HomeAlbaniaNutrivix Shqiperi çmimi, përdorimi, komentet: deri në 20 kilogramë nën 90 ditë!

Nutrivix Shqiperi çmimi, përdorimi, komentet: deri në 20 kilogramë nën 90 ditë!

Author

Date

Category

Nutrivix Albania përdorimi, përbërja, opinionet, çmimi, blej

 • Përshpejton metabolizmin
 • Djeg yndyrën
 • Rregullon oreksin tuaj
 • Pastron trupin

Nutrivix përbërja. Produkt tërësisht natyral që përmban ekstrakte të:

 • Argjinare
 • Çaj jeshil
 • Kasie
 • Kokrra të kuqe deti
 • Mështekën
 • Lule kopër

Produkt i ri revolucionar për humbje peshe. Nutrivix në Shqipëriment

Nutrivix është një zgjidhje unike për epideminë e mbipeshës! Formula e tij unike dhe plotësisht natyrale mundëson eliminimin e shkaqeve kryesore të peshës së tepërt të trupit dhe ju lejon të rregulloni metabolizmin tuaj, duke arritur kështu humbje të qëndrueshme të peshës!

 • 60% e të rriturve në vendin tonë janë mbipeshë
 • Mbi 50% përjetojnë probleme shëndetësore të shkaktuara nga pesha e tepërt
 • 85% e personave mbipeshë nuk mund të humbasin peshën e tepërt të tyre
 • 90% e personave mbipeshë nuk stërviten rregullisht

* Hulumtimi u krye në një kampion me mbi 3.000 të rriturish në rajon

Nutrivix përmban ekstrakte natyrale të bimëve të njohura me shekuj për efektet e tyre të dobishme.

Trupi juaj është vazhdimisht i ekspozuar ndaj ndikimeve të ndryshme negative:

 • Ushqimet e shpejta janë vazhdimisht të gjindshme lehtë. Ato përmbajnë vlera të dobëta ushqyese dhe energji të lartë.
 • Ushqimi është plot me ngjyra artificiale, aromë dhe konservues.
 • Stili bashkëkohor i jetesës nënkupton zvogëlimin e aktivitetit fizik.
 • Metodat e përgatitjes së ushqimit (skuqje, pjekje) zvogëlojnë vlerën ushqyese të tij.

Nutrivix ndihmon në eleminimin e efekteve negative të stilit të dobët të jetesës!

4 mënyra me të cilat Nutrivix ndihmon trupin tuaj:

 • Rregullon oreksin
 • Detoksifikon trupin tuaj
 • Përshpejton djegien e dhjamit
 • Përmirëson funksionimin e traktit tretës

Si funksionon Nutrivix? Nutrivix përdorimi

Ekstraktet bimore të këtij produkti kombinojnë efekte të ndryshme në mënyrë që të arrijnë ndikimin maksimal. Disa përbërës janë për të rregulluar oreksin dhe për të eleminuar mbi-ushqyerjen, disa për të përmirësuar funksionimin e zorrëve, të tjerët për të rritur sekretimin e toksinave nga trupi, dhe disa të tjera përshpejtojnë djegien e yndyrës së grumbulluar dhe rregullojnë metabolizmin e sheqerit në trup.

Ky produkt siguron humbje të përhershme të peshës së tepërt pa e ekspozuar trupin në stres shtesë.

Nutrivix komentet, opinionet

Nutrivix është i vetmi produkt që më ndihmoi vërtet! Kam humbur 15 kilogramë dhe tani ndihem mirë!

Maria, 34 vjeç, Shkodra

Kam provuar të gjitha llojet e dietave dhe produkteve dietike. Asnjë prej tyre nuk pati efekte! Atëherë mësova për Nutrivix!

Suzana, 42 vjeç, Tiranë

Mbipesha filloi të shkaktojë probleme serioze me shëndetin tim. Hipertensioni, trigliceridet, kolesteroli, etj. Doktori më këshilloi të provoja Nutrivix. Vetëm 3 muaj më vonë, unë jam një person i shëndetshëm sërish!

Mishel, 40 vjeç, Vlorë

Nutrivix blihet, çmimi

Nutrivix çmimi

Ofertë speciale! 50% zbritje!

9980 ALL

4990 ALL

Si kam kaluar nga 85 kg në 54kg vetëm në 2 muaj. Nutrivix në Shqipëriment, komentet, përbërja, përdorimi

Ç’kemi djema! Të gjithë e kanë vërejtur atë Kam humbur shumë peshë dhe filluan të më bombardojnë me pyetje. Unë përpiqesha të bëja më të mirën për të shkruar një përgjigje për të gjithë dhe t’ju mbështesja të gjithëve, por dështova – me kaq shumë mesazhe për t’iu përgjigjur, do të më duhej të jetoja në internet. Kështu që, vendosa ta shkruaj këtë postim për t’iu përgjigjur pyetjes: “Si keni arritur të humbni 31 kg?” (Kjo nuk do të thotë që nuk mund të më shkruani ose të pyesni, kjo thjesht e bën jetën time më të lehtë).

Transformimi im më mori vetëm dy muaj! REZULTAT I SHKËLQYER, E DREJTË?

Nutrivix në Shqipëriment

Unë kurrë nuk kam qenë e dobët, por kam vërejtur se kam fituar peshë gjithnjë e më shumë. Tre rrudha të tmerrshme u shfaqën në bark, unë dukesha si një buldog në bikini, dhe vithet, këmbët dhe prapanica po bëheshin gjithnjë e më të mëdha! Vendosa të kem një trup në formë dhe të shëndetshëm me çdo mënyrë, kështu që unë ndalova së ngrëni ushqime të yndyrshme dhe të skuqura dhe hoqa dorë nga vaktet e vjeshtës. Unë shkova për vrap në mëngjes dhe stërvitje në mbrëmje në palestër, por në vend që të humbja peshë, vazhdoja të fitoja gjithnjë e më shumë! Pas një muaji, pesha ime arriti në shenjën e tmerrshme – GATI 100 kg! Unë vazhdoja ta bëja dietën time gjithnjë e më të ashpër, duke përjashtuar mishin, bukën, patatet dhe ëmbëlsirat. Unë përfundova duke ngrënë fruta dhe perime dhe të mos pija asgjë tjetër përveç ujit. Kam provuar disa çajra dhe pilula jashtëzakonisht të shtrenjta për humbje peshe por asgjë nuk dukej të funksiononte për mua. Pas një kohe, pesha e humbur do të kthehej në trupin tim të rraskapitur.

As dieta dhe as pilula nuk ndihmoi, ato janë thjesht një riparim!

Stërvitja është shumë e vështirë dhe kërkon shumë kohë për të parë ndonjë përparim. Atëherë, çfarë duhet të bëj?

Pas dietave, pilulave dhe orëve në palestër dhe mijëra lekë të paguara për instruktorin personal unë hoqa dorë plotësisht. Një ditë u futa në një artikull në lidhje me Nutrivix dhe vendosa ta provoj. Edhe pse kam dëgjuar shumë këngëtarë dhe të famshëm që po humbnin peshë me Nutrivix, isha skeptike. Por duke qenv se kam provuar gjithçka dhe jam dëshpëruar nuk kisha zgjidhje! përveç kësaj, unë kontrollova përshtypjet dhe ato ishin vërtet mbresëlënëse!

Miliona gra në Evropë dhe SH.B.A. u shpëtuan nga kilogramët e tepërt falë Nutrivix. Sipas kërkimit, 96.7% humbën 12-17 kg në tre javë!

Nutrivix përdorimi

Pra, u zgjidh! Shkova në faqen e tyre, kontrollova gjithçka dhe porosita Nutrivix. Erdhi brenda dy javësh. Lexova udhëzimet dhe fillova të pija 2 ose 3 gota çdo ditë, në mëngjes dhe drekë.

Rezultatet

Pas vetëm dy javësh, rezultatet e mia ishin mahnitëse – humba 6 kg! Trashja ishte zhdukur dhe fytyra ime u bë shumë më e mirë! Ijet dhe barku u bënë dukshëm më të vegjël – dhe gjendja shpirtërore u bë më e mirë! Fillova të besoj se mund të bëhesha përsëri e bukur, pa bërë ndonjë dietë ose ushtrime! Kështu që, vazhdova të haja gjithçka që doja! Unë isha shumë e sëmurë dhe e lodhur nga uria dhe ushtrimet…

Deri në fund të javës së tretë, kam humbur edhe 12 kg të tjerë! Unë u bëra më në formë dhe kjo më frymëzoi të ngjitja shkallët në vend që të përdorja ashensorin çdo herë. Ajo që dukej se ishte një stërvitje e vështirë u bë një kënaqësi e lehtë për mua! Nuk mund ta besoja se ndodhi vetëm sepse isha duke ndjekur ato udhëzime të thjeshta në kapsulën e Nutrivix! Nëse unë munda ta bëja – çdokush mundet! Kaluan vetëm dy muaj dhe 31 kg e mi u zhdukën!

Arita peshën e synuar brenda 60 ditësh. Barku im ishte zhdukur, kam humbur 31 kg dhe kam marrë trupin për të cilin nuk kisha guxuar kurrë të ëndërroja!

Meqë ra fjala, Nutrivix u testua nga Akademia e Shkencave në vitin 2014. Rezultatet do të ishin një bombë, por ato kurrë nuk e bënë publike. Unë mendoj se vjen nga fakti se ata do të bënin që kompanitë farmaceutike, klubet e fitnesit, ushqyesit dhe klinikat e shtrenjta të falimentonin! Nuk është çudi: Nutrivix është tepër e lirë!

Nutrivix çmimi, blihet, blej

Nutrivix Albania

Tani vazhdoj t’ia rekomandoj Nutrivix miqve dhe kolegëve të mi. E rëndësishme: porositni nga faqja zyrtare e produktit përndryshe ju mund të merrni një fallso. Unë jam e kënaqur me rezultatet e mia dhe besoj se edhe ju do të jeni të lumtur! Harroni stereotipet: nuk ju duhen dieta dhe stërvitje për të pasur një figurë të këndshme!

Produkti më i mirë për humbjen e peshës

Nutrivix Shqiperi

P.S. Të gjithë ata që humbën peshë vetëm duke pirë Nutrivix, ju lutem, ndani rezultatet tuaja këtu! Ju do të ndihmoni për të bindur njerëzit e tjerë që me të vërtetë ndihmon! Gëzuar!

Nutrivix opinionet, komentet

Katerina

E dashur Xhizabela, faleminderit që më frymëzove që më në fund të shpëtoj prej kg të frikshme! Kanë kaluar tre javë dhe kam humbur 28 kg. Pesha ime tani është 57 kg, dhe siç premtuat, nuk do të ndryshojë më. Gjithë të mirat, Soni.

Nutrivix përbërja

Vanesa

Kam ëndërruar për një trup të hollë për një kohë të gjatë, lexova rreth Nutrivix në këtë faqe tre muaj më parë. Unë kisha hezituar të porosisja por u binda nga nëna ime. Nuk është një çmim i madh për të paguar për një ëndërr të realizuar! Tani po humbasim peshë së bashku. Ajo ka pasur më shumë sukses se unë = (

Mishel

Sa e lumtur që gjeta këtë blog. Sigurisht që do të provoj Nutrivix! Faleminderit

Bianka

Hej Roza! Unë ndoqa këshillat e tua dhe provova Nutrivix dhe… ju më keni shpëtuar familjen dhe martesën time =) Roza, ju jeni vajzë e mahnitshme! Burri im ka ndryshuar shumë ndaj meje kohët e fundit, kam fituar vetëbesim … Tani ndjehem SUPER! =)

Nutrivix opinionet

Nikola

Hej zonja, unë do t’i bashkohem së shpejti ekipit të të dobëtave!! Sapo mora Nutrivix time! Faleminderit për ndarjen e rezultateve tuaja se ata më motivuan të filloj kurën. Shpresoj se më në fund do të shpëtoj nga dhjami. Do të shkruaj këtu për përparimin tim xoxo

Xhixabel Merkado

Përshëndetje, Nikolë! Jam shumë e lumtur për ty! Më e rëndësishmja është harmonia brenda por është e pamundur pa harmoninë me trupin tuaj. Mezi pres të shoh përparimin tuaj. Dhe mbani mend: më mirë pak progres sesa fare! Paç fat!

< Karolina

E dashur Xhizabelë! Jam shumë e lumtur që gjeta faqen tënde të internetit dhe kërkoj të kem ndonjë mbështetje këtu. Kam provuar shumë metoda për të humbur peshë, por për fat të keq rezultatet e mia nuk kanë arritur pritshmëritë e mia. Jam 132 cm e gjatë dhe pesha ime është 97 kg – ky është turp !!! Unë kam nevojë të humb të paktën 36 kg dhe Nutrivix duket se është zgjidhja ime e fundit shpresëdhënëse….

Xhizabel Merkado

Përshëndetje, Karolinë! Unë nuk jam e vetmja që u dobësova duke pirë Nutrivix! Shoqet e mi gjithashtu e provuan atë dhe PUNON, kështu që unë ju jap një garanci 100% që nuk do të zhgënjeheni përsëri. Ne të gjithë jemi të kënaqur me rezultatet tona dhe ju dëshirojmë të njëjtën gjë!

Zonja, dua t’ju pyes edhe një herë, ju lutem, kaloni nja dy minuta për të ndarë rezultatet tuaja sepse tregon kujdes ndaj të tjerëve! Mund të jetë porosia juaj ajo që bind dikë tjetër që më në fund të dobësohet dhe të jetë e lumtur!

Mena

Mora dje dhe po filloj një jetë të re sot! Mezi pres për të parë përparimin e parë)

Lisa

E dashur Xhizabelë! Shumë faleminderit! Kam humbur peshë shumë shpejt, por më e rëndësishmja, nuk po kthehet si dikur! Kjo është një mrekulli! Ia rekomandova Nutrivix vajzave të mia sepse unë nuk mund t’i shoh ata tek vdesin urie.

Nutrivix komentet

Maria T.

Kam një takim nesër dhe ne do të dalim për të darkuar në ndonjë vend të zbukuruar. Disa javë më parë, vetëm mendimi i të shkuarit atje dhe të ngrënit e ushqimit pa e ditur se sa kalori ka, do të ishte një makth. Tani nuk më intereson! Unë e di se mund të ha gjithçka që dua dhe nuk do të fitoj më. Kam humbur 27.5 kg me ndihmën e Nutrivix vetëm në një muaj! Faleminderit, Xhizabel M.!

Nutrivix çmimi

Jasemina

Uau Xhizabel, e ke arritur atë seriozisht në një muaj? Ndoshta duhet të marr Nutrivix edhe unë… Kam fituar tre kg të tjerë, është e tmerrshme …

Alisia

Kam humbur 18 kg në 6 javë !!! Vetëm e pabesueshme! Faleminderit Xhizabel!!!!

Nutrivix blihet

Jasemina

Urime, Kamelia! Rezultati juaj është i jashtëzakonshëm! Tani nuk kam dyshime për këtë Nutrivix!!!

Kamila

Unë po ndaj rezultatet e mia ashtu siç i premtova. Është e shkëlqyeshme. Kam arritur të humbas gati 15 kg pas 6 javësh. UAU!

Nutrivix blej

Sara

Harrojini të gjitha dyshimet, kjo gjë me të vërtetë funksionon! Shoqja ime humbi peshë me Nutrivix – rreth 18 kg në 2 muaj nëse nuk gaboj. Mbresëlënëse, apo jo?

Alison

Faleminderit për vlerësimet tuaja, zonja! Më motivuat ta porosis Nutrivix dhe të punoj për të përmirësuar veten time! Unë tashmë humba 5 kg, vetëm 6 të mbetura nga pesha ime e synuar!

Lola

Tre kushërirat e mia ndryshuan plotësisht pasi pinë Nutrivix për nja dy muaj. I kthyer nga vajzat tipike të masës plus në zonja mahnitëse të bukura!

Greta

Pra, ja rezultatet e mia: Kam humbur 12.5 kg pa asnjë seancë të vetme në palestër! Të gjithë janë aq të mahnitur me këtë =))

Nutrivix Shqiperi

Xhizabel M.

Përshëndetje, Greta! Jam shumë e lumtur për ty! Por me sa mbaj mend, ti doje të humbje pak më shumë. Ky ishte një fillim i shkëlqyeshëm! Vazhdo kështu! Paç fat!

Hana

Përshëndetje Xhizabel! Kam lexuar postimin tend dhe vendosa ta porosis Nutrivix. Unë do të takoj shoqet e mia të shkollës së mesme së shpejti, ka kohë pa u parë dhe do të ishte turp të shfaqesh me një peshë prej 115 (!!!!) kg dhe të veshur me masa XXL !!! Kam qenë kaq e dobët në moshën 17 vjeç…. Tani peshoj 68 kg dhe bleva një fustan në madhësi M për mbrëmjen. Unë kam akoma shumë për tu përmirësuar por të jam vërtet mirënjohëse që më dhe një motiv për të filluar! Gëzuar!

Anda

Arritjet e tua janë thjesht mahnitëse … por a e kuptova mirë që nuk kam nevojë të ndjek ndonjë dietë? Unë jam neveritur nga vetë mendimi për të ndjekur një dietë me pak karbohidrate ose të tillë … jo më ngordhje urie të lutem!

Xhizabel M.

Anda, e ke kuptuar mirë. Nutrivix nuk kërkon që ju të ndiqni ndonjë dietë fare. Të gjithë e dimë se posa të ndaloni dietën, pesha juaj kthehet – gjë që nuk ndodh kurrë nëse merrni Nutrivix. Pra, mos u shqetësoni, thjesht provojeni dhe do të shihni!

Maria

Unë nuk mund të rri pa e ndarë këtë !!! Kam humbur 20 kg pas dy muajsh !!!!! Nutrivix është një thesar i vërtetë! Burri im dhe unë po kalojmë muajin e dytë të mjaltit)))

Nutrivix Albania

Viktoria

Unë fillova të marr Nutrivix 2 muaj më parë dhe unë kam humbur tashmë 23 kg! Është turp të thuash se isha 90 kg dhe kisha turp të shkoja në plazh gjatë pushimeve…

Nutrivix në Shqipëriment

Amina

Unë duhet të humbas 14 kg sa më shpejt… gjeta këtë faqe interneti dhe u magjepsa nga të gjitha komentet e vajzave dhe rezultatet … Unë patjetër që do ta provoj Nutrivix dhe të shoh se çfarë ndodh) më uroni fat!

Dakila

Motra ime më bleu nja dy kapsula Nutrivix në Shqipëri vitin e kaluar. Së pari mendova se ishte qesharake – si si mund të humbasësh peshë pa dieta dhe stërvitje – por ajo më bindi mua thjesht ta provoja… Asnjëherë nuk kam menduar që është e mundur… Unë fillova të merrja Nutrivix në shkurt dhe në maj MU DESH TË NDËRROJA GARDËROBËN TËRËSISHT! Gjithçka ishte shumë e madhe për mua!!!! Kam shkuar nga 92 në 58 kg në më pak se dy muaj!!!!!! Kaluan 2 vjet dhe pesha nuk ka ndryshuar! Unë jam e lumtur tani. Për të nxjerrë një përfundim, thjesht provo Nutrivix për dy javë … dhe do ta shihni …

Nutrivix përdorimi

Xhizabel M.

Wow, Dakila, rezultatet janë mbresëlënëse! Të nderuar zonja, dua të kërkoj falje që nuk kam mundësi të shkruaj një përgjigje për të gjithë ju, por i lexoj mesazhet dhe dua të them që jam e lumtur dhe krenare për ju dhe arritjet tuaja!

Melinda

ka kaq shumë kohë, sa dukej qesharake që kam peshuar 79 kg… Tani pesha ime është 54 kg dhe çfarëdo që bëj ose ha, nuk ndryshon! Jam krenare të ndaj fotot e progresit tim me ju:

Nutrivix përbërja

Dolores

E dashur Xhizabel dhe të gjithë ata që shkruan një përshtypje këtu! Nuk kam fjalë të shpreh mirënjohjen dhe lumturinë time … Unë jam 33 vjeçe dhe vitet e fundit kam përjetuar një ferr për shkak të peshës time. Edhe stërvitja më e lehtë ishte një sfidë e vërtetë për mua, pata dhimbje shpine të tmerrshme, u dobësova shpejt dhe u lodha … lexova postimet tuaja dhe vendosa të provoj Nutrivix – dhe rezultatet tejkaluan pritshmëritë e mia! Tani pesha ime është 63 kg – por dikur ishte 91 kg! Kam humbur 28 kg në tre muaj! Ndihem mirë dhe dukem 10 vjet më e re! Nuk kam dispne dhe shpina nuk më dhemb më!

Nutrivix opinionet

Ana

Kam pirë çaj kinez për humbje peshe dhe me të vërtetë më ndihmoi të humbja 2 kg, por i fitova përsëri në 2 javë ((Ju lutem, më thoni, a mund të jetë e njëjta histori me Nutrivix ?

Xhizabel M.

Çkemi, Anna. Mos u shqetëso, kjo nuk do të ndodhë. Thjesht shikoni fotografitë e mia dhe të gjitha këtyre grave të bukura – kemi humbur peshë dhe nuk kemi fituar asnjë kg që nga ajo kohë! Acidi klorogjenik vërtet funksionon dhe ndihmon trupin të kontrollojë yndyrën që fiton. ju duhet të provoni të marrin Nutrivix edhe për një javë dhe do ta shihni efektin menjëherë!