HomeAlbaniaBlack Latte Shqiperi - humbni peshë në mënyrë të shëndetshme: blej, komentet,...

Black Latte Shqiperi – humbni peshë në mënyrë të shëndetshme: blej, komentet, përbërja

Author

Date

Category

6 përbërës aktivë ju ndihmojnë me atë.

 • Mjekim 100% natyral me ekstrakte bimore me cilësi më të lartë
 • Efekt i njëkohshëm në humbjen e peshës, peristaltikën e zorrëve dhe përmirësimin e imazhit të shëndetit në përgjithësi me uljen e kolesterolit
 • Promovon ndarjen e yndyrës dhe stimulon metabolizmin ndërqelizor të materies dhe energjisë
 • Redukton oreksin
 • Kontribuon në sekretimin e duhur dhe promovon sekretimin e gjëndrave të brendshme (mëlçisë, tëmthit, pankreasit)
 • Rrit nxjerrjen e substancave toksike nga trupi
 • Rrit mikroqarkullimin në ind, kështu që celuliti zvogëlohet
 • Ka një efekt diuretik d.m.th. ndihmon në eleminimin e ujit të tepërt nga trupi
 • Qymyr i aktivizuar i kokosit

Qymyri i aktivizuar i arrës së kokosit është një përthithës natyral. Molekulat e tij ndikojnë në depozitat e yndyrës, shpërndajnë yndyrën nënlëkurore, e mpiksin atë dhe e heqin së bashku me ujin e tepërt dhe toksinat. Qymyri është një produkt natyral detoksifikimi, i cili parandalon rifitimin e peshës dhe ndihmon për të rregulluar rezultatet e humbjes së peshës.

 • L-karnitin

Një djegës i efektshëm dhe i fuqishëm i yndyrës. Ndihmon për të djegur dhjamin dhe për të ruajtur masën e muskujve kur ju humbni peshë. Nxit metabolizmin me 5-8 herë. Përmirëson shëndetin në përgjithësi dhe ka një efekt tonik. Ju jep energji.

 • Pikolinat kromi

Ndikon në pikat e oreksit, zvogëlon urinë dhe dëshirën për ushqime të ëmbla dhe jo të shëndetshme. Nëse merret rregullisht, zvogëlon madhësinë e porcioneve dhe numrin e vakteve, zvogëlon marrjen e kalorive dhe parandalon rifitimin e peshës në çdo moshë. Ka një shije të këndshme sheqeri dhe normalizon nivelin e sheqerit në gjak.

Pse ësht ë suplementi Black Latte kaq unik?

 • Formula unike e patentuar mundëson:1. Së pari, sepse është 100% natyral dhe sepse përbërësit e tij janë me cilësi superiore
 • Për shkak se jo vetëm që promovon humbjen e peshës, ai gjithashtu kontribuon në një imazh më të mirë shëndetësor të trupit tonë, ul nivelin e kolesterolit dhe triglicerideve dhe kështu zvogëlon rrezikun e sëmundjeve kardiovaskulare
 • Për shkak se nuk do t’ju gënjejmë se do të humbni 15-30 kg në muaj … me Black Latte do të humbni deri në 5 kg në muaj, në varësi të peshës së personit, aktivitetit fizik dhe korrigjimeve dietike
 • Sepse me Black Latte nuk do të humbni para, edhe nëse nuk humbni peshën e dëshiruar, do të përmirësoni shëndetin e përgjithshëm të trupit tuaj

Ideale për përdorim të përditshëm.

(button)

Sara G.

Jam shume e lumtur!!! Jeta ime është përmirësuar! Pas 4 muajve të përdorimit të Black Latte, humba 17 kg! Vërtetë, fillova të lëviz më shumë, por oreksi im u zvogëlua shumë! Unë e rekomandoj atë për të gjithë!

Maria B.

Në fillim isha skeptike sepse kisha provuar tashmë produkte të ngjashme. Sidoqoftë, unë e provova dhe porosita 3 pako. Tashmë pas shisheve të parë fillova të humbas dhjamin. Kjo është 8 kg për një muaj e gjysmë tani. Unë e porosita përsëri, le të vazhdojmë …

Rekomandohet të pini 2-3 gota Black Latte gjatë ditës. 60-90 ditë është periudha e rekomanduar. Produkti nuk është një zëvendësues për një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar. Produkti nuk rekomandohet për njerëzit që janë alergjikë ndaj ndonjë prej përbërësve, si dhe për gratë shtatzëna, gratë që ushqejnë fëmijët me gji. Produkti nuk duhet të përdoret nga njerëz me probleme gastrointestinale akute ose të vazhdueshme dhe sëmundje inflamatore.

Pirja menjëherë të ngop, dhe mund të zëvendësojë një ushqim të lehtë ose një nga vaktet.

Produkti më i mirë për humbjen e peshës – Black Latte në Shqipëriment

Zbritje 50%

9000 ALL

4500 ALL

Pagesa në dorëzim. Ne transportojmë nëpër Shqipëri brenda maksimumi 3 ditë pune.

Mjekët shqiptarë kanë mbetur të mahnitur nga teknika natyrore “Humbja e menjëhershme e peshës” – Një djalë tiranas humbi 15 kg brenda 30 ditësh.

Ne kemi përgatitur këtë raport për të shpjeguar në detaje këtë dietë të re, e cila është revolucionare në Shqipëri.

Si mundet një person të humbasë 30 kg në 15 ditë, pa ndonjë dietë ose ndonjë ndryshim të madh në rutinën ditore? Si është e mundur? Vetëm duke pirë një pije plotësisht natyrale?

Lexuesit tanë kanë qenë shumë të entuziazmuar për një produkt të tillë në tre muajt e fundit, i cili ul peshën te burrat dhe gratë, në një mënyrë të shpejtë dhe pa nevojën e ndonjë diete ose ushtrimi. Një metodë e tillë revolucionare është shfaqur në shumë shfaqje televizive dhe kjo është plotësisht e sigurt për t’u përdorur.

Shumica e dietave janë shumë të vështira për tu ndjekur. Ju kërkohet të bëni ndryshime të mëdha në zakonet dhe orarin tuaj të ngrënies dhe kjo është arsyeja pse humbja e peshës ndihet si një detyrë herkuliane. Llixhat dhe palestrat, të cilat punojnë me programe për humbje peshe, kërkojnë jo më pak se 40,000-50,000 INR, dhe madje edhe pas shpenzimeve të tilla të majme, rezultatet janë zero. Ata heqin vetëm peshën e ujit nga trupi juaj dhe brenda muajit, ju e rifitoni atë peshë.

Disa njerëz kanë përdorur mënyrën e fshehtë, por ka shumë të tjerë që duan ta mbajnë sekret atë. Kjo është arsyeja pse, pavarësisht nga përpjekjet tuaja për të përdorur metodën e duhur për humbjen e peshës, nuk jeni në gjendje ta arrini atë. Ne do t’ju tregojmë pse ndodh kjo dhe pse mjekët nuk duan që ju ta dini këtë metodë. Nëse e përdorni këtë sistem siç duhet, do të arrini rezultate që të lënë pa frymë. Askush nga farefisi juaj nuk do të jetë i gatshëm të pranojë faktin se ishte kaq e lehtë.

Ka shumë keqkuptime në lidhje me njerëzit e shëndoshë në shoqërinë tonë. Askush nuk dëshiron të martohet me një trashaluq/e dhe njerëzit e shëndoshë kryesisht e kanë të vështirë të gjejnë një partner në jetë. Shumica e kompanive besojnë se punonjësit e shëndoshë janë dembelë dhe nuk janë aq të vëmendshëm, krahasuar me punonjësit e dobët. Njerëzit e shëndoshë shpesh vuajnë nga probleme të tilla si mungesa e besimit dhe shëndeti i keq. Shkencërisht, kilogramët shtesë konsiderohen të jenë një shkaku i drejtpërdrejtë i shumë sëmundjeve dhe rënie të jetëgjatësisë. Obeziteti është rritur në një masë të tillë, saqë është shpallur si emergjencë kombëtare. Qeveria kreu një studim të plotë 8-vjeçar dhe shpenzoi miliona lekë për të gjetur një zgjidhje për këtë problem – dhe a e dini se çfarë arritën të kuptonin? Lexoni më shumë për të njohur funksionalitetin e tij.

Pse nuk po dobësoheni:

Është detyra më e vështirë të heqësh kilogramë nga stomaku, ijet dhe beli. Sado që të përpiqeni, nuk mund të shpëtoni nga mbipesha pa anti-oksidantë. Fatkeqësisht, nëse jeni një njeri i zakonshëm, atëherë shanset janë të pakta që të ketë ndonjë anti-oksidues në dietën tuaj. Vetëm përfshirja e anti-oksidantëve në dietën tuaj do t’ju ndihmojë të humbni peshë dhe ky është produkti për të cilin po flisnim.

Yjet e famshëm humbasin pjesën më të madhe të peshës së tyre duke përdorur këtë produkt mahnitës. Kjo jo vetëm që është ekonomike, por është edhe 100% organike. Ky është produkti i vetëm për humbjen e peshës që jep rezultate të menjëhershme.

Kjo metodë e sapo zhvilluar dhe e fuqishme për humbjen e peshës e ka futur tregun në kaos. Me anë të kësaj, ju as nuk do të keni nevojë të shkoni në palestër dhe as të bëni ndonjë ndryshim në dietën tuaj. Dhe gjëja më e rëndësishme është se do të jetë ekonomike për xhepin tuaj.

Mbi të gjitha, për çfarë është kaq i veçantë Black Latte – përdorimi, çmimi

Sipas studimeve të famshme të bëra në Universitetin Qeveritar – Kur Black Latte merret rregullisht, metabolizmi rritet aq shumë sa fuqia e trupit për të djegur dhjamin rritet deri me 318%. Me Black Latte, në trupin tuaj futet 95% përbërje e pastër. Një përzierje krejtësisht natyrale e vitaminave organike do të heqë yndyrën shtesë nga trupi juaj dhe do t’ju bëjë plotësisht në formë.

E pabesueshme, apo jo? Ju nuk jeni i vetmi që e bëni këtë. Kur mësuam për këtë produkt të humbjes së peshës, edhe ne menduam se do të ketë ndonjë problem tjetër me dietat. Por kur dëgjuam historitë e suksesit të qindra njerëzve që përdorën Black Latte, na duhej të ndyshonim mendim. Kjo edhe për shkak se Black Latte nuk është aspak dietë. Askush nga këta njerëz nuk iu desh të ndryshonte stilin e jetës. Shumica ende vijuan të hanin gjërat e tyre të preferuara … dhe po humbnin yndyrën e tyre shtesë njëkohësisht!

Lexuesja jonë nga Tirana, Anjeza, na informoi për humbjen e 20 kg në 6 javë dhe se ajo po merrte vetëm Black Latte.

“Unë mëzor e besoj se sa kollaj ndodhi e gjithë kjo. Unë as që e ndryshova dietën time dhe as rutinën ditore, por dhjami u shkri si gjalpi. Më pëlqeu shumë! Më në fund, ekziston një produkt që funksionon vërtet”

Mbi të gjitha, Si funksionon Black Latte – blihet, Albania

Black Latte përbëhet nga bimë speciale natyrore që ju bëjnë të humbni peshë më shpejt.

Sahjan, petale trëndafili,

bar limoni, Stevia, Cuddle, Garcia Cambogia.

Në të vërtetë, Qeveria Shqiptare nuk dëshiron që ju të mësoni për këto produkte sekrete. Por ne nuk mendojmë se është etike të fshehësh produktin Nr. 1 të humbjes së peshës.

Është vërtetuar klinikisht se Black Latte:

 • Ndihmon në humbjen e peshës 4 herë më shumë në krahasim me dietat dhe ushtrimet fizike
 • Rrit energjinë
 • Ka shumë anti-oksidues. Në këtë mënyrë, as Boronica dhe as Kulumbria nuk i afrohen
 • Ndihmon në përmirësimin e zemrës dhe sistemit të tretjes
 • Nxjerr jashtë toksinat që janë ruajtur në trup pas shumë vitesh
 • Shkatërron parazitët e dëmshëm në sistemin tuaj të tretjes
 • Zhduk papastërtitë e stomakut tuaj (gjë që e bën të vështirë djegien e dhjamit!)
 • Zbut problemin e fryrjes së stomakut dhe gazrave
 • Rregullon metabolizmin
 • Rrit nivelin e energjisë, epshit dhe aktivitetit

Andi humbi 16 kg për 5 muaj.   

Alma humbi 14 kg për 5 muaj.

“Ai më detyroi të provoja Black Latte me të kaq shpesh, por do ta falënderoj. Kemi humbur 30 kg së bashku dhe vazhdojmë të dobësohemi!” Andi dhe Alma

Ne gjithashtu donim të dinim nëse produkti funksionon në realitet dhe përmbush atë që premtonte! Shumica e historive të suksesit flasin për njerëz që humbin sasi të madhe peshe në përgjithësi. Black Latte Zvogëlon peshën dhe nxjerr papastërtitë nga trupi, duke rritur nivelin e energjisë. Si rezultat, trupi juaj është në gjendje të djegë më shumë kalori në mënyrë më efikase.

Ky produkt vjen me një garanci 100% të kënaqësisë.

Mësoni ku ta blini produktin në mënyrë që të dobësoheni në mënyrën më të mirë:

 • Zieni një lugë çaji Black Latte me ujë në mëngjes për 3 deri në 5 minuta. Pastaj, filtrojeni atë dhe pijeni të nxehtë ose të ftohtë, bazuar në shijen tuaj. Së bashku me të, ushtrohuni tre deri në pesë herë në javë. Pini sasi të mjaftueshme të ujit gjatë ditës dhe mbani dietën tuaj të ekuilibruar.
 • Hani çfarëdo të dëshironi
 • dhe përsëriteni derisa të merrni trupin që keni ëndërruar.

Shumë prej nesh ishin akoma mosbesues… dhe pastaj reporterja ynë e provoi për vete.

Shëndeti juaj Nila ofroi ta provonte vetë këtë dietë sepse do të martohej. Ajo dëshironte të humbte 10 kilogramë para dasmës në çfarëdo mënyre të mundshme. Ajo porositi Black Latte në internet për të provuar dietën. Ajo zgjodhi Black Latte sepse u testua klinikisht në shumë vende të botës, të tilla si Los Angeles, dhe GNP Lab America. Kjo është organizata e cila cakton rregullat strikte për humbjen e peshës.

Shishet Black Latte u dorëzuan disa ditë pas bërjes së porosisë.

Shihni vetë ndryshimet e pabesueshme te Nila…

Rezultatet e mia – 1 humbur 12.2 kg në vetëm 1 muaj dhe rrobat e mia u tkurrën me 2 masa. Isha gati të qaja.

Javën e parë

u mahnita me këtë produkt pasi pashë rezultatet e tij të jashtëzakonshme. Niveli i energjisë u rrit dhe nuk isha shumë e uritur. Black Latte ka një efekt anësor, fuqia e tij është të kontrollojë urinë.

Sinqerisht, u ndjeva si kurrë më parë!

Dhe gjëja më e rëndësishme është që unë nuk kam ndryshuar asgjë në rutinën time të përditshme. Ditën e shtatë, kur u peshova, nuk mund t’u besoja syve. Kisha humbur 3.3 kilogramë. Por, akoma, nuk isha në gjendje ta besoja plotësisht, pasi njerëzit thonë që fillimisht humbet peshën e ujit. Unë po prisja për të parë rezultatet e javëve të ardhshme dhe rezultatet ishin të gjitha të mrekullueshme. Tani, pas kaq shumë vitesh, unë peshoj më pak se 67 kilogramë.

Java e dytë:

Niveli i energjisë u rrit shumë pas përdorjes së suplementit për 2 javë dhe rutina ime e gjumit gjithashtu u përmirësua. Tani flej gjumë rehatshëm dhe shëndetshëm gjatë gjithë natës pa ndonjë shqetësim, pasi trupi im ndihet më mirë (mendoj se ishte për shkak të nxjerrës së toksinave nga trupi). Në të njëjtën kohë, humba 2.9 kilogramë më shumë, kështu që kam humbur 6.8 kilogramë dhjam dhe e gjitha kjo ndodhi në vetëm 2 javë.

Tani, fillova të besoj se kjo dietë nuk ishte një lojë, por një produkt serioz.

Java e tretë:

Pas 3 javësh u zhdukën të gjitha dyshimet që kisha. Pasi humba 3.1 kilogramë, unë rashë me dy masa dhe kisha plot energji. Shpeshherë, njerëzit heqin dorë nga dieta javën e tretë sepse janë lodhur prej saj, por pas përdorimit të Black Latte, niveli im i energjisë nuk ra. Në fakt, ai ishte i ekuilibruar gjatë gjithë ditës. Tashmë, nuk kam nevojë të dremis 3 herë në ditë dhe gjithashtu zbulova se sistemi im tretës po funksiononte shumë më mirë. Edhe problemi i stomakut dhe gazrave pas ngrënies u shëruan.

Java e katërt:

Pas javës së 4-të, rezultati ishte tronditës. Pas përdorimit të Black Latte, kam humbur gjithsej 12.2 kilogramë. Në fakt, të gjithë u dëshpëruan që nuk morën pjesë në këtë provë. Në javën e katërt, pas përdorimit të Black Latte, humba tre kilogramë të tjerë dhe rezultatet mbetën. Në të vërtetë, nuk kisha më dhjam shtesë për të hequr. Edhe pas kësaj, unë do të vazhdoj ta marr Black Latte në vijim, pasi vitaminat dhe antioksidantët e saj ndihmojnë shumë lëkurën time.

Jam plotësisht e kënaqur me rezultatet e tij.

Kam humbur 15 kilogramë në vetëm 4 javë pa ndonjë dietë të veçantë ose ushtrime të veçanta.

Nëse nuk besoni në efektet e kësaj diete, atëherë duhet ta provoni vetë. Bazuar në testin tonë, efekti i tij është mjaft real.

Në kompaninë tonë, ne kemi provuar më shumë se 200 dieta gjatë gjithë vitit dhe fillimisht, edhe pse nuk ishim të sigurt për këtë, shumë shpejt, u bëmë adhurues të saj. Pasi bëmë hulumtimet tona, ndihemi shumë mirë që njerëzit po përfitojnë vërtet nga kjo dietë.

Ulje speciale 50% për të gjithë lexuesit tanë – Black Latte blej, në Shqipëriment

Klikoni këtu për të porositur Black Latte me 50% zbritje.

 • 100% natyral dhe organik
 • Krejtësisht natyral dhe reduktues oreksi

Shko te lidhja ekskluzive e promocionit për të kërkuar zbritjen tënde.

Miq, e vërteta është se ka shumë produkte në treg që premtojnë të revolucionarizojnë fushën e humbjes së peshës, por efikasiteti dhe siguria e Black Latte është 100% e vërtetuar shkencërisht.

Stoku është i kufizuar.

Komente – Black Latte opinionet, përbërja

Nila

Ky është një super-çmim. Edhe nëna ime e porositi dhe nuk mori asnjë zbritje por ajo ka humbur 10 kg. Unë jam gjithashtu duke e marrë atë.

Aldi

Motra ime e provoi dhe trupi i saj është bërë perfekt, unë jam xheloze për të. Jam shumë e lumtur për këtë ofertë – po e porosis, kaq.

Sandri

E porosisja dhe e mora brenda 3 ditësh. Unë do të raportoj atë që më ndodh (e bleva atë me këshillën e një prej miqve të mi, i cili bëri trup duke e përdorur atë.)

Sandri

Unë jam përpjekur të dobësohem për kaq shumë kohë por ka qenë thjesht humbje kohe e jam vonuar. Sidoqoftë, duhet ta filloj tani. Kam kaq shumë vite i shëndoshë! 🙁

Berti

Oh shok! Shkova ta porosisja këtë dhe nuk kishte më në magazinë! A i ka ndodhur dikujt tjetër?

Bleri

Unë isha trashaluqi në klasën time. E kam përdorur këtë për më shumë se 4 muaj dhe kam humbur më shumë se 40 kg. Është perfektë miqtë e mi!!!

Ari

Ky artikull tregon realitetin. Unë e kam provuar vetë dhe kam humbur 15 kg vitin e kaluar, e pesha e humbur nuk u rikthye.

Tani

Unë kurrë nuk e kam parë këtë produkt kaq të lirë. Tani, këta njerëz po ofrojnë edhe transport falas? Sapo e pashë.

Samuel

Unë njoh rreth 100 njerëz që kanë humbur peshë duke përdorur këtë. Shifrat janë të mrekullueshme – Edhe unë po e blej, kaq kisha.

Ka një mungesë të dy gjërave kryesore në dietën e një njeriu të zakonshëm, dhe këto dy gjëra mund të jenë arsyeja e përfitimit të përpjekjeve tuaja të dobësimit.

Është e vërtetuar klinikisht se Black Latte kontrollon metabolizmin e të gjithë trupit dhe ndihmon në djegien e kalorive.

Dhe çfarë thonë njerëzit?

Pas dy vjetësh, me rekomandimin e një shoku, e porosita edhe unë Black Latte. Më ka ndryshuar jetën plotësisht dhe tani kam edhe një fëmijë. Vazhdoj të marr një dozë mirëmbajtjeje dhe nuk lejoj që pesha ime të rritet. Ju duhet ta bëni atë për veten tuaj.

Kejsi – Tiranë

Unë jam 23 vjeç dhe vitet e fundit, pesha ime u rrit shumë. Gruaja ime provoi Black Latte dhe humbi 15 kg, e unë u trondita kur e pashë atë. E porosita edhe unë, dhe 3 muaj më vonë, humba 18 kg. Ky është një program shumë i thjeshtë për tu ndjekur. Thjesht duhet të pini ujë dhe të vazhdoni të jeni aktiv. Tani, unë jam përsëri djali i pakujdesshëm por me plot vetëbesim. Dhe tani unë jam një tip i shoqërueshëm, siç kam qenë më parë.

Mandi – Tiranë