijet, parazitet shkaktojne akne dhe syte lotojne gjithnje. Injorimi i shumte i ketyre simptomave te buta con ne kalbje te organeve te brendshme qe sjell vdekje.”

80,000 njerez ne Shqiperi vdesin cdo vit pa e kuptuar se shkaku i vdekjes se tyre jane parazitet. Vrasesit e padukshem jane kudo, ne peshk, perime, fruta qe njerezit blejne ne supermarkete ose tregje.

Fillova te gjej nje zgjidhje. Une pothuajse u cmenda sepse nuk mund ta shikoja personin qe e doja tek vuante para syve te mi. Une pothuajse nuk flija fare dhe lexova dhjetera libra e madje kerkova keshilla nga koleget. Ne provuam dhjetera ilace por asgje te dobishme dhe mjeku nuk mund te bente asgje. Gjendja e tij u perkeqesua. Isha e padobishme dhe fajesoja veten qe nuk munda ta shpetoja.

Kur mendova se gjithcka ishte e kote, gjeta dicka ne internet – Parazol. Parazol perdorimi, perberja

Afro 250,000 njerez te infektuar jane trajtuar me kete produkt dhe brenda dy ditesh ata larguan gati 300 parazite te ndryshem nga trupi.

Sondazhi: Si i hoqet parazitet:

Parazol perberja

Ne fillim, dyshoja shume por gjendja e burrit tim nuk po permiresohej, keshtu qe vendosa te veproja. Produkti mberriti brenda nje dite.

Ne mengjes e perdora dhe pasdite gjendja ishte shume me mire. Ne fillim, ai filloi te hante me mire, pa ere te keqe nga goja, dhe pastaj paraziti pothuajse u zhduk Ndjehem e lehtesuar sepse Parazol jep vertete efekt dhe nuk mund ta shpreh me fjale.

Pas nje dite, melcia dhe zorret u rikuperuan ne masen 65% dhe veshkat e rrahjet e zemres tashme funksionojne normalisht. Pas 3 ditesh, burri im me tha qe kur kishte qene vetem ne dhome kishte pasur ereksion. Perberesit natyrore qe gjenden ne Parazol (Absinthi Herba, Origani Herba, Thymi Vulgari Herba, Mentha Folium, Anis Fructus) jane nxisin rigjenerimin e indeve, keshtu qe trajtimi eshte me i shpejte.

Parazol blihet

Pas 5 ditesh, burri im beri analizat perseri. Nuk ka shenja parazitesh ne trup. Parazol ka shpelare te gjitha vezet dhe objektet e tjera qe demtojne trupin brenda disa oresh. Fale efektit te akumulimit, Parazol forcon sistemin imunitar dhe mbron qelizat nga parazitet. Kjo ndihmon per te shmangur mundesine e infektimit perseri per periudha te gjata kohe. Nje jave me vone, burri im u sherua plotesisht.

Me vone, e kuptoj pse nuk mund ta gjeja Parazol ne drejtorine e farmacive dhe farmaci. Arsyeja ishte se ky produkt eshte i ri dhe tejet efektiv (ne e provuam), por nuk reklamohet gjeresisht nga frika e rritjes se cmimeve dhe falsifikimeve. Prandaj, produkti mund te blihet vetem ne vendin e prodhuesit.

Mos e beni gabimin qe bera une! Nese do t’i kisha kushtuar vemendje ketyre simptomave ne dukje te pademshme qe ne faze te hershme (ngulfatje, ere e keqe ne goje, ereksion i dobet) burri im nuk do te behej aq keq.

Parazol cmimi, blihet

Parazol trajton menjehere qe ne faze te hershme simptomat e infeksionit te parazitit dhe heq mundesine e shfaqjes se tyre, Pra, nese pasi te keni lexuar historine time, zbuloni madje edhe nje simptome (!) JU LUTEMI FILLONI TRAJTIMIN TUAJ TANI!

Ju lutemi mbroni veten dhe te dashurit tuaj, porosisni Parazol sapo te shfaqen simptomat e para dhe mos prisni sa te perkeqesohet situata.