HomeAlbaniaBeauty Derm Shqiperi, përdorimi, opinionet, çmimi - shëndeti i lëkurës në çdo...

Beauty Derm Shqiperi, përdorimi, opinionet, çmimi – shëndeti i lëkurës në çdo pikë kremi

Author

Date

Category

Fuqia e Beauty Derm:

 • Vaj fare kastori. 11 herë më shumë aminoacide antioksiduese sesa në vitaminën C
 • Vaj Salvia sclarea. 6 herë më shumë keratinë, një proteinë vitale për shëndetin e lëkurës, sesa në mish
 • Vaj Rosa damascena. Dy herë më shumë omega 3 sesa te peshku

Si funksionon Beauty Derm?

Është e vërtetuar klinikisht që Beauty Derm ndalon procesin e plakjes së qelizave dhe rregullon punën e tyre.

Beauty Derm posee una amplia gama de vitaminas y minerales, entre los que se encuentran la keratina, forman una molécula pesada capaz de penetrar las capas más profundas de la piel para maximizar el efecto revitalizador de Beauty Derm

Aminoacidet që gjenden në Beauty Derm kanë veti të fuqishme antioksiduese, të cilat e bëjnë kremin të funksionojë në mënyrë më aktive për 24 orë. Aminoacidet veprojnë si një sfungjer për të kapur lagështinë transepidermale, duke parandaluar humbjen e saj dhe duke siguruar një hidratim të thellë të lëkurës dhe zvogëlim të rrudhave.

Përfshin përbërës të ndryshëm të mbrojtjes ultravjollcë, si dhe elementë biologjikisht aktivë për rigjenerimin e qelizave të lëkurës.

Ndihmon në parandalimin e rishfaqjes së rrudhave, duke pasuruar lëkurën e fytyrës dhe qafës me një gamë të gjerë të vitaminave, mineraleve dhe aminoacideve.

Aktivizon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, të cilat krijohen në strukturën e dobësuar të kolagjenit të lëkurës tuaj dhe i nxjerrin rrudhat nga brenda. Përdorimi i rregullt i Beauty Derm tërheq lëkurën, duke i bërë konturet e fytyrës tuaj më të qarta.

Të heqësh 10 vjet nga fytyra për 14 ditë, tani është e mundur!

Si ta aplikoni

 • Hapi 1. Pastroni butësisht lëkurën nga makijazhi dhe papastërtitë me një pastrues ose tonik.
 • Hapi 2. Vendosni kremin në lëkurë të pastër me lëvizje masazhuese në formë rrethore, duke shmangur zonën e syve.
 • Hapi 3. Lëkura juaj bëhet menjëherë më e qëndrueshme dhe e njomur deri në thellësi. Kremi është aktiv për 24 orë pas përdorimit!

Cili është rreziku i rrudhave?

Rrudhat janë palosje e dukshme e lëkurës që rezultojnë nga aktiviteti i tepërt i muskujve të fytyrës, humbja e elasticitetit të lëkurës, qëndrueshmëria dhe arsye të tjera. Elasticiteti sigurohet nga fijet e kolagjenit të dermës dhe qëndrueshmëria nga molekulat e acidit hialuronik që gjenden midis fibrave të kolagjenit.

Rrudhat bllokojnë enët e gjakut, duke dëmtuar qarkullimin e gjakut dhe limfës në lëkurë. Rrudhat nuk lejojnë futjen e oksigjenit në lëkurë, duke shfaqur rrudha të reja dhe duke i bërë të vjetrat më të thella. Nëse nuk trajtohet, procesi është i pakthyeshëm.

Metodat e parandalimit të rrudhave: locione, maska, injeksione botoksi, maska kimike dhe kirurgji plastike. Tri metodat e fundit konsiderohen si më të rrezikshmet.

Përparësia kryesore e Beauty Derm është përbërja e vajrave

Beauty Derm është një ar i lëngshëm për lëkurën tuaj. Asnjë nga produktet në tregun e kozmetikës nuk përmban një përqendrim të tillë e të lartë të vajrave rigjenerues dhe acideve yndyrore . Sekreti i Beauty Derm është neutralizimi i radikalëve të lirë, mbrojtja e lëkurës tuaj nga faktorët mjedisorë, ushqimi dhe njomja e mjaftueshme. Në të njëjtën kohë, Beauty Derm rrit prodhimin e kolagjenit, i cili kontribuon në transformimin e shpejtë të lëkurës dhe zbehjen e rrudhave.

Ekspertët rekomandojnë:

Lëkurë e lëmuar dhe pa injeksione – një bum i vërtetë në industrinë e bukurisë. Kjo u arrit për shkak të një produkti inovativ – kremit anti-plakje Beauty Derm. Përbërja e patentuar e vajrave të çmuar që ndalin kohën, zbut edhe rrudhat më të thella të lidhura me moshën.

Efekti është i ngjashëm me injeksionet Botoks, por nuk ka kundërindikacione ose efekte anësore. Shprehjet e fytyrës ruhen, dhe sinteza e kolagjenit dhe elastinës tuaj përmirësohet për qëndrueshmërinë e lëkurës. Unë e kam përdorur Beauty Derm për një kohë të gjatë në punën time dhe klientët e mi janë të lumtur.

Gjon K. Specialist kryesor për kujdesin e lëkurës

 • 97 nga 100 subjekte raportuan rezultate të dukshme pas aplikimit të parë
 • 93% e rrudhave të vogla dhe të cekëta u zhdukën pas aplikimit të kremit për 10 ditë

Komente

Ky është një krem ​​i mirë. Ai e kryen më së miri funksionin e tij dhe i përmbush vetitë e përmendura. Më parë, unë thjesht përdorja zbutës, por tani kjo nuk mjafton. Zgjodha Beauty Derm për ‘lifting’ dhe nuk u pendova. Rrudhat e mia të fytyrës u bënë më pak të dukshme brenda një muaji, kurse rrudhat e thella nasolabiale dhe ato në ballë u bënë më pak të dukshme për dy muaj. Por pritja ia vlejti. Ka erë të këndshme dhe nuk ngjitet, madje e vendos kremin edhe ​​në qafë. E vetmja pengesë është se nuk shitet në dyqane apo farmaci. Edhe pse kjo mund të jetë plus – sepse ka më pak gjasa të blini një produkt fals.

Alternativë e shkëlqyeshme për sallonet e bukurisë. Do t’ju kushtojë shumë para dhe atyre nuk u intereson se çfarë bëni me trupin tuaj, por këtu ju paguani vetëm një herë dhe e përdorni kremin për qejfin tuaj, në çdo kohë që dëshironi. Beauty Derm e keni gjithmonë aty. Përbërja e kremit është e shkëlqyer, e sigurt dhe e dobishme për lëkurën tuaj. Kjo ka qenë gjëja ime më e domosdoshme për dy vjet me radhë. Ua rekomandoj. 5 yje nga 5.


Unë kurrë nuk kam përdorur kozmetikë kundër plakjes më parë. E mora Beauty Derm nga vajza ime – ajo e harroi atë kur erdhi të më vizitonte. Fillova ta përdor dhe menjëherë e vura re rezultatin. Rrudhat e mia u zhdukën. Ata pothuajse nuk duken fare. Vajza ime tha që mund ta blija kremin ​​në këtë faqe interneti.


Ky është një krem ​​i mirë. Ai e kryen më së miri funksionin e tij dhe i përmbush vetitë e përmendura. Më parë, unë thjesht përdorja zbutës, por tani kjo nuk mjafton. Zgjodha Beauty Derm për ‘lifting’ dhe nuk u pendova. Rrudhat e mia të fytyrës u bënë më pak të dukshme brenda një muaji, kurse rrudhat e thella nasolabiale dhe ato në ballë u bënë më pak të dukshme për dy muaj. Por pritja ia vlejti. Ka erë të këndshme dhe nuk ngjitet, madje e vendos kremin edhe ​​në qafë. E vetmja pengesë është se nuk shitet në dyqane apo farmaci. Edhe pse kjo mund të jetë plus – sepse ka më pak gjasa të blini një produkt fals.

Vetëm sot mund të porosisni beauty derm dhe të fitoni 50% zbritje!

Beauty Derm me 50% zbritje!

Çmimi i vjetër: 9600 ALL

Çmimi i ri: 4800 ALL

Beauty Derm në Shqipëriment, Albania – terapi e re kundër rrudhave me bazë vajra natyralë

Vetëm sot: me 50% zbritje!

 • Beauty Derm stimulon prodhimin natyror të kolagjenit dhe elastinës.
 • Trajton rrudhat, duke e bërë lëkurën tuaj të lëmuar dhe rikthyer elasticitetin e saj.
 • Përbërje unike e vajrave natyralë që siguron një efekt afatgjatë “lifting”.

Beauty Derm është një serum me acid hialuronik dhe ekstrakte të luleve të detit që luftojnë plakjen nga brenda.

Beauty Derm përbërja – snjë shtesë

Vetëm përbërës natyralë dhe shumë aktivë në Beauty Derm 100% efektiv. Pa injeksione. Pa dhimbje

 • Vaj fare kastori. Neutralizon radikalet e lira, rrit vetitë mbrojtëse të lëkurës tuaj gjatë ditës dhe kujdeset për të, duke e ushqyer deri në thellësi pa shkaktuar shkëlqim vajor.
 • Vaj Salvia sclarea. Stimulon prodhimin natyror të kolagjenit dhe elastinës në çdo moshë. Kjo ndihmon në mbushjen e rrudhave nga brenda, zvogëlimin e thellësisë së tyre dhe rikthimin e elasticitetit të lëkurës. Kontura e fytyrës tuaj bëhet më e qartë dhe e shtrënguar.
 • Ekstrakt Pueraria mirifica. Rrit aftësinë e lëkurës tuaj për të mbajtur lagështinë brenda. Kjo parandalon dehidratimin dhe plakjen e parakohshme.
 • Vaj Rosa damascene. Redukton fotodamazën e qelizave dhe lufton pigmentimin me origjinë të ndryshme.

Si përdoret Beauty Derm?

Përdoreni atë çdo mbrëmje para gjumit!

 • Pastroni fytyrën tuaj. Mos harroni të përdorni ujë të ngrohtë dhe sapun të lehtë për të hequr papastërtitë. Gjithmonë shpëlajeni me ujë të ftohtë.
 • Aplikoni tonikun. Pasi të siguroheni që fytyra është pastruar mirë, vendosni një toner të preferuar për fytyrën me një shkop pambuku, duke e aplikuar atë me prekje të butë.
 • Aplikoni Beauty Derm. Masazhoni një sasi të vogël të Beauty Derm rreth syve, ballit, cepave të buzëve dhe më pas rreth pjesëve të tjera të fytyrës.

Përfitoni lëkurë të butë, pa rrudha, pa injeksione ose trajtime të shtrenjta!

Kërkimit tuaj për “Kupën e shenjtë” kundër plakjes i ka ardhur fundi më në fund. Beauty Derm mbërrin në këtë vend me një çmim të pabesueshëm.

Lëkurë e shëndetshme

 • Depërton thellë. Formula e tij është krijuar për të luftuar plakjen nga brenda.
 • 100% i sigurt dhe efektiv. Shumë i lehtë për t’u përdorur nga shtëpia çdo ditë.
 • Më shumë kolagjen natyror. Falë fuqisë ushqyese dhe restauruese.
 • Mbron, ushqen dhe shëron. Lëkurë e shëndetshme, e butë dhe tërheqëse.

Antes 9600 ALL

Tani 4800 ALL!

Shihni se çfarë thonë të tjerët përdoruesit e tij…

“Më pëlqen të provoj trajtime të reja për lëkurën. Duhet ta pranoj se jam e varur nga kremrat e rinj, megjithëse besoj se këtij kërkimi të pafund për produktin perfekt i erdhi fundi kësaj here! Beauty Derm jep atë që premton dhe shumë më tepër. Është me të vërtetë një krem​​i mrekullueshëm… apo do thoni se jam mbi 50 vjeçe nëse do më shihnit?”

Vera K.

“Unë kam një lëkurë mjaft të thatë dhe fillova të vërej rrudha mjaft të thella që në të hershme (para 30-ës). Më parë, ndiqja rutina të gjata bukurie me shumë produkte për t’u ndierë mirë, por nëse do të hiqja dorë nga këto rutina për disa ditë, gjithçka do të kthehej në gjendjen fillestare. Ishte një betejë homerike e pafund kundër natyrës. Meqenëse zbulova këtë produkt dhe duke qenë se është e thjeshtë ta zbatosh, nuk vuaj më nga këto probleme. Unë me të vërtetë e rekomandoj atë”

Pamela

“Më pëlqen se mund ta përdorësh shumë lehtë këtë produkt! Thjesht e aplikoj një here ditë (para se të fle) dhe zgjohem me një lëkurë krejtësisht të ringjallur. Është e rëndësishme të përdorni krem​​kundër diellit gjatë ditës prej efektit ‘qërues’, por lëkura ime duket më e re dhe më tërheqëse se kurrë. Serum i shkëlqyer kundër plakjes, e rekomandoj.”

Merita T.

Si blihet Beauty Derm – Beauty Derm blihet

 • Hapi 1. Vendosni emrin dhe numrin tuaj të telefonit.
 • Hapi 2. Një ekspert dermatologjik do t’ju marrë në telefon në mënyrë që t’u përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja.
 • Hapi 3. Ju paguani për blerjen me marrjen e produktit në shtëpi. S’ka më lehtë sa kaq!

Ofertë Ekskluzive! Vendosni të dhënat tuaja këtu për të blerë produktet për vetëm

9600 ALL

4800 ALL

Beauty Derm komentet – ende nuk jeni bindur?

Djana

Pa rrudha!

“Efekti i Beauty Derm është më i mirë se Chanel e kështu me radhë. Rezultati është i qartë! Unë do të blej të tjera si kjo.”

Klea

Më mirë se Botox

“Të gjithë e dinë për pasojat e Botox, por unë kam bërë injeksione në ballë dhe në vijat e fytyrës për disa vite me radhë derisa mësova për Beauty Derm. Tani jam shumë e kënaqur me pamjen e fytyrës sime – lëkurë e freskët, e butë dhe me shkëlqim Dhe rrudhat e mia mezi vërehen”.

Melisa

Sa më pëlqen reflektimi që shoh në pasqyrë.

“Unë jam 54 vjeçe, por askush nuk e dallon dot? Unë kam përdorur vetëm Beauty Derm për disa muaj dhe një gjë e kam të sigurt – ky është fundi i kërkimit tim për kremin perfekt të fytyrës. Unë jam e lumtur me këtë krem​​një milion përqind.”