HomeAlbaniaParazol Shqiperi, çmimi, blej, përdorimi - antiparaziti i shkallës së...

Parazol Shqiperi, çmimi, blej, përdorimi – antiparaziti i shkallës së parë

Author

Date

Category

Rikthen florën e zorrëve

 • Eliminon dhe heq parazitët nga trupi
 • Mbron nga infeksioni
 • Përshpejton rikuperimin e trupit dhe parandalon infektimin me parazitë

Parazol Albania përdorimi – prania e parazitëve në trup çon në zhvillimin e sëmundjeve kronike

Ju ndoshta nuk jeni në dijeni të rrezikut

01 në trupin tuaj

 • Alergji
 • Problem me lëkurën

02 shpërndahet përmes trupit

 • Dhimbje koke vazhdimisht
 • Sistemi i dobët imunitar

03 vendos vezët

 • Era, distension abdominal
 • Kapsllëku

04 len mbeturinat metabolike

 • Irritimi
 • Depresioni

05 ushqen

 • lodhje e panevojshme
 • Probleme me peshën

Parazol heq në mënyrë efektive dhe të sigurt të gjitha llojet e helminteve, larvave dhe vezëve nga trupi

Vetëm përbërës natyror

 • Absinthi Herba. Ai pengon aktivitetin jetësor të parazitëve dhe vezëve të tyre dhe i nxjerr ato nga trupi. Përmirëson a
  ktivitetin e zorrëve dhe normalizon mikroflorën e saj. Eliminon urthin dhe freskon frymëmarrjen
 • Origani Herba. Ai paralizon helmintet dhe nxit ndarjen e tyre. Pastron butësisht trupin nga vezët e helminteve, mbetjeve, toksinave dhe mbetjeve të papërpunuara të ushqimit. Përmirëson tretjen. Ka efekte antimikrobike dhe antivirale
 • Thymi Vulgari Herba. Ai stimulon vetë-shërimin e trupit dhe e mbron atë nga ri-infektimi me parazitë. Përshpejton rigjenerimin e indeve dhe shërimin e mukozës së prekur nga parazitët

Proporcionet e bimëve medicinale janë përpunuar posaçërisht për Parazol ka efekt maksimal

Si vepron Parazol – çmimi, komentet

 • Astringjentët e Parazol krijojnë një mjedis të shëndetshëm alkalik në zorrë duke e bërë të pamundur për helmintët të jetojnë dhe të shumohen.
 • Përzierja bimore stimulon daljen bilare, duke ndihmuar kështu në largimin e parazitëve, larvave dhe vezëve nga zorrët.
 • Shpëton trupin nga parazitët dhe rinovon mikroflorën e zorrëve. Tretja e shëndetshme nxit restaurimin imunitar dhe zgjidh problemin e peshës.

Parazitët provokojnë zhvillimin e sëmundjeve onkologjike

Nikolas G.

M.D., Parazitolog

Shumë njerëz nuk i kushtojnë vëmendje shëndetit të dobët dhe fillojnë të shqetësohen vetëm kur diagnostikohen me diçka serioze. Parazitët nuk janë gjithmonë të lehtë për tu zbuluar në trup. Në 70% të rasteve ato janë arsyeja e kancerit, ulcerës dhe problemeve të zemrës.

Të bëhesh mbartës është më e lehtë sesa të hash një hamburger. Mund të mos i lani duart me shumë kujdes, të harroni të pastroni një gërvishtje apo të luani me kafshët shtëpiake. Pa trajtim dhe parandalim të duhur, pasojat mund të jenë shumë të pakëndshme dhe të vështira për t’u kuruar.

Prandaj rekomandoj të ndiqni një kurë me Parazol dhe të hiqni qafe mysafirët e padëshiruar në trup pa bërë ndonjë dëm të pariparueshëm.

Si të merrni Parazol përbërja?

Periudha e rekomanduar e trajtimit

Shto një lugë gjelle parazol në 100 ml ujë të valuar dhe lëreni për 30 minuta. Pije para buke, 3 herë në ditë

Gjatë kurës me parazol, rekomandohet të ruani balancën e ujit në trup dhe të pini 2,3 litra ujë çdo ditë. Parazol mund të merret në kombinim me probiotikë të tjerë

Shto një lugë gjelle parazol në 100 ml ujë të valuar dhe lëreni për 30 minuta. Pije para buke, 3 herë në ditë

Gjatë kurës me parazol, rekomandohet të ruani balancën e ujit në trup dhe të pini 2,3 litra ujë çdo ditë. Parazol mund të merret në kombinim me probiotikë të tjerë

Parazol Komente

Maria, 34 vjeçe

E provova Parazol vetëm për argëtim dhe vendosa të ndihmoj vjehrrën time. Kur pashë çfarë po më dilte nga trupi, gati sa nuk më ra të fikët!

Emilja, 26 vjeçe

Burri im kishte një erë të keqe të gojës saqë unë doja të vendosja një maskë me gaz. Kam lexuar që arsyeja mund të jetë parazitët. Unë e porosita Parazol për të. Era e keqe u zhduk brenda dy javësh.

Mark, 49 vjeç

Në fillim mendova se isha helmuar, por më pas doli se isha infektuar kur isha me pushime. Ulçera u përkeqësua, ndjeja sëmundje të vazhdueshme dhe kisha diarre. Falë zotit Parazol më ndihmoi, përndryshe mjekët nuk do të kishin kuptuar se çfarë nuk shkonte me mua.

Kujdesuni për të dashurit tuaj sot Parazol blej

9600 ALL

4800 ALL