HomeKosovoShampon Lossless Kosovë, çmimi, opinionet, përdorimi - për rritje të shpejtë të...

Shampon Lossless Kosovë, çmimi, opinionet, përdorimi – për rritje të shpejtë të flokëve!

Author

Date

Category

Shampon Lossless Kosovë, çmimi, blihet, përbërja

Lossless përdorimi, opinionet, blej, komentet

Shampon Lossless përbërja, komentet, Kosovë, blihet

Lossless opinionet, blihet, përdorimi, çmimi

Flokët janë fytyra e dytë e një personi. Flokët e shëndetshëm u japin besim të gjithëve. Flokët e bukur janë një simbol i energjisë dhe forcës. Tullacia ose mungesa e flokëve ndikon negativisht në psikikën e njerëzve, ata mund të ndjehen të pasigurt, të shqetësuar dhe të frikësuar. Problemet e flokëve mund të kenë një ndikim serioz në jetën e përditshme të njerëzve, martesën, punën, etj. Shampo për kujdesin dhe rritjen e flokëve Lossless do të ndihmojë në eliminimin e të gjitha shqetësimeve tuaja!

Në këtë artikull, ju mund të mësoni se çfarë është shampon Lossless, si ta përdorni produktin, të lexoni opinionet dhe komentet rreth Lossless, të zbuloni se ku të blej shampon Lossless dhe cili është çmimi blihet i produktit në Kosovë.

Lossless – kthejeni jetën dhe shkëlqeni në flokët tuaj!

Rënia e flokëve është dëshpëruese për çdo person, e dëmshme për vetëvlerësimin dhe shpesh bëhet një shkak indirekt i dështimit në jetë. Nëse doni ta harroni përgjithmonë situatën aktuale, atëherë patjetër që duhet të blini një ilaç unik për rënien e flokëve që do ta zgjidhë këtë problem brenda pak minutash.

Problemi i humbjes së flokëve përballet me njerëz të të gjitha moshave dhe gjinive, dhe kjo është gjithmonë shumë e pakëndshme. Gjatë dekadave të fundit, frekuenca e rasteve të tullacit tek të rinjtë është rritur ndjeshëm, dhe kjo për shkak të situatës së pafavorshme mjedisore dhe ngopjes së tepërt të ushqimit me aditivë të dëmshëm kimikë.

Ilaçi për humbjen e flokëve shampon Lossless është një shampo për rritjen e flokëve.

Çdo vajzë e dytë përballet me situatën e mëposhtme:

 • Flokë të thatë
 • Hollësia
 • Brishtësia
 • Skajet e ndara
 • Dermatit seborrheik
 • Përmbajtja e yndyrës
 • Mungesë shkëlqimi

Një grua meriton të ketë flokë të shëndetshëm dhe të bukur, por jo të gjithë mund të përballojnë vizita të shtrenjta në sallone. Sidoqoftë, kjo nuk është e nevojshme!

Ekziston një zgjidhje Lossless – shampoja është formuluar posaçërisht për të rivendosur dhe pastruar lëkurën e kokës dhe flokët. Përbërësit aktivë në përbërja kujdesen për flokët, duke i bërë ato më të shëndetshëm dhe të pastruar. Qymyri i zi pastron butësisht skalpin e kokës nga sebumi i tepërt dhe ndotja e mjedisit. Ekstrakti i manit hidraton dhe zbut flokët, ndihmon në forcimin e flokëve.

Rezultatet pas një muaji të përdorimit Lossless:

 • Masë e shëndetshme e flokëve
 • Stimulimi i aktivitetit të llambës
 • Nuk ka probleme gjatë krehjes
 • Zhdukja e ndarjeve përfundon
 • Shkëlqim i shëndetshëm pa silikone
 • Rivendosja e strukturës së flokëve
 • Zhdukja e zbokthit
 • Normalizimi i gjëndrave dhjamore

Merrni shikime të tërbuara nga të tjerët!

Çfarë shampon Lossless?

Lossless Isshtë një shampo për të rivendosur rritjen e flokëve dhe rinovimin e kokës. Stimulon rritjen e flokëve, duke ndaluar rënien e tepërt të flokëve; parandalon tullacën, rrallimin, rrallimin dhe flokët gri; nxit një rritje të gjëndrave të flokëve të vellusit; përshpejton restaurimin e flokëve pas efekteve anësore; rrit elasticitetin, rikthen butësinë, menaxhueshmërinë dhe shkëlqimin e shëndetshëm.

Depërton në shtresat e thella të dermës, ka një efekt antioksidues dhe specifik indor.

Peptidet tonike në kombinim me përbërës aktivë përmirësojnë qarkullimin e gjakut dhe mbajnë një skalp të shëndetshëm duke aktivizuar gjëndrat e flokëve, ushqejnë dhe rivendosin rritjen e flokëve.

Rekomanduar:

 • Për të parandaluar rënien e flokëve të shkaktuar nga stresi i zgjatur
 • Alopecia areata
 • Vija e lartë e flokëve përpara
 • Rrallimi dhe rrallimi i flokëve
 • Njollat ​​e moshës në lëkurën e kokës
 • Sëmundjet e rënda somatike të kaluara, duke përfshirë kimioterapinë dhe terapinë rrezatuese, kushtet post-traumatike
 • Pamja jo e shëndetshme e flokëve
 • Mbrojtja dhe eleminimi i pasojave të ekspozimit ndaj faktorëve të pafavorshëm klimatikë
 • Veprimi i ilaçit:
 • Parandalon tullacën për shkak të alopecisë androgjenike
 • Përshpejton rikuperimin e flokëve pas efekteve anësore (sëmundje infektive, stres, dëmtime të natyrës së ndryshme)
 • Zgjat fazën e rritjes (anagen)
 • Përmirëson furnizimin me gjak në gjëndrat e flokëve për shkak të veprimit vazodilatues
 • Rrit elasticitetin e flokëve, rikthen butësinë, menaxhimin dhe shkëlqimin e shëndetshëm
 • Parandalon rrallimin dhe rrallimin
 • Rikthen melanogjenezën në gjëndra, e cila parandalon shfaqjen e flokëve gri
 • Mbron nga faktorët e jashtëm të pafavorshëm

Përfitimet e shamponit Lossless

Një shampo e specializuar shampon Lossless e krijuar për të pastruar butësisht me një veprim të synuar për të aktivizuar rritjen e flokëve. Produkti ndikon drejtpërdrejt në gjëndrat e flokëve, përmirëson ushqimin e tyre dhe ndihmon në parandalimin e rënies së tepërt të flokëve.

Në zemër të shamponit, përbërësit e tij aktivë normalizojnë ciklin jetësor të gjëndrave të flokëve, duke rritur trashësinë dhe numrin e flokëve në fazën e rritjes. Kompleksi rrit proceset metabolike dhe rikthen strukturën e flokëve.

 • Ekstrakt bimor bimor
 • Një formulë e veçantë e bërë nga përbërës natyralë të bimëve do t’ju ndihmojë në mënyrë të efektshme t’i jepni flokëve shëndet dhe bukuri
 • Pastërtia dhe freskia
 • Parandalimi i vajit dhe pastrimi me cilësi të lartë i flokëve të pista
 • Rimbushja e lëndëve ushqyese
 • Ushqimi për flokët dhe skalpin, forcimin dhe rritjen
 • Ushqyerja dhe hidratimi i flokëve
 • Ekstrakti i trungut të bimëve dhe bimëve të tjera barishtore ndihmon në lagështimin e flokëve
 • I butë dhe me shkëlqim
 • Thelbi natyror bimor hidraton skajet e thata dhe të ndara për shkëlqim dhe bukuri

Kujdesi dhe ushqimi i duhur është çelësi për pastrimin dhe rivendosjen e flokëve tuaj!

78 EUR

39 EUR