HomeAlbania«Xtrazex» do të zhbllokojë potencialin tuaj seksual - Xtrazex Shqiperi, blej, opinionet,...

«Xtrazex» do të zhbllokojë potencialin tuaj seksual – Xtrazex Shqiperi, blej, opinionet, përbërja

Author

Date

Category

Përzierje perimesh për të rritur virilitetin – Xtrazex blihet, përdorimi

 • Produkt natyral 
 • 26 000 burra rritën potencën
 • Garanton një ereksion të fuqishëm dhe të qëndrueshëm
 • Rrit qëndrueshmërinë dhe kënaqësinë gjatë marrëdhënieve seksuale
 • Bën marrëdhënie seksuale deri në 4 orë më shumë

Çmimi i ri 4500 ALL

Çmimi i vjetër 9000 ALL

E rëndësishme! Absolutisht çdo burrë do të përballet me probleme specifike që lidhen me seksin! Injorimi i shenjave paralajmëruese mund të çojë në impotencë të plotë seksuale dhe probleme serioze psikologjike: mungesa e vetëbesimit, frika e zhgënjimit ose mos kënaqja e partnerit tuaj, etj.

26 000 nga klientët tanë nuk ishin të kënaqur në seks

 • Kanë humbur pasionin që kishin në rini
 • Ndonjëherë dështonin në seks
 • Nuk mund të kënaqin gratë e tyre
 • Zhvilluan fobi dhe humbën vetëbesimin e tyre

Nuk ishte faji i tyre: për shkak të dëmit nga mjedisi dhe stresi, numri i burrave nën 35 vjeç që vuajnë nga disfunksionet erektive është dyfishuar gjatë 20 viteve të fundit!Por të gjithë klientët tanë i harruan problemet e tyre me tabletat «Xtrazex»

Përbërje maksimalisht efektive – Xtrazex Albania, komentet

 • Ekstrakti i xhinsenit

stimulon lëvizjen e spermatozoideve, përmirëson ereksionin dhe erën e spermës, e ju mbron nga kanceri i prostatës

 • Maka peruane

njihet si “Barishte seksi e Inkasve”. Quhet në këtë mënyrë për shkak të një përqendrimi të lartë të aminoacideve dhe substancave biologjikisht aktive që janë thelbësore për prodhimin e hormoneve seksuale

 • Lëvorja Johimbe

është një stimulues i fuqishëm i seksit. Ka një efekt stimulues, rrit epshin, dhe rrit numrin e spermatozoideve

 • Ekstrakti i lëvores Muira Puama

rrit dëshirën seksuale, ka një efekt të fuqishëm stimulues dhe nxit ereksionin

Terapisti seksual rekomandon «Xtrazex»

Tableta për të përmirësuar ereksionin dhe zgjatur kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale.

Për të rifituar ereksionin ose për ta bërë atë më të fortë Unë rekomandoj tabletat «Xtrazex» .

Ato aktivizojnë procesin e ngrehjes që fillon në tru dhe palcën kurrizore.

Ky produkt përshpejton transmetimin e impulseve nervore që sintetizojnë oksid azoti në trup.

Si rezultat, gjaku menjëherë mbush trupat e pen dhe ndodh ngrehja.

«Xtrazex» rregullon problemet e ngrehjes nëse keni mosfunksionim erektil dhe ndihmon në zgjatjen e marrëdhënieve seksuale nëse vuani nga derdhja e parakohshme.

Tomas B.,seksolog, Ph.D., professor

Pse më shumë se 26 000 burra kanë zgjedhur «Xtrazex»?

Xtrazex

 • Përbërja unike rikthen virilitetin
 • Përbërësit natyralë nxisin prodhimin e testosteronit
 • Falë mungesës së toksinave mund të kombinohet me alkool dhe ilaçe
 • Sintetizon oksidin e azotit – elementi kryesor në ereksion

Efekt i garantuar për dy javë!

Medikamentet e tjera

 • Japin efekt të përkohshëm
 • Rrisin tensionin e gjakut
 • Nuk mund të merren me alkool dhe ilaçe
 • Përbërja sintetike është e rrezikshme për shëndetin

Efektivitet të ulët, kosto të lartë dhe kurë të gjatë!

Si të merrni «Xtrazex»?

 • Merrni 1 tabletë të gazuar një orë para buke
 • Tretni një tabletë në një gotë me ujë (200 ml) dhe pijeni përbërjen menjëherë pasi ta keni përgatitur.
 • Kura e trajtimit të mosfunksionimit erektil është 30 ditë.

Komente rreth «Xtrazex» – çmimi, blej

98% klientë të lumtur

Pajtim

Kam 6 vjet i martuar. Unë jam 31, gruaja ime është 26. Ajo është seksi, e gjatë, ka gjoks të madh dhe kaq të mirë… Kisha martesë të lumtur derisa fillova të vuaja nga dështimet në shtrat vitin e kaluar. Gruaja ime shumë seksi dhe të gjithë më kanë zili, por kam frikë mos e humbas ngaqë nuk arrij ta kënaq … Për fat të mirë, problemi doli i lehtë për tu zgjidhur. Kam lexuar në lidhje me antlerin prej kadifeje dhe thlaspi arvense dhe mënyrën se si ato mund të përdoren në trajtim. Mjekimi është i mirë dhe nuk është fallco. Gjeta tabletat XTRAZEX dhe i porosita. Problemi u zgjidh njëherë e përgjithmonë. Që atëherë nuk kam dështuar më në shtrat dhe nëse ndodh, thjesht do të marr këtë produkt.

Andi

Gjëja më e keqe që mund t’i ndodhë një burri është të bëhet i dobët në shtrat. Vuan nga komplekset dhe mungesa e vetëbesimit, dhe marrëdhënia shkon drejt greminës. Nusja mund të pretendojë se nuk ka asnjë problem, por marrëdhënia bëhet gjithnjë e më e ftohtë. Më ka ndodhur mua. Filluam të komunikojmë më pak, shpesh ngrideshim dhe ajo tensionohej e inatosej. Unë jam shumë mirënjohës për XtraZex që më ndihmoi të shpëtoj këtë marrëdhënie.

Pandi

Fillova të kisha probleme me potencën. Në fillim humba interesin për seks, dhe bëja seks vetëm një ose dy herë në muaj. Nuk kisha të dashur ndaj s’ishte problem. Ndonjëherë nuk më ngrihej fare. Ose dështoja me ereksionin gjatë procesit. Mbase sepse kam përdorur prezervativ. Ndonjëherë ishte mirë e ndonjëherë jo. Pastaj gjeta një të dashur dhe fillova të kërkoj mënyra për të zgjidhur problemin tim. Kuptova se fajin e kishte diçka tjetër, e nuk ishte lodhja ose prezervativi. Pashë në internet një reklamë të disa tabletave me gaz të quajtura XTRAZEX. Mendova ta provoja këtë produkt, pse jo, kështu që klikova lidhjen dhe lexova për të, dhe pastaj e porosita dhe e mora. Tani më forcohet si një gur)

Rildi

Unë e dua seksin! Unë ua rekomandoj të gjithëve)) Jam 24 vjeç, kam 2 punë dhe drejtoj biznesin tim. Për shkak të punës time të vështirë kam nevojë për një pushim të mirë. Shumë vajza, festa, festa … Mezi zgjohesha të nesërmen pas një dite punë të lodhshme dhe pijeve në mbrëmje. Nuk më pëlqejnë Viagrat, kështu që vendosa të ndjek një mënyrë tjetër për të rritur potencën time mashkullore. Kjo është arsyeja pse kam porositur XTRAZEX, sepse rrit virilitetin dhe mund të përdoret me alkool. Tani njerëzit më njohin si “Rildi the Rock”)

Ndjeni gëzimin me «Xtrazex»!

 • Garanton ereksion të fuqishëm dhe të qëndrueshëm
 • Rrit qëndrueshmërinë dhe kënaqësinë gjatë marrëdhënieve seksuale
 • Bëni marrëdhënie seksuale deri në 4 orë më shumë

Çmimi i ri 4500 ALL

Çmimi i vjetër 9000 ALL

Harrojeni pen e vogël, mosfunksionimin erektil dhe seksin 5 minuta

 • Pen i madh është sukses i madh.
 • Shfrytëzoni maksimalisht pen tuaj
 • Efektet reale pasi përdorni Xtrazex për herë të pare
 • Orgazëm mahnitëse
 • Pen i fortë
 • Seks i rregullt jo më pak se 1 orë

I ke zhgënjyer vajzat? Porosit Xtrazex me një zbritje prej 50%

Si Xtrazex bëje pen më të madh – Xtrazex në Shqipëriment

 • Zgjeroni venën e gjakut
 • Rrisni rrjedhjen e gjakut në pen
 • Aktivizoni ndarjen aktive të qelizave

Madhësia ka rëndësi! Xtrazex jo vetëm që do ta zgjasë pen tuaj por edhe do ta zmadhojë atë!

Pen i vogël është zhgënjim i madh. Pen i madh është sukses i madh.

 • Jetë pa lumturi.

Burrat me pen të vogël pësojnë dështime në mënyrë të përsëritur, kryesisht ata kurrë nuk kanë sukses

 • Nuk je i mirë në seks

Pasja e një pen me madhësi të jashtëzakonshme të pen garanton sukses.

 • Jeni ftohur me gratë.

Gratë janë në gjendje të dinë kur një burrë nuk ka besim dhe ka pen të vogël.

Dëshironi të provoni gjëra të reja?

 • Jepini vetes dhe zonjës një përvojë të paharrueshme.
 • Xtrazex do t’ju prezantojë me një botë të re, orgazmike.
 • Nëse keni pen të madh, edhe një vajzë me zemër prej guri do t’ju dorëzohet.

Keni ende dyshime?

Xtrazex është një furnizues i rregullt për studiot në mbarë globin

Çmimi i ri 4500 ALL

Çmimi i vjetër 9000 ALL

97% e grave pas moshës 40 vjeç besojnë se mashtrimi është i arsyeshëm nëse burri ka filluar të ketë probleme me potencën

Ky është përfundimi i një studimi anonim me gratë shqiptare mbi 40 vjeç, burrat e të cilave kanë probleme me potencën. Përfundimi korrespondon plotësisht me deklaratat e seksologëve më parë – “impotenca seksuale tek burrat i shtyn gratë pothuajse gjithmonë që të mashtrojnë dhe është shkaku më i zakonshëm i divorcit në moshën e rritur”

Edhe nëse një grua nuk e ka tradhtuar kurrë burrin e saj, dhe madje edhe nëse as që e ka menduar këtë, mungesa e seksit në mënyrë të vazhdueshme “kthen gjithçka përmbys në kokën e saj” dhe jo vetëm që e bën mashtrimin të ndodhë, por dhe të dëshirueshme. Kjo ndodh në nivelin e proceseve fiziologjike.

Koment nga seksologia e famshme, doktoreshë e mjekësisë dhe doktoreshë e shkencave – Blerta M.

Dr. Blerta ka studiuar për 15 vjet efektin e mashtrimit nga gratë në mungesë të seksit të rregullt me ​​burrat

– “Mashtrimi i grave është i justifikuar nëse ka mungesë të seksit rregullisht në një marrëdhënie. Imagjinoni veten në rolin e asaj gruaje. Nevoja për seks është e kushtëzuar fiziologjikisht – dëshira është gjithmonë e pranishme dhe nuk mund ta kapërceni atë. Gruaja duhet të jetojë me të.

Si ndikon kjo te gratë? Pa atë, nervat janë vazhdimisht të tensionuar – dhe kjo është arsyeja pse ndonjëherë gruaja e qetë bëhet nervoze dhe irritohet. Dhe ndodhin grindje pa ndonjë arsye. Sa më shumë që bashkëshortët të zihen, aq më shumë distancohen nga njëri-tjetri dhe marrëdhënia bëhet më e ftohtë. Përfundimisht, edhe ato gra që dikur ishin krenare për besnikërinë ndaj burrave të tyre, fillojnë të mashtrojnë.

Në fillim, kjo ndodh rastësisht, në punë ose me të njohur. Pas herës së parë, gruaja torturohet nga mendimet e mashtrimit, duke kujtuar vazhdimisht ndjesinë e përjetuar. Ajo nuk mund të pajtohet me mendimin se nuk do të bëjë seks për gjithë jetën e saj. Dhe ajo mashtron përsëri. Dhe kjo ndodh përsëri e përsëri. Pastaj ajo zë nga një dashnor në mënyrë të vazhdueshme.

Sidoqoftë, “shkarkimi” rrallë çon në normalizimin e marrëdhënies me burrin, por më shpesh mashtrimet i distancojnë më tej nga njëri-tjetrin dhe gjithçka përfundon në divorc (nëse problemet me potencën vazhdojnë, është praktikisht e pamundur të gjesh një grua të re)

Siç e tregon përvoja, burrat që janë vetëm, nuk jetojnë gjatë nëse janë mbi 50 vjeç (viti kur, si rregull, ndodhin problemet me potencën).

– Dr. Blerta, kush mendoni se është fajtor në këtë situatë?

– Situata është shumë komplekse dhe kontradiktore. Por duhet ta kuptojmë që as gruaja nuk është fajtore.

Unë do t’i këshilloja të gjithë burrat të mos hyjnë në një situatë të tillë dhe të luftojnë sapo të vërejnë shenjat e para të impotencës seksuale. Aq më tepër tani që mjekët i dinë mirë shkaqet e dobësimit të potencës dhe ne kemi mësuar t’i luftojmë ato në mënyrë efektive.

A mund të forcohet potenca në moshën 50-60-70 vjeçare?

Këtë pyetje ia kemi drejtuar njërit prej mjekëve të njohur në Shqipëri, profesorit, shefit të Departamentit të Urologjisë, Dr. Fredi J.

“Nuk i kuptoj aspak ata burra që në moshën 50 ose 60 vjeç dorëzohen dhe i japin fund jetës së tyre seksuale. Pse? Ju mund të ndjeni kënaqësi deri në pleqëri!”

– Po, është e mundur. Tani nuk është më problem me shfaqjen e përgatitjeve moderne. Për shembull, unë u rekomandoj pacientëve të mi një produkt të mirë të quajtur Xtrazex. Ndihmon në 99% të rasteve – edhe ata burra që nuk kanë pasur potencë për disa vjet.

Për shumë burra, ky produkt është bërë një shpëtim i vërtetë.

– A mund të na tregoni se si Xtrazex rikthen potencën?

– Shikoni, le të shpjegojmë pse potenca dobësohet me moshën tek burrat.

Shkaku kryesor është ulja e niveleve të testosteronit. Nëse ai e ka shumë në rininë e tij, duke filluar nga mosha 25 vjeç, ajo ngadalë fillon të bjerë. Në fillim shumë ngadalë, dhe pastaj më shpejt. Testosteroni është në thelb një hormon për zgjimin seksual. Sa më shumë që të ketë në gjak, aq më e fortë dhe më e gjatë është potenca.

Xtrazex rrit nivelin e testosteronit në gjak dhe kështu rikthen potencën. Unë do të doja të theksoja se produkti stimulon sekretimin nga brenda të testosteronit, dhe nuk e merr atë nga jashtë, dhe në këtë mënyrë, jo vetëm që forcon përkohësisht potencën, por edhe e rikthen atë. Kjo do të thotë që pas përfundimit të trajtimit me Xtrazex, potenca do të vijë vetë pa ndonjë ilaç që rrit fuqinë.

– Dr. Blerta, sa e rëndësishme është që burrat të kenë potencë të qëndrueshme? Si ndikon kjo në shëndet?

– Seksi është i rëndësishëm për çdo mashkull. Gjatë seksit, enët e gjakut pastrohen dhe sekrecionet e prostatës rikthehen. Kur nuk ka seks, ka bllokime në prostatë që mund të çojnë në adenoma dhe kancer të prostatës (68% e burrave të moshës 50-60 e kanë atë, dhe shkaku më i zakonshëm i sëmundjes është impotenca seksuale).

Përveç kësaj, ekziston staza e gjakut në enët e gjakut, veçanërisht në kapilarët e vegjël që ushqejnë të gjitha organet e brendshme. Si rezultat, shfaqen mpiksje të gjakut në enët e gjakut, e cila shoqërohet me një rritje të tensionit të gjakut dhe zhvillimin e hipertensionit, dhe nëse gjaku i mpirë ndahet, ndodh ataku në zemër ose ishemia.

Është e rëndësishme që burrat të bëjnë seks – është baza e shëndetit dhe jetës së gjatë pa probleme!

– Ku mund ta blej Xtrazex dhe sa kushton?

– Mund të porositet në faqen zyrtare të Institutit tonë të Kërkimit Shkencor. Tani kemi afërsisht 1000 pako që mund t’u dërgojmë burrave me  50% zbritje në çdo cep të Shqipërisë.

Çmimi i ri 4500 ALL

Çmimi i vjetër 9000 ALL

Çfarë duhet të bëj për të marrë Xtrazex me 50% zbritje?

 • Porosit Xtrazex për përdorim personal.

Blerësi dhe marrësi duhet të jenë i njëjti person. Kjo është e nevojshme për të shmangur shitësit që përpiqen të blejnë sasi të mëdha të Xtrazex dhe ta shesin atë me një çmim më të lartë.

 • Porositni përmes formularit zyrtar për këtë program.

Formulari zyrtar garanton çmimin e prodhuesit dhe ju mbron nga ri-shitësit.

Produkti dorëzohet në paketim anonim në çdo cep të Shqipërisë

Kujdes! Kujdes nga falsifikimet – Xtrazex përbërja, përdorimi!

A ndihmon vërtet Xtrazex në rikthimin e potencës në moshë të vjetër? Rezultatet e sondazhit:

Në faqen e internetit të Institutit të Kërkimeve Shkencore (ky institut prodhoi Xtrazex), ju mund të gjeni një sondazh për përdoruesit e Xtrazex.

Pyetja e vetme është “A ju ndihmoi Xtrazex të rifitoni potencën në mënyrë NATYRORE?”

Rezultatet e sondazhit:

Komente

Berti

Unë e porosita Xtrazex. Faleminderit shumë. Ata më thanë ta marr në zyrën postare për 5 ditë.

Mandi

Edhe unë e porosita. Ka vite që nuk jam në gjendje të bëj nga këto gjëra dhe shpresoj që Xtrazex të më ndihmojë. Nuk mund të marr Viagra sepse kam zemër të dobët.

Gjoni

Xtrazex vlen për mua. E kam përdorur në fillim të vitit. Potenca ime është përmirësuar dhe kam bërë përsëri seks. Gruaja ime nuk ankohet më për gjithçka. Femrat vërtetë çmenden pa seks. Ka përsëri harmoni në familje. Gati sa nuk u divorcuam. Unë e rekomandoj Xtrazex për të gjithë – kjo do të shpëtojë martesën tuaj.

Sajmir

Unë i konfirmoj të gjitha. Xtrazex janë pilula të shkëlqyera. Unë jam 54 vjeç. Kohët e fundit kam vënë re mungesë të potencës, dhe çfarë s’kam bërë për ta rifituar. kam provuar receta popullore, kapsula dhe madje shkova disa herë te urologu. E vetmja gjë që më ndihmoi ishin këto pilula. Tani bëj seks një herë në javë. Dhe shëndeti im është përmirësuar për shkak të kësaj sepse testosteroni është i mirë për shëndetin e një burri.

Altin

Ndihem i rinuar pas këtij trajtimi me Xtrazex.

Ersi

E porosita. Dorëzimi bëhet me postë të zakonshme. Unë kurrë nuk kam porositur ndonjë gjë në internet, dhe doli të jetë me të vërtetë e lehtë. E gjitha çfarë ju duhet të bëni është të lini numrin tuaj të telefonit. Dhe menaxheri më thirri vetë dhe më pyeti në cilën adresë të dorëzohej pakoja.

Pandi

Kam lexuar detajet rreth tabletave Xtrazex në këtë faqe. E mahnitshme! Për pensionistët, ky është një mjet shumë i dobishëm. Ndihmon në prodhimin e testosteronit i cili të mbron nga pleqëria.

Maria

Edhe unë duhet ta porosis këtë për burrin tim. Ai është 48 vjeç dhe nuk ka potencë. Unë jam vetëm 41 vjeç dhe dua akoma seks.

Oliver

Fqinji im është 65 vjeç. Ai bën seks gjatë gjithë kohës, dhe mburret vazhdimisht për këtë. Ai përdor këtë produkt. Unë e pashë këtë pako në shtëpinë e tij.

Martin

E porosita. Unë u habita që ishte me një zbritje 50%!

Tani

Kjo është me të vërtetë diçka e mirë… Unë e pi vetëm një javë dhe ndihem 10 vjet më i ri në seks. Deri më tani më ka ndihmuar vetëm viagra, por viagrat janë shumë e dëmshme. Unë e rekomandoj këtë produkt për të gjithë!

Daniel

Jam 61 vjeç dhe s’kam potencë prej 5 vitesh. Unë shkova te një urolog (për shkak të një problemi tjetër) dhe ai më këshilloi trajtimin me Xtrazex për të përmirësuar shëndetin tim të përgjithshëm. Pas trajtimit, ndjeva një dëshirë për seks. Nuk ndodh shpesh, por ndodh. Ndonjëherë bëj seks. Ndjehem më mirë.

Gjoni

Isha dje në zyrën postare dhe e mora pakon. Erdhi me të vërtetë me 50% zbritje.

Henri

Ai më shpëtoi nga mosfunksionimi erektil në 3 javë. Unë ia rekomandoj të gjithëve! Produkti i vetëm që ndihmon vërtet. Unë jam 59 vjeç

Edi

Edhe unë e porosita. Operatori më tha se kishin mbetur mbi 200 pako, por ato zhduken shpejt. Nuk mendoj se do të ndihmojë aspak, të paktën jo siç shkruhet këtu! Por duke qenë se është me 50% zbritje, vendosa ta provoj

Zmadhoni madhësinë e pen tuaj me të paktën 6.4 cm dhe bëjeni të dashurën tuaj të përjetojë orgazëm 5 herë rresht

Rritje të pen në vetëm 30 ditë. Efektet e kësaj metode u vërtetuan jo vetëm nga vullnetarët që morën pjesë në këtë test, por edhe nga klientët aktualë.

Unë jam Dr. Gezim H. dhe dua t’ju tregoj mënyrën shkencore për të rritur indet erektil dhe për të rritur pen tuaj. Rezultatet e kësaj metode janë të dukshme: pen juaj do të bëhet më i madh dhe më i trashë, kohëzgjatja e ereksionit do të zgjatet, ju do të përmirësoni jetën tuaj seksuale dhe do ta bëni të dashurën tuaj të përjetojë orgazëm 5 herë rresht. Në vend të premtimeve, unë do t’ju tregoj rezultatet mjekësore të një eksperimenti që dëshmon se ky produkt do t’ju bëjë më burrërorë dhe në të njëjtën kohë do të rrisë kohën e ereksioneve me 30-40 minuta më shumë.

Pavarësisht nëse kjo është hera e parë apo hera e dhjetë që synoni të zgjidhni problemin e intimitetit: Unë kam lajmet më të mira për ju në lidhje me rritjen e pen.

Nëse keni provuar ndonjëherë të zmadhoni pen tuaj, mund ta dini që pompat e  pen janë të padobishme dhe rezultatet do të jenë të turpshme. Por unë do t’ju ndihmoj t’i jepni fund këtij problemi që lind sa herë që hiqni pantallonat para një femre. Nga ana tjetër, nëse kjo është hera juaj e parë që përpiqeni të rritni burrërinë tuaj, kjo është mënyra më e duhur për të shmangur sikletin, dhe gratë nuk do të jenë në gjendje t’ju rezistojnë. Ata do ta duan “pistoletën” tuaj dhe do të dëshirojnë ta provojnë. Ju gjithashtu do të kurseni mijëra lekë që shpenzoni për produkte të tjera, të cilat në fund të fundit janë të padobishme, për të rritur pen. Unë dua t’ju tregoj disa fotografi të vërteta të Andit, ndihmësit tim. Ai arriti të rriste pen e tij me 6.4 cm dhe të zgjaste kohën e seksit me 32 minuta.

Ky është rezultati i Andit pas 4 javësh trajtim.

 • Ai arriti të rriste pen e tij me 6.4 cm pa përdorur ndonjë pompë pen.
 • Muri i penilit zgjerohet me mbi 63%, dhe ai mund të bëjë seks 5 herë rresht.
 • Pen i tij ngrehet fort si çelik sa herë që ai dëshiron të bëjë seks.
 • Pen ngrehet për një kohë të gjatë dhe rrit orgazmën e partneres.
 • Nivelet e libidos dhe testosteronit rriten, duke përfshirë energjinë dhe fleksibilitetin në shtrat.

Rezultatet e marra nga Andi nuk ishin thjesht një mrekulli – Xtrazex komentet

Këto rezultate janë provuar nga eksperimente të ndryshme mjekësore. Ata matën akumulimin e testosteronit, si dhe sasinë dhe madhësinë e indeve në organet e vullnetarëve para dhe pas trajtimit. Në fund, ata e përsëritën këtë proces testimi por me më shumë njerëz. Efektet e kësaj metode u vërtetuan jo vetëm nga vullnetarët që morën pjesë në këtë test, por edhe nga klientët aktualë. Më poshtë mund të shikoni historitë e tyre.

5 herë orgazma në 23 minuta. 

Kari im u bë më i madh, dhe kohëzgjatja e ereksionit u rrit me 8 herë. Kari im u bë gjithnjë e më i madh dhe e dashura ime e pëlqente shumë. Ky produkt është i mahnitshëm. Tani të gjitha gratë që kam takuar përfundojnë duke rënkuar plot kënaqësi. Tani jam i pathyeshëm në seks!

Genci, 30 vjeç 

Nuk ka metodë më të mirë për të rritur pen.

Para se të përdorja Xtrazex, unë kisha dështuar shumë herë në seks dhe fillova të ndjehem i dëshpëruar. Një nga miqtë e mi më sugjeroi ta përdor këtë produkt. M’u desh vetëm një kohë e shkurtër për të ringjallur aftësitë e mia në shtrat dhe për të rifituar besimin tim. 

Jo të gjitha gratë kanë gojë mjaft të madhe për pen tim. Epshi im është gjithmonë i lartë, dhe kërkoj gjithnjë e më shumë. Nuk kam më frikë nga seksi dhe nuk kam më turp për karin tim prej 19 cm. 

Tomi, 33 vjeç 

Miti është i vërtetë 

Kisha frikë se njerëzit do të qeshnin me mua, prandaj porosita Xtrazex. Dikur ndjehesha në siklet për shkak të pen tim të vogël, por tani mund ta nxjerr atë me plot vetëbesim para të dashurës time. Kari im në vaginën e saj e bëri atë të rënkonte nga kënaqësia. Ajo duket aq e ngazëllyer. Ky është seks i vërtetë. 

Dua të falënderoj Xtrazex që më dha këtë ndjenjë të lezetshme! 

Denis, 27 vjeç

Me Xtrazex, pen im është bërë shumë POTENT në 4 javë.

Më ka ardhur në majë të hundës me produkte të ndryshme muti që nuk japin asnjë rezultat. Ky është produkti i vetëm efektiv. Unë dhe miqtë e mi e kemi provuar tashmë. Pas mbarimit të pakos së parë, porosisja më shumë, dhe rezultatet ishin edhe më të mira. Asnjëherë nuk jam penduar që kam marrë këtë vendim.

Fatkeqësisht, nuk ishte në promocion kur e bleva.

Andi, 34 vjeç

Djema, ju duhet ta keni atë!

Xtrazex është zgjidhja më e mirë për pen të fortë. Duke e përdorur atë, ju do të jeni plot energji dhe do të dëshironi të bëni seks gjatë gjithë kohës. Ju do të përjetoni seks të pabesueshëm sa që femra nuk do mund t’ju ​​harrojë. Me një pen të madh 19,6 cm, asnjë grua nuk do t’ju refuzojë. J’ua rekomandoj këtë produkt!

Pandi, 31 vjeç

Si mund të jetë një burrë i lumtur me kar 10 cm?

Kam lexuar në lidhje me produktin për rritjen e pen në një forum fitnesi. Vendosa ta provoja nga kureshtja sepse garantonin që kthejnë 100% të parave nëse nuk funksionon, kështu që nuk kisha asgjë për të humbur.

Kari im u rrit me 7 cm, dhe nuk jam më në depresion. Jam më se i kënaqur me rezultatet. Jam shumë i lumtur tani!!!

Tani, 23 vjeç

Tani gruaja ime dëshiron gjithmonë të bëjë seks me mua

Sinqerisht, ndihesha i trishtuar kur gruaja ime nuk dëshironte të bënte seks me mua, dhe kur ajo më në fund bëmë seks, mund të shihja në sytë e saj se kishte qenë vërtetë e mërzitur.

Më në fund, vendosa ta blej këtë produkt, sepse nuk duam të ndjekim ndonjë dietë të rreptë ose të bëjmë ndonjë lloj ushtrimi. Kështu që, askush nuk do të shohë ndonjë ndryshim të madh në stilin e jetës time.

Xhoni, 37 vjeç

Është shumë efektiv!

Problemi im nuk ka të bëjë me madhësinë sepse pen im ishte 18.2 cm. Por nuk do më bënte gjë nëse e provoj, apo jo? U trondita se pen im tani është 23.4 cm. Jam një përbindësh. Unë mendoj se edhe afrikanët nuk kanë një pen aq të madh sa imi. Unë e kam të vështirë të gjej të brendshme që më përshtaten, por vajzat me të vërtetë e duan atë.

Unë kurrë nuk kam menduar se mund ta rrisja aq shumë, sepse kari im ishte tashmë i madh që në fillim. Çuditërisht kari im është rritur akoma. Rezultatet janë të jashtëzakonshme.

Ervis, 26 vjeç

Mënyra më e shpejtë për të rritur pen tuaj.

Më pëlqen që gjithçka të jetë e organizuar. Kjo është arsyeja pse unë i kontrolloj rezultatet çdo ditë. Ditën e parë, pen im u rrit me 1,1 cm. Pas një jave, pen im u rrit me 2.8 cm dhe 4.3 cm më i madh. Në total, pen im u rrit me 6.8 cm për 30 ditë. Përveç kësaj, unë mund të kem ereksion për 24 minuta. Rezultatet ishin të mahnitshme.

Për më tepër, çmimi është shumë i përballueshëm. Ju mund të porosisni Xtrazex me zbritje, prandaj ju këshilloj të mos e humbisni këtë mundësi të mrekullueshme!

Henri, 32 vjeç

Thuajini lamtumirë të gjitha orgazmave false.

Që kur isha fëmijë, miqtë e mi gjithmonë qeshin me pen tim të vogël. Kur mbusha 18 vjeç, shokët e mi filluan të takoheshin, por unë nuk kisha besim sepse mendoja se do të refuzohesha për shkak të “veglës time të vogël” vetëm 12 cm. Kështu ndodhi, por falë Xtrazex, pen im po rritet. Pen im ishte vetëm 12 cm i ngrehur, tani është 16 cm pa u ngrehur! Produkti është shumë efektiv!

Fredi, 29 vjeç

Si të rritni pen me 6.4 cm dhe të zgjasni kohën e ereksioneve në mënyrë shkencore?

Kjo është shumë e lehtë. Merrni nga një tabletë që shkrihet në njërin vakt çdo ditë. Pasi ta keni bërë këtë, thjesht jetoni jetën tuaj si zakonisht, dhe do të filloni të ndjeni disa ndryshime në ereksionin tuaj. Ju nuk keni pse të ndryshoni dietën tuaj, të kryeni pompa pen, ose ndonjë ushtrim të veçantë; Kjo tabletë do të rrisë indet erektile. Ky proces nuk është magji; është vetëm një metodë shkencore që do të rrisë burrërinë tuaj. Me metodën shkencore që përmenda, efekti i këtyre përbërësve të veçantë do të ndihmojë në rritjen e shpejtë të pen. Kjo përbërje gjithashtu rrit nivelet e testosteronit, forcon enët e gjakut dhe përmirëson qarkullimin e gjakut dhe epshin.

Efektet e metodës së trajtimit me Xtrazex janë provuar statistikisht. Rezultatet tregohen në %.

 • 93% Rritje të kohëzgjatjes së ereksionit 
 • 84% Madhësia e pen
 • 89% Numri i orgazmave të partneres 
 • 69% Rritje të nivelit të testosteronit

Arsyeja kryesore pse duhet të porosisni Xtrazex tani – blihet

Bazuar në rezultatet e eksperimentit, formula e këtij produkti është plotësisht natyrale dhe nuk ka efekte anësore. Në thelb, ky produkt përmban barëra të rralla dhe ekstrakte natyrore. Efektet e këtij kombinimi u konfirmuan në eksperimente laboratorike në vende të ndryshme dhe kanë marrë shumë vlerësime nga klientët. Të gjitha bimët përbërëse janë përdorur për mijëra vjet në pjesë të ndryshme të botës dhe për të njëjtin qëllim: Për të rritur tërheqjen mashkullore duke rritur pen. Kjo formulë është patentuar dhe e certifikuar; kështu, ajo nuk mund të zbulohet për publikun, por përbërësit kryesorë janë si më poshtë.

Xtrazex mori çmimin prestigjioz si produkti më i mirë për rritjen e pen në 2019.

 • Ekstrakt të Euricoma Longifolia

Aktivizon hormonet mashkullore dhe rrit thithjen e vitaminave në trup. Vitaminat A dhe E luajnë një rol të rëndësishëm në rritjen e epshit në mënyrë të konsiderueshme, dhe vitamina B luan një rol të rëndësishëm në përmirësimin e gjendjes së sistemit nervor.

 • Ekstrakt të Piper Retrifractum

Përmban shumë vitamina dhe mikroelemente të nevojshme për performancë më të mirë të sistemit riprodhues dhe ky efekt i mahnitshëm ka qenë i njohur për njerëzimin që nga kohërat antike.

 • Ekstrakt të Centella Asiatica

Kurë natyrale që trajton siç duhet aneminë, rrit qarkullimin e gjakut në organet gjenitale dhe forcon muret e enëve të gjakut. Dhe për shkak të kësaj, enët e shëndetshme dhe të forta sjellin ereksione më të forta!

 • Ekstrakt të Zingiber Officianale

Përmirëson funksionin e gjëndrave në sistemin endokrin të njeriut dhe rrit nivelet e testosteronit në mënyrë natyrale dhe maksimizon efektin e tij.

Besojeni ose jo, kjo është metoda e duhur shkencore për problemin tuaj …

Pavarësisht nëse keni përdorur produkte të tjera më parë apo jo… Pavarësisht nëse besoni se partnerja juaj po shtiret sikur përjeton orgazëm apo jo … Xtrazex është një metodë e sigurt, e përballueshme dhe e provuar për të rritur pen. Në fund të fundit, vendimi është në dorën tuaj.

Dëshironi t’u bashkoheni mijëra burrave që janë krenarë për pen e tyre prej 20 cm?

Unë ju kam thënë gjithçka në lidhje me këtë metodë. Ju e dini se si funksionon dhe rezultatet që mund të arrihen nga kjo metodë, siç tregohet nga klientët aktualë. Por e di që vështirësia qëndron në hedhjen e hapit të parë në rrugëtimin drejt rritjes së pen. Prandaj dua të bëj diçka më shumë për ju. T’ju ofroj ndihmën time personale. Unë dua që ju të jeni në gjendje të shmangni të gjitha rreziqet kur përdorni Xtrazex. Thjesht porositeni atë, dhe unë do të kujdesem për pjesën tjetër.

Përdorni Xtrazex duke ndjekur përvojën time – Xtrazex çmimi!

Unë jam shkencëtar, prandaj e di se sa burra luftojnë me turpin dhe problemet që vetëm i dinë në jetën e tyre të përditshme. Fatkeqësisht, unë nuk mund ta rris personalisht pen tuaj ose të bëj që partnerja juaj të arrijë në orgazëm. Ajo që mund të bëj është t’ju ofroj opsionin më të mirë. Prandaj po jap këtë këshillë të thjeshtë, pa ndonjë hile.

Brenda 30 ditësh, pen juaj do të rritet me të paktën 6.4 cm, dhe ju mund ta bëni partneren tuaj të përjetojë orgazmë 5 herë.

Është këshilla më e thjeshtë. Ju paguani vetëm për rezultatet, jo për premtimet. Për të marrë këtë ofertë, ju lutemi plotësoni këtë formular.

Informacion që duhet të dini. 100% garanci. Porosia do të paketohet në një kuti gri pa asnjë shënim, etiketë ose informacion mbi produktin.

Nëse Xtrazex nuk është efektiv për ju, unë rekomandoj që të kontrolloheni tek një mjek për të parë nëse pen juaj ka ndonjë problem. Nëse nuk keni probleme të rënda në strukturën erektile ose indet, asgjë nuk mund t’ju pengojë të arrini rezultate të shkëlqyera. Asgjë! Mos harroni, numri i stokut është i kufizuar. Kjo është një ofertë speciale dhe nuk do të ndodhë më, prandaj duhet ta BËNI TANI!

Pagesa bëhet në cash kur merrni produktin, dhe nuk kërkohet kartë krediti.

Vëmendje! Ky produkt është një suplement ushqimor!

Si u transformova nga impotent në të dashuri pasionant

Përshëndetje. Ndjesë që nuk kam postuar asnjë histori së fundmi. Por kisha arsye të mira për këtë. Lexuesit e mi të dashur, dua t’ju tregoj se pritja juaj ia vlejti…

Sot dua t’ju tregoj një histori të shkurtër se si gjeta zgjidhjen e problemit tim të tmerrshëm të ereksionit dhe si arrita të kem ereksion si hekur.

Duhet të them se nëse pritni që të shkruaj për operacione, tableta dhe gjëra të tjera si këto, do të zhgënjeheni. Do t’ju tregoj një metodë krejtësisht të sigurt, e cila ka të bëjë pak me mjekësinë tradicionale.

Momenti i së vërtetës – Xtrazex Albania

Kam shkruar shumë herë për dështimet epike të “mikut tim të vogël”. Fatkeqësisht, duhet ta pranoj se kur mbusha 47 vjeç, fuqia ime filloi të binte me shpejtësi. Fillimisht kisha ato dështime të vogla. Mund të jeni zot në dhomën e gjumit sonte, por natën tjetër nuk jeni asgjë tjetër veçse një plak.

Kur iu afrova moshës 50 vjeç,  s’më dukej vetja aq burrëror.

Pauzat e çuditshme gjatë seksit me gruan u bënë më të shpeshta (meqë ra fjala, ajo është 12 vjet më e re se unë dhe sigurisht që nuk ishte e gatshme për këtë kthesë të ngjarjeve). Fillova të marr ilaçe për të më ndihmuar me ereksionin, të tilla si Viagra dhe gjëra të tjera të ngjashme. Sidoqoftë, ato nuk ju japin efekt të qëndrueshëm dhe mund të jenë të dëmshëm për zemrën tuaj. Prandaj, i kam marrë vetëm në “raste të veçanta”.

Problemet e potencës zgjatën për afro 4 vjet dhe e mbaj mend mjaft mirë natën kur vendosa të bëja diçka pasi nuk mund të vazhdoja kështu. Ose pen im do të forcohej si hekur ose nuk do të isha më burrë.

Ishte 20 vjetori ynë … Shkuam në restorantin ku i propozova asaj e gjithçka dukej si një film romantik. Lule, gjëra të shtrenjta (mund t’i përballoj), ajo e veshur me një fustan të mrekullueshëm dhe unë në kostumin tim… Unë mendoj se të gjithë e kuptojnë se si duhej të mbaronte kjo mbrëmje. Por unë dështova. Gruaja ime ishte shtrirë e zhveshur në shtrat. E bukur dhe e pasionuar si 20 vjet më parë, dhe me aq epsh sa shumë vite më parë. Nuk më pëlqen të tregoj të gjitha detajet e jetës sime seksuale. Shkurtimisht, nuk kisha ereksion as pas një gojore. Mendova se ishte fundi. I zhgënjyer plotësisht, u ngrita në këmbë dhe shkova të fle në një dhomë tjetër gjumi pa thënë asnjë fjalë. Kjo zgjati për 4 vjet, por nuk ishte një arsye që të ndahesha me gruan time duke marrë parasysh që isha unë ai që kisha probleme. Të them të drejtën, unë kisha më shumë frikë nga ideja se ajo mund të largohej nga unë tek një burrë më i ri.

Unë kisha nevojë për zgjidhje…

Teksa rrija shtrirë në divan në dhomën e ndenjes, u ndjeva i tërbuar dhe i zhgënjyer nga padrejtësia në jetën time. Thashë me vete, JAM BURRË. ÇDO problem mund të ZGJIDHET . Do të thotë se DO TË KËRKOJ NJË ZGJIDHJE për çështjen time të impotencës.

Kam shpenzuar disa orë në forume të ndryshme dhe kam lexuar për gjëra të tilla si tableta, vajra (gati sa nuk vdiqa nga e qeshura. Thuhej që duhej fërkuar vaj në pen, e cila do ta ngrohte e do ta ngrehte. E dija që pomadat që veprojnë njëlloj si kremi për kyçe të djegin aq shumë sa duket sikur je në ferr!!!), e kështu me radhë. Nuk i besoja të gjitha.

Kur po shkoja për të fjetur, vizitova një faqe të njohur pornografike (me një djalë tullac. Ata që e njohin atë duhet të kuptojnë se për cilën faqe po flas). Mendova se faqja në internet mund të më ndihmojë të më ngrihet si dikur më parë. Kam vërejtur se kjo faqe e tullacit reklamonte disa tableta të quajtura Xtrazex . Ai pretendonte se të gjithë aktorët pornografikë e përdorin atë, veçanërisht ata më të vjetër. Ai tha që fiton ereksion menjëherë + miku qëndron si hekur i fortë për të paktën një orë. Duke menduar se po të mos merrja asgjë, do të ishte humbje kohe, i porosita këto tableta. Nuk kisha asgjë për të humbur.

Pas disa ditësh paketimi Xtrazex mbërriti . Bëra pagesën (nuk ishte barrë për buxhetin. Gruaja ime as nuk e vuri re që e pagova nga llogaria jonë e përbashkët). Shpresoja që Xtrazex të më jepte rezultatin e dëshiruar. Kam lexuar këshilla në forum dhe mësova se tabletat mund të merreshin 30 minuta para seksit (kari ngrihet menjëherë dhe mund të filloni të qini menjëherë, etj.) pasi gjaku juaj qarkullon vazhdimisht dhe Xtrazex e bën këtë proces 20 herë më intensiv.

Duhej të vazhdoja me gruan time të re dhe duhej të bëja gjithçka për ta bërë të lumtur.

Gjendet zgjidhja – Xtrazex komentet, opinionet!

Mëngjesin tjetër vendosa të provoj tabletat. Piva kafe, hëngra vezë të skuqura dhe mora një tabletë Xtrazex me ujë. Në 15 minuta, ndjeva një rrjedhje të fuqishme të gjakut në pen tim dhe ai u ngreh menjëherë!

Pas 20 minutash pata ereksion të fortë si hekur, mjaftueshëm për të ngritur velën dhe për të çarë detin.

Sigurisht, vendosa të mos e humbas mundësinë e të kënaqja pjeshkën time. Shkova drejt e në dhomën e gjumit dhe e zgjova me seks të mrekullueshëm.

E thënë shkurt, ajo nuk e priste. Dhe ajo që ajo nuk priste edhe më shumë ishte ereksioni im I FORTË SI HEKUR ! Gati sa s’më bëri një vrimë në mbathje! Ne u kënaqëm në seks… për herë të parë pas mbi 4 vjetësh. Unë e qiva atë për rreth dy orë, në pozicione të ndryshme e të dy u ndjemë përsëri të rinj.

E qiva një herë dhe vendosa që nuk ishte e mjaftueshme. Ne vazhdonim të shijonim seksin. Gruaja ime ishte e rraskapitur nga ky mëngjes i nxehtë dhe u shtri në shtrat me ekstazë. Dhe isha i lumtur me veten time, ereksionin tim të fortë dhe seksin e parë të shkëlqyeshëm pas kaq vitesh.

Xtrazex më ndryshuan krejtësisht jetën. Vazhdova t’i merrja për 11 ditë. Aktualisht nuk i marr fare por kam ereksion të fortë si në mëngjes edhe kur thjesht prek pjeshkën time.

Nuk ndihem më i padobishëm. Unë jam burrë dhe e bëj gruan time të lumtur. Sa herë që bëjmë seks, fytyra e saj shkëlqen nga lumturia. Duket të jetë që në gati 51 vjeç unë akoma mund ta befasoj gruan time me diçka.

Nëse dini ndonjë gjë rreth këtyre tabletave, ju lutemi lini komentet tuaja dhe tregoni historitë tuaja 🙂 Suksese të gjithëve!

PS: Meqë ra fjala, tabletat transportohen në një kuti pa tekst në të. Pra, gjithçka është konfidenciale;)

10 komente

Aleks

Faleminderit për artikullin. Ishte shumë i dobishëm për mua. Kam pasur probleme me ereksionin kur isha pak më shumë se 30 vjeç, por kam pirë shumë gjatë gjithë rinisë sime. Nuk është çudi ndodhi kjo në fund.

Kam marrë këto tableta për më pak se një javë dhe duhet të them se jam i tronditur nga rezultati! Xtrazex funksionon me të vërtetë

Eduard

Faleminderit Antoni. Dje kam marrë pakon time në postë. Çdo gjë në rregull. Unë e përdora tabletën e parë në mëngjes. Pas 30 minutash kisha ereksion. Fatkeqësisht gruaja ime ishte në punë. Pornografia më nderoi 🙂

Ana

Përshëndetje Antoni! Jam e befasuar! Të lumtë! E kam zili gruan tënde. Burri im dhe unë kemi probleme të tilla që prej rreth 3 vjetësh. Gjatë kësaj kohe  kemi provuar pothuajse gjithçka. Burri im ishte madje i gatshëm të bënte operacion. A mund ta imagjinoni sa e rrezikshme mund të jetë?!?! Unë tashmë i kam porositur tabletat. Dua t’ju falënderoj përsëri. Ju na shpëtuat martesën.

Kevin

Ja rezultati im – 15 minuta pasi mora një tabletë. Përpara kësaj, as gojorja vështirë se mund të më jepte këtë rezultat! Antoni, faleminderit për artikullin, vëlla. Më shpëtove mua dhe martesën time.

Roza

Përshëndetje Antoni! Pasi lexova artikullin, burri im porositi tabletat Xtrazex . Tani ai më qin aq fort sa prishem 3-4 herë.

Mishel

Më parë kam përdorur vetëm Viagra. Nuk më pëlqente që duhej t’i merrja direkt para seksit dhe po mbaroi efekti i tabletës magjike, ti dhe e dashura jote nuk fitoni asgjë.

Këto tableta më ndihmuan të ndihesha si një burrë i vërtetë. Pas përfundimit të kurës së plotë , nuk kam përdorur më gjëra të tjera. Kam ereksion të fortë që zgjat shumë dhe mund të vazhdoj të bëj seks për orë të tëra pa u prishur. Dhe jam mbi 50 vjeç. Ndihem përsëri i ri.

Helena

Përshëndetje Antoni! Burri im e kishte siklet të bënte porosinë 🙂 Kështu që e bëra unë për të! Dhe jam e lumtur! Ai është i pandalshëm tani, dhe më lodh pak tani 🙂

Elsa

Problemet tona filluan kohët e fundit. Unë nuk i kushtova shumë vëmendje në fillim. Mendova se burri im ishte thjesht i lodhur ose i stresuar. Por gjërat shkuan më keq. Provuam ilaçe të ndryshme por vetëm Xtrazex na ndihmoi me të vërtetë! Burri im nuk ka më probleme. Nuk ka efekt afatshkurtër si Viagra. Ndryshe nga ajo, Xtrazex është me të vërtetë efektiv! Unë do të thoja që tani ka një shans për t’u shëruar nga impotenca!

Igli

Unë ju mbaj të postuar siç ju premtova. Jam shumë i kënaqur me të! Vajzat më ndjekin mua tani në vend që ti ndjek unë. Nuk është çudi pas netëve pasionante. Ndihem si burri i një zonje plake :)))

David

Këto tableta i zbulova për vete rreth gjashtë muaj më parë dhe krejt rastësisht. Unë kam një grua dhe një të dashur. Kështu që në mënyrë që të jem efektiv me të dyja, vendosa ta përdor këtë produkt. Ata të dyja kënaqen tani. Gruaja ime nuk e ka idenë se çfarë po ndodh :)))

Kërkime mjekësore – Xtrazex Shqiperi, blej

Autori i hulumtimit: Nikolas M.

Seksolog me 20 vjet përvojë

Ne kryem një hulumtim të veçantë. 12 çifte vullnetare të moshës mbi 50 vjeç morën pjesë në studim. Ata përdorën Xtrazex për 60 ditë .

Rezultatet ishin si më poshtë:

 • 98,7% e burrave raportuan ereksion të qëndrueshëm pas marrjes për herë të parë;
 • pas ditës së 11-të të përdorimit të produktit, ereksioni përjetohet gjatë tërë ditës, pavarësisht nga koha kur tableta është marrë në të vërtetë;
 • 9 nga 12 gra raportuan frekuencën e rritur (deri në 4 herë) të orgazmave për shkak të zgjatjes së kohës së një marrëdhënieje dhe ereksionit të qëndrueshëm në partnerët e tyre;
 • kohëzgjatja mesatare e një marrëdhënie seksuale u rrit deri në 35-90 minuta;
 • është vërejtur zgjerimi i penisit me 0,5 ”-0,9”.

U provua se Xtrazex ndikon pozitivisht në jetën seksuale dhe gjendjen psikologjike të një burri.