Home Kosovo GoSlim Kosovë përdorimi, komentet, çmimi: çaj për të gjithë ata që ëndërrojnë...

GoSlim Kosovë përdorimi, komentet, çmimi: çaj për të gjithë ata që ëndërrojnë të humbin peshë

Author

Date

Category

GoSlim përdorimi, përbërja, opinionet, çmimi, blej

 • Përthith yndyrnat dhe i shndërron ato në energji
 • Heq toksinat nga trupi
 • Redukton oreksin dhe jep energji
 • Heq lëngjet e tepërta nga trupi
 • Prodhon dopaminë (hormoni i lumturisë)

Rezultat i garantuar për çdo moshë

GoSlim është një sekret i shijshëm energjetik për trup të hollë si njerëzit e famshëm. GoSlim komentet, përbërja

Produkti më i njohur për humbjen e peshës midis yjeve më të mëdhenj në botë!

Maria, Specialiste, Këshilluese për të Ushqyerit e Shëndetshëm për njerëzit e famshëm, rekomandon pirjen e çajit GoSlim në vend të ngrënies së ushqimeve të lehta dhe/ ose fast food. Çaji për humbjen e peshës GoSlim është një përzierje e bimëve medicinale me një raport veçanërisht të ekuilibruar që intensifikon metabolizmin, nxit tretjen dhe shkatërron yndyrën e grumbulluar në trup. Ky çaj rrit metabolizmin, siguron energji për një jetë më të plotë dhe është i dobishëm për paraqitjen.

GoSlim Kosovë

Mendova se do të mbetesha e dhjamosur për pjesën tjetër të jetës! Sidoqoftë, GoSlim më dha një jetë të re me një trup të hollë!

Sandra, 28 vjeç

Menaxhere e personelit

Përdori GoSlim për 29 ditë

Rezultati:-14.5 kg

GoSlim opinionet

Tërë jetën time kam veshur rroba të gjera, duke fshehur trupin tim pa forma. I jam mirënjohëse çajit GoSlim sepse tani vesh vetëm funde të shkurtra dhe kam shumë kortezi!

Eva, 39 vjeç

Llogaritare

Pvrdori GoSlim për 37 ditë

Rezultati: -12 kg

GoSlim opinionet

Rezultate të dukshme që në nga ditët e para! GoSlim opinionet, përdorimi

Shkencëtarët më në fund kanë zbuluar një metodë të thjeshtë dhe praktike të humbjes së peshës pa ndryshuar stilin e jetës. Ata kanë zhvilluar formulën e çajit GoSlim me një shije të ngjashme me çajet e shijshme të njohura, i cili përmban përbërës natyralë që thithin në mënyrë aktive dhe shkatërrojnë yndyrnat dhe nxjerrin të gjitha toksinat nga trupi. Pesha zvogëlohet, por jo gjinjtë. GoSlim shpejton metabolizmin dhe zvogëlon oreksin, gjë që ju lejon të humbni peshë gradualisht çdo javë pa aktivitet fizik dhe kufizime dietike.

GoSlim çmimi

Përbërje me cilësi të lartë që do t’ju ndihmojë të humbni peshë shpejt dhe në mënyrë të sigurt!

 • ARAFIL DHE LULE KAMOMILI. Parandalon thithjen e 80% të yndyrës nga ushqimi dhe grumbullimin e tij në trup, si dhe siguron dekompozimin, trajtimin e nxjerrjen e sigurt të yndyrnave të vjetra dhe substancave toksike.
 • KOPËR. Stimulon metabolizmin dhe bën procesin e “vetëpastrimit” të trupit, d.m.th. përpunimi aktiv i yndyrës së vjetër të brendshme, e cila është grumbulluar në ije dhe në bark.
 • LËVORJA E DARDHËS DHE FRUTAT E BREDHIT. Shkatërrojnë dhe eliminojnë yndyrën e tepërt të nënlëkurës së bashku me celulitin, luftojnë varjen e lëkurës dhe ndihmojnë në formimin e trupit të përshtatshëm pas humbjes së peshës.
 • JAMBALL DHE GJETHE BARI. Rrit nivelin e leptinës, që është hormoni përgjegjës për shkallën e shkatërrimit të yndyrës në trup.

Si ta pini GoSlim?

 • Shtoni çaj në një gotë ose filxhan me ujë të nxehtë.
 • Pijeni çajin dy ose më shumë herë në ditë. Rezultatet më të mira arrihen kur çaji pihet në mëngjes, pasdite dhe në mbrëmje para gjumit
 • Kohëzgjatja e rekomanduar e trajtimit – 1 muaj

Me GoSlim, jo vetëm që do të humbni peshë por do të ripërtërini tërë trupin tuaj! GoSlim blihet, çmimi

 • Kthen yndyrën në energji dhe jep gjallëri
 • Zvogëlon oreksin dhe shuan urinë
 • Përshpejton metabolizmin
 • Pastron trupin nga toksinat dhe lëngjet e tepërta
 • Prodhon dopaminë (hormoni i lumturisë)

Si do të ndryshojë trupi juaj kur të filloni të pini GoSlim. GoSlim përdorimi, përbërja

 • Dita 1: Do të vini re që jeni të ç’lodhur dhe të freskët në mëngjes.
 • Dita 5: Trupi juaj po vepron për humbjen e peshës dhe ju filloni të humbni peshë.
 • Dita 10: Ju jeni në humor, keni humbur ca peshë dhe vishni rroba 1 masë më të vogël.
 • Dita 21: Trupi juaj ripërtërihet, pesha juaj bie dhe pesha e tepërt zhduket.
 • Dita 28: Ju keni humbur shumë peshë, vishni rroba me disa numra më të vogël, jeni seksi dhe të gjithë çmenden pas jush!
GoSlim blihet

Studimi përfshiu 900 persona me 10-40 kg peshë të tepërt

 • Ulje në vëllim nga 11-16 cm 91%
 • Humbje prej 8-16 kg 99%
 • Zhdukje e djegësirës në stomak dhe peshës në bark 100%
 • Gjumë më i mirë dhe rritje të efikasitetit në punë 97%
 • Reduktim të edemës dhe celulitit 94%

Organizata Botërore e Shëndetësisë Të gjitha fazat e testimit konfirmohen nga ekspertë të

ORGANIZATËS BOTËRORE TË SHËNDETËSISË

Me GoSlim, ekziston vetëm një hap për të arritur rezultatet e ëndrrave tuaja! Disa nga historitë e 2350 klientëve tanë. GoSlim opinionet, komentet

Kam ndryshuar plotësisht veshjet e mia, por më e rëndësishmja, kam një të dashur të ri!

 Kristina 30 vjeçe, Vushtrri

Unë jam vetëm 30 vjeçe dhe deri vonë peshoja 80 kg. Kam aq probleme me stomakun sa dietat nuk më bëjnë punë. Në qytetin tonë të vogël është e vështirë të gjesh produkte të dobishme diete. Asnjëherë nuk më ka pëlqyer sporti, thjesht nuk më pëlqente të ushtrohesha. Sidoqoftë, gjithçka ndryshoi kur dëgjova për GoSlim. Është një çaj që shijon si çaji im i preferuar dhe duhet ta pij dy ose më shumë herë në ditë. Prodhuesi gjithashtu rekomandon pirjen e 1.5 litrave ujë në ditë. Për një muaj ndoqa të gjitha udhëzimet dhe si rezultat, pritjet e mia u përmbushën! Vërtetë e mahnitshme! Kam ndryshuar plotësisht veshjet e mia, por më e rëndësishmja, kam një të dashur të ri! Tashmë marr lule, darka dhe bëjmë shëtitje në mbrëmje! Mendova se nuk do ta arrija ndonjëherë këtë në jetën time! Unë po mendoj të filloj një trajtim tjetër për të përmirësuar dhe ruajtur rezultatin tim.

Mund të futem në pantallonat që kam veshur para shtatzënisë time të parë!

Nada 30 vjeçe, Gjilani

Pas lindjes së fëmijës tim të tretë, nuk munda kurrsesi të rikthehesha në formë. Barku i dhjamosur, këmbët e dhjamosura … Më shqetësonin vërtet, por nuk mund të bëja gjë për këtë. Duke qenë nënë e tre fëmijëve, nuk kam pasur shumë kohë të lirë… Nuk bëhej fjalë për dietat sepse jam alergjike ndaj gjithçkaje dhe ende e ushqej fëmijën me gji. Kjo është arsyeja pse nuk është e thjeshtë të zgjedhësh dietën e duhur. Një fqinje më tha që kushërira e saj shpvtoi nga pesha e tepërt me ndihmën e çajit GoSlim. Udhëzimet tregojnë se ky ilaç magjik eliminon dhjamin nga stomaku juaj brenda një muaji. Sinqerisht, nuk e besoja. Si është e mundur? Me dy gota në ditë, pa asnjë mundim dhe humb peshë? Sidoqoftë, unë kontrollova përbërjen e tij dhe ishte e gjitha e natyrshme, madje lexova edhe komentet. Vendosa ta provoj. Fillova ta pij. Brenda shtatë ditëve, ndjeva ndryshimet e para. Kisha më shumë energji dhe kam fjetur më mirë. Ndoshta është rastësi, por me rregullimin e motit, vajza e vogël të mund të zhvendosej në dhomën e tyre. Pas dy javësh, u peshova dhe nuk u besova syve të mi! Kam humbur ca kile! Muaji nuk kishte mbaruar akoma, dhe tashmë mund të futem në pantallonat që vishja para shtatzënisë time të parë! Burri u bë më aktiv në seks dhe me siguri presim një fëmijë të katërt:). Tani e di se si të rikthehem në formë pas lindjes dhe nuk kam më frikë prej saj.

Peshorja nuk gënjen: 18 kg më pak!

Maria, 34 vjeçe, Prishtinë

Në moshën 27 vjeçe, kujdesesha në mënyrë aktive për trupin tim. Dukesha mjaft mirë dhe e shëndetshme. Sidoqoftë, vitet dhe ndryshimet hormonale bënë punën e tyre. Nuk kisha forcë ose vullnet për sport dhe dieta. Më është dashur të ndryshoj gardërobën time dhe të blej rroba më të mëdha. Pastaj, akoma edhe më të mëdha… Kur doja të blija rroba të tjera akoma më të mëdha, një mikeshë më solli çajin GoSlim dhe më tha ta pij çdo ditë. Gjithashtu, ajo më rekomandoi që të pija shumë ujë. Nuk u besoja rezultateve. Imagjinoni habinë time pas një muaji: unë mund të futesha brenda rrobave të mia të vjetra! Për më tepër, ndihem e fortë dhe jam plot energji! Lëkura ime duket shumë më e re. Nuk e di nëse është GoSlim apo rastësi, por peshorja nuk gënjen! Plus, mendoj se jam ripërtërirë me 10 vjet!

Jam rikthyer në formën që kisha para shtatëzanisë brenda një muaji.

Enxhi, 26 vjeçe, Prizren

Pas lindjes, ngela me peshë dhe yndyrë të tepërt. Përveç kësaj, gëzimi i të bërit nënë u shoqërua me venat me variçe. Nuk mund të shkoja në palestër kështu. Dhe si mund të humbja peshë pa stërvitje? Kam ngrënë shëndetshëm por nuk më ka ndihmuar. Unë gati sa nuk e pranova pamjen time kur dëgjova nëna në këndin e lojërave që flisnin për një çaj për humbje peshe. Më saktësisht, ata thonin se ishte shaka pasi askush nuk do ta besonte se një filxhan çaji mund të eliminonte yndyrën me lehtësi. Për t’i rënë shkurt, vendosa ta provoj pavarësisht gjithçkaje. Nuk u pendova për asnjë sekondë! Jam rikthyer në formën që kisha para shtatëzanisë brenda një muaji. Tani kam porositur një pako tjetër sepse dua të përmirësoj rezultatin. Nënat i vërejnë ndryshimet e mia me dyshime dhe nuk besojnë se GoSlim të ndihmon. Por unë vë bast që secila prej tyre e ka porositur atë.

Si punojmë ne. GoSlim blihet, çmimi, blej

 • Porositni tani dhe merreni me ulje
 • Prisni një telefonatë nga këshilltari ynë dhe konfirmoni detajet
 • Ju nuk paguani asgjë derisa të merrni pakon tuaj me postë ose korrier

Nuk ka asgjë më të shijshme sesa të humbasësh peshë me GoSlim!

Ndihmoni trupin tuaj të heqë qafe peshën e tepërt!

GoSlim çmimi
 • Përthith yndyrnat dhe i shndërron ato në energji
 • Heq toksinat nga trupi
 • Redukton oreksin dhe jep energji
 • Heq lëngjet e tepërta nga trupi
 • Prodhon dopaminë (hormoni i lumturisë)

PRODHUAR NË AMERIKË

Ulje deri në 50%

70 EUR

35 EUR

Si të humbni 45 kilogramë pa dieta dhe stërvitje. GoSlim opinionet, përdorimi, blihet

Kjo metodë do t’ju ndihmojë të humbni deri në 15 kg në javë SHPEJT dhe SIGURT

GoSlim opinionet

Përshëndetje të gjithëve! Andoni me ju si zakonisht. Unë arrita të humbas peshë duke përdorur një një metodë praktikisht të panjohur dhe me shumë mundësi ky postim do të fshihet së shpejti. Kjo metodë e re është një risi e vërtetë në mënyrën e të ushqyerit. Shumë dietologë po bëjnë çmos që ta fshehin këtë metodë pasi shpërndarja e saj do të ishte e pafavorshme për ta. Kam shpenzuar shumë kohë dhe para duke torturuar veten me dieta dhe duke u stërvitur me trajnerë personal të fitnesit. Por asgjë nuk funksionoi për mua. Unë gjeta një zgjidhje tjetër, e cila rezultoi kaq e thjeshtë dhe e aksesueshme sa s’mund ta besosh. Tani dua ta ndaj këtë sekret me të gjithë ata që kanë probleme me peshën e tepërt dhe shëndetin.

Ja historia ime:

Gjithmonë kam dashur të kisha një vakt të plotë, kështu që kam qenë trupmadh që në fëmijëri. Ajo që më pëlqeu më shumë ishin ushqimet e lehta dhe të rrija ulur para TV pas pune. Gruas time nuk i pvlqente kjo, edhe pse ajo kurrë nuk më kundërshtoi. Por kur u rrita 25 trupi im filloi të rritet me shpejtësi në madhësi, veçanërisht në pjesën e barkut. As nuk e vura re se si mora një madhësi të jashtëzakonshme. Unë dukesha si një derr i madh me dhjam. Kur isha 33 vjeç peshoja 125 kilogramë e cila ishte 46 kilogramë mbi peshën normale për gjatësinë time.

GoSlim opinionet

Përveç kësaj, unë kam probleme serioze shëndetësore. Kam përjetuar dhimbje të forta në zonën ku ndodhet pankreasi. Madje fillova të vuaj edhe nga lodhja e lehtë, djersitja e tepërt dhe kisha frymëmarrje të shkurtër. Por më e tmerrshmja që më ndodhi ishte impotenca. Të jem i sinqertë, barku im i madh më mori burrërinë para shumë kohësh. Por kur pushoi së punuari fare, kuptova që puna kishte shkuar shumë larg. Impotenca ndikoi në jetën time familjare. Filluan zënkat me gruan mjaft shpesh. Pamundësia të kënaqja gruan time ishte një goditje e madhe në vetëbesimin tim. E urreja veten dhe ndihesha si një humbës.

Unë bëra një vizitë mjekësore në spital dhe rezultatet ishin mjaft të trishtueshme. Trupi im ishte në rrezik serioz prej diabetit. Vitet e shumta duke ngrënë ushqime të pashëndetshme më shkatërruan trupin, veçanërisht pankreasit.

Kalova në një dietë të rreptë. Kur mësohesh të hash gjithçka që dëshiron gjatë gjithë jetës, dieta mund të bëhet një torturë e vërtetë psikologjike. Çdo javë peshohesha, duke shpresuar se mundimi im nuk ishte i kotë. Por peshorja tregonte gjithmonë 125.9 kg. Pas 3 muajsh vendosa të forcoj dietën time me ushtrime dhe fillova të shkoj në palestër. Një trajner vendas më tha që pesha ime do të fillojë të ulet vetëm në gjashtë muaj pasi ushtrimet intensive tepër të rrezikshme për mua prej peshës së madhe. Prandaj, bëja vetëm ushtrime të thjeshta si ecja në pistë, ngarja e biçikletës, squat dhe duke kërcim. Por edhe thjesht 10 squat ishin shumë për mua. Më merrej fryma dhe mendtë. Të tjerëve në palestër u dhimbsesha kur më hidhnin sytë. Jam dakord, është mjaft qesharake kur një idiot i madh me dhjamë po zhvishet dhe djersitet duke bërë ushtrime të cilat çdo pensionist do t’i bënte lehtësisht.

GoSlim opinionet

Ishte momenti më i vështirë në tërë jetën time. Isha vazhdimisht i uritur. Edhe në ëndrra shihja ushqim. U bëra shumë nervoz dhe i irrituar. Ndoshta do të ndihesha më mirë nëse do të kisha ndonjë mbështetje nga gruaja ime, por ajo më urrente. Ne grindeshim gjatë gjithë kohës dhe ajo më ofendoi duke thënë gjëra të tmerrshme, e filloi të më thërraste “Top dhjami”, “Dështak” dhe duke thënë “Nuk më kënaq kurrë”. Ishte një katastrofë. Vetë gruaja ime nuk besoi në mua. Shumë shpejt ajo më la për një burrë tjetër dhe kërkoi divorcin.

Pas kësaj, u përpoqa t’i përmbahem dietës sime dhe të bëj ushtrime në palestër për një muaj tjetër. Por kur peshorja tregoi sërish 125 kg, e prisha dietën. Rifillova të haja ushqime të shpejta dhe duke e çuar poshtë me pije me gaz.

Ishte koha kur nuk doja të jetoja më. Do të kisha vrarë veten po të mos ishte miku tim Henri. Ai më shpëtoi. Unë u zhvendosa tek shtëpia e tij për të kapërcyer depresionin. I thashë Henrit gjithçka që kisha brenda. Ndihesha i turpëruar kur unë, burrë imadh, qaja si një vajzë e vogël. Por të jetosh me gjithë këtë brengë brenda meje ishte tepër e vështirë. Henri ishte mjaft simpatik. Ai më dëgjoi me kujdes dhe tha: – “Pse nuk më tregove më parë për këtë? Ka një metodë shumë më të thjeshtë për humbjen e peshës, e cila është e shpejtë dhe e sigurt. Ja zgjidhja për të gjitha problemet e tua. Unë e kam përdorur atë për një kohë të gjatë dhe me të vërtetë funksionon. “Pasi tha këtë, ai më dha një shishe të vogël të etiketuar GoSlim. Ai më tha që ishte një produkt natyral për humbjen e peshës dhe përmirësimin e metabolizmit. Ai ka një përzierje të bimëve medicinale, një raport veçanërisht të ekuilibruar që intensifikon metabolizmin, nxit tretjen dhe prish yndyrnat e grumbulluara në trup.

GoSlim blej

E kisha të vështirë ta besoja por e kuptova! Henri gjithmonë hante shumë ushqim të pashëndetshëm dhe gjëra të tjera të pashëndetshme, por ai ishte gjithmonë i hollë dhe i shëndetshëm. Fillova të kërkoja në internet duke u përpjekur të gjeja informacionin mbi çajin e dobësimit GoSlim dhe gjeta reagime nga dietologët e njohur të, të cilët pohuan se ky produkt ishte një përparim i vërtetë në mënyrën e të ushqyerit. Produkti është natyral, i sigurt dhe nuk ka kundërindikacione të veçanta. GoSlim është i testuar dhe i certifikuar. Ai është prodhuar në përputhje të rreptë me rregullat e aprovuara nga GMP. Më bëri ti besoj GoSlim dhe fillova ta marr duke ndjekur udhëzimet e përdorimit. Kam pirë 2-3 gota çdo ditë midis vakteve.

Rezultatet e mia:

Pas një jave duke pirë çajin e dobësimit GoSlim, pesha ime nuk kishte lëvizur, por fillova të ndjehem shumë më mirë. Unë u bëra energjik. Dhe pas 14 ditësh u trondita vërtet. Pesha ime u ul me 9.3 kilogramë pavarësisht faktit se haja gjithçka që doja; Humbje peshe e thjeshtë pa kufizime! Ishte befasuese!

Pas 7 ditëve të tjera Kam arritur të humbas 8.5 kilogramë më shumë! Dhjami im po shkrihej shumë shpejt dhe lehtë gjatë 2.5 muajve.

GoSlim Kosovë

Çdo ditë të re ndjeja një energji të madhe dhe dhimbja ime filloi të ndalojë. Unë gjithashtu u shpëtova nga impotenca. Pasi trupi im u detoksifikua kisha ereksion më të fortë dhe më të qëndrueshëm (Kohëzgjatja ime mesatare e marrëdhënies seksuale është 40-60 minuta). Për më tepër, u bëra tërheqëse në sytë e seksit të kundërt. Gratë filluan të shfaqnin dashuri ndaj meje. Ishte vërtet e mrekullueshme! Papritur, ish-gruaja ime u rishfaq dhe u përpoq të kthehej me mua. Ajo kërkoi shumë ndjesë por nuk më interesonte më.

Tani dua të përshkruaj shkurtimisht se si vepron – përbërësit kryesorë të pijeve janë Carvi fructus, Chamomille flos, Foeniculi fructus, frangulae cortex, juniperi fructus, liquiritae radix dhe Senae Folium.

 1. Ato reduktojnë karbohidratet e përthithura nga trakti gastrointestinal, duke zvogëluar kështu sasinë e substancave të dëmshme në gjak. GoSlim rregullon metabolizmin e trupit, stimulon sekretimin e produkteve të dëmshme të metabolizmit dhe zbrazjen më të shpejtë të zorrëve. GoSlim rekomandohet si një shtesë diete për humbje peshe, tretje më të mirë. Rezultatet më të mira arrihen kur çaji pihet në mëngjes, pasdite dhe mbrëmje, para gjumit, me stomak bosh. Kështu që ju mund të hani gjithçka që doni dhe substancat e dëmshme nuk do të depërtojnë në gjakun tuaj;
 2. Këta përbërës lehtësojnë prodhimin e adiponektinës, hormoni përgjegjës për djegien e dhjamit në trup;
 3. Normalizoni nivelet e kolesterolit dhe sheqerit në gjak;
 4. Toksina pastruese.

E vura re tek vetja kur rezultatet e vizitës time mjekësore zbuluan se isha absolutisht i shëndetshëm. Premtimi i prodhuesit ishte i vërtetë. Nivelet e sheqerit dhe kolesterolit në gjakun tim ishin normalizuar. Dhe haja gjithçka që doja dhe aq sa doja. Unë mendoj se çdo njeri normal e bën këtë.

GoSlim opinionet

Për 3 muaj marrje të GoSlim kam arritur të humbas 45 kilogramë dhe tani peshoj 79 kilogramë.(pi

Ilaçi nuk krijon varësi. Kam bërë një pushim të gjatë midis kurave dhe ndihesha mirë. Për më tepër, nuk e rifitova më peshën që humba. Tani pesha ime e qëndrueshme është gjithmonë 79 kg.

Këtu gjeni një lidhje për në faqen zyrtare të çajit të dobësimit GoSlim për ata që duan të humbin peshë shpejt dhe lehtë, njëlloj si unë. Merrni GoSlim dhe përmirësoni shëndetin dhe cilësinë e jetës suaj. Ilaçet janë jashtëzakonisht të lira krahasuar me efektin e fuqishëm që japin. JU LUTEMI VINI RE se kjo është faqja e vetmja në internet ku mund të porosisni produktin origjinal. Faqet e tjera shesin produkte fallco të prodhuara në Kinë, të cilat nuk janë efektive. Ka shumë faqe të tilla në internet. Kur po porosisja çajin e dobësimit GoSlim në faqen zyrtare, nuk më tarifuan fare! Kam paguar vetëm kur mora produktin. Unë gjithashtu dua ta shtoj që dorëzimi ishte i shpejtë. Mbërriti të nesërmen.

GoSlim përdorimi

GoSlim përmirësoi jetën time pa masë. Jam i lumtur me pamjen time, ndihem i shëndetshëm dhe kënaqem me femrën time. Unë mendoj se ishte e domosdoshme ta ndaja këtë përvojë. Ndaloni së torturuari veten me dieta! Kujdesuni për veten. Paçi fat.

Faleminderit për vëmendjen tuaj.:-) Sinqerisht, Andoni

Komente. GoSlim komentet, opinionet

Juljan

Po kërkoja informacionin për GoSlim. Faleminderit për këtë reagim të detajuar!

Izabela

Është realitet absolut! E kam pirë këtë një vit më parë dhe kam humbur 19 kg brenda një muaji; Unë hollohesha çdo ditë! Ka kaluar një vit që nga ajo kohë dhe pesha ime nuk ka ndryshuar. Pesha ime është 49 kg;

GoSlim opinionet

Landi

Unë e kam pirë GoSlim deri sa më dha efekt. Së pari bleva një produkt fallco që nuk dha asnjë efekt. Mund të porosisni produktin origjinal vetëm këtu dhe me një çmim shumë të ulët. Ajo funksionon në mënyrë perfekte! Ju do të ndjeheni mirë dhe do të keni një reksion të gjatë dhe të fortë si hekur. Përveç kësaj, Kam humbur 26 kilogramë. Bonus i këndshëm!

GoSlim opinionet

Beni

Nuk mund të pajtohem më shumë se kaq! GoSlim funksionon me të vërtetë! Kam luftuar për të hequr qafe dhjamin e barkut për vite me radhë. Unë kam shkuar në palestër për 3 muaj por pa asnjë rezultat. Atëherë gruaja ime porositi Ekoslim për mua dhe dhjami në stomak u zhduk i tëri në një muaj!

GoSlim opinionet

Mateo

Ereksioni sigurisht është më i fortë kur të gjitha toksinat pastrohen nga trupi juaj.

Mirjan

A e ka porositur dikush këtë? Për sa kohë u bë dorëzimi?

Jani

E porosita në faqen zyrtare. Dorëzimi ishte i shpejtë, brenda 2 ditëve. Trajneri im më këshilloi ta marr. Rezultatet janë të mrekullueshme! Kam humbur 31 kg në 2.5 muaj.

GoSlim opinionet

Reli

Pashë një program televiziv me mjekë të famshëm që tregonin për këtë ilaç. Ata thanë se 98% e rasteve të mbipeshes shkaktohen nga çrregullime endokrine, nivele të larta të sheqerit dhe kolesterolit në gjak dhe intensiteti i metabolizmit. Pra, duket se tregimet që përshkruajnë efektivitetin e këtij ilaçi janë të besueshme.

Si të humbni lehtë 27 kg nga shtëpia. GoSlim përbërja, komentet, çmimi

GoSlim përbërja

Jeni lodhur dhe ju ka ardhë në majë të hundës pesha e tepërt? Pa sukses në humbjen e peshës? Apo rifitoni kile pasi t’i keni humbur? Dëshironi të vishni fustanin tuaj të preferuar, por nuk ju vjen? Dhe blerja e rrobave të bukura është një problem i madh?

“Unë u jam mirënjohëse të gjithë atyre që më quajtën të trashë dhe më poshtëruan. Nëse nuk do të kishte qenë për ta, unë do të isha ende një trashanike!”, thotë Nina, e cila humbi gati 27 kg. Në rrugëtimin e saj për trup të bukur, ajo provoi dieta të shumta, por metoda më e thjeshtë doli më e efektshmja. Nina i tregoi me hollësi të gjitha për këtë metodë e cila gjithashtu parandalon rifitimin e peshës. Këtu është historia e saj tërheqëse…

Unë kurrë nuk kam qenë e hollë dhe pesha e tepërt nuk më dha vetëbesim. Por kur takova burrin tim të ardhshëm Markun, pashë veten për ‘herë të parë’ – dukesha tamam si një derr.

Kur takova burrin tim të ardhshëm Markun, pashë veten për ‘herë të parë’ – dukesha tamam si një derr.

Kam qenë në një lidhje me Markun për më shumë se 7 vjet dhe tani kemi dy fëmijë të bukur. Por deri vonë ne po jetonim ‘më vete por së bashku’. Marku jetonte në apartamentin e tij. Ai punon shumë dhe më vizitonte herë pas here. Pastaj u largua përsëri.

Që në fillimet e marrëdhënies sonë, vazhdimisht prisja që ai të më propozonte. Kjo ishte ëndrra ime!

Kur do të më propozojë më në fund? Kjo ishte ëndrra ime!

Kur mbeta shtatzënë për herë të parë, mendova se tani do të martohemi me siguri. Por nuk e pata atë fat. Marku vazhdonte të më vizitonte, vazhdoja ta prisja…

Kur lindi djali ynë i parë, ne ishim shumë të lumtur. Ai e pëlqeu fëmijën, tregonte kujdes dhe më ndihmonte me gjithçka. Mund ta ndieja dashurinë e tij – ose mënyrën e tij të veçantë të dashurisë.

Kur djali ynë kishte ditëlindjen e tij të dytë, ne bëmë një udhëtim 2-javor në bregdet së bashku. Ishte det, diell dhe rërë. Më kishin munguar pushimet aq shumë!

Në Meksikë gjetëm një hotel të bukur me plazh me rërë dhe vaktet ishin të gjitha të përfshira – mundësia e përsosur.

GoSlim opinionet

Në plazh vura re që Marku kaloi shumë kohë pas një vajze. Unë nuk thashë asgjë, por thjesht e vura re atë. Në fillim mendova se ai kishte rënë në dashuri me shikim të parë. Por më pas ai filloi t’i hedhë sytë një vajze tjetër, dhe pastaj një tjetre… s’kishte mbarim!

Isha e tërbuar! Djali im dhe unë dukej sikur nuk ekzistonim.

Papritur kuptova që ai pëlqejnë vetëm vajzat e holla origjinale!

Asnjëherë nuk kam dashur të dukem si një budallaqe xheloze. Kjo është arsyeja pse jam munduar të qetësohem dhe të analizoj situatën. Kam kuptuar shpejt se të gjitha këto vajza që ai ua hidhte sytë, kishin një cilësi – ata ishin dy herë më të holla se unë! Kjo më ra si një bubullimë. Ai pëlqen vetëm vajzat e dobëta! Ndoshta kjo ishte arsyeja e sjelljes së tij në marrëdhënien tonë???

Unë kisha një foto ku ai po më mbante në krah dhe ndërkohë ia hidhte sytë një “tjetre të dobët”. Shikojeni vetë:

GoSlim opinionet

Mark nuk tha kurrë që ai nuk e donte pamjen time. Ai kurrë nuk më kërkoi të humb peshë, asgjë nga këto. Por as nuk më bëri ndonjë propozim martese, të cilën e prisja kaq shumë.

Këto mendime më mbajtën gjallë dhe u përballa me stresin falë bufesë ku mund të hash çfarëdo që të dalë. Gjatë atyre 2 javëve, kam ngrënë si pelë.

Duke u kthyer nga pushimet, u peshova dhe mbeta gojë-hapur. Së bashku me nxirjen nga plazhi, unë u ktheva nga Meksika me 9.5 kg shtesë! Po pëllcisja nga nervat.

Kërkova në internet për këshilla për dobësim dhe disa javë më vonë mësoj se jam shtatzënë për herë të dytë! Pushimet e mia ishin të frytshme në të gjithë kuptimin e fjalës. Natyrisht, në gjendjen time, hoqa dorë nga të menduarit për humbje peshe, dhe mendja më rrinte diku tjetër…

Sidoqoftë, vazhdoja të dyshoja se Marku nuk më do më si grua.

Nuk mund të ndaloja së menduari se Marku nuk më donte mua si grua. Unë gati sa nuk vendosa të abortoja. Unë jam shumë e lumtur që Marku më ndaloi kategorikisht të mos mendoja më për abort.

Kështu ne u bëmë me fëmijë të dytë, një djalë tjetër. Histori e përsëritur. Marku e donte shumë fëmijën dhe tregonte kujdes dhe vëmendje. Por vetëm kur djali ishte përqark. Ai s’kishte asgjë të tijën në banesën time, përveç furçës së dhëmbëve, kështu që vijoja të përqendrohesha te fëmijët – kështu ishte puna.

Kur ndalova së ushqyeri me gji, fillova të mendoj sërish për humbjen e peshës. Nuk mund t’i harroja ato pushime. Pashë se si Marku shihte me admirim vajzat e dobëta dhe në marrëdhënien tonë nuk ndryshoi asgjë. Unë akoma peshoja gati 90 kg.

Peshoja gati 90 kg. Kështu që vendosa të veproj!

Kështu që vendosa të veproj! Provova të gjitha llojet e gjërave: dieta – ndoshta një tufë, programe fitnesi, mbështjellëse trupi, masazhues të posaçëm, etj. Asgjë nuk më ndihmoi ose vetëm pak – sapo humbisja peshë, ajo rikthehej sërish sa hap e mbyll sytë.

Takova një vajzë që e quajnë Ami, në një dyqan ëmbëlsirash, e cila kishte lindur në të njëjtin maternitet si unë me fëmijën e dytë. Unë zor se e mbaj mend, por ajo ishte shumë më e madhe se unë dhe tani ishte gati tre herë më e vogël pas lindjes!!!

“E pabesueshme!”, U shtanga e bllokuar në vend që ta përshëndesja. “Unë nuk mund t’i besoja syve! Ami, je vërtet ti?!”

“Unë jam pak më e hollë se dikur, apo jo?” më tha ajo duke buzëqeshur, ndërsa po blija disa ëmbëlsira me arra.

“Ha edhe ëmbëlsira?! Si e djeg? Si??? Unë kam provuar sportin, dietat, saunën dhe pajisje, pothuajse gjithçka! Mund të humbja maksimumi 2.5 kg në javë ose dy, pastaj rifitoja 4 kile!” Pothuajse shpërtheva në lot. E mbaj mend mirë këtë sepse njerëzit në dyqan mi ngulin sytë.

“Nina, çfarë diete apo sauna thua, a je mirë nga mendtë? Unë kam një ide. Le të shkojmë në shtëpinë time dhe të bëjmë një bisedë. Burri im është në punë tani dhe pijmë kafe dekafeinato e flasim. Unë do të ha këto ëmbëlsira dhe ti mund të pish pak ujë të ngrohtë”, tha Ami me një fytyrë të lumtur dinake. “Unë do të tregoj gjithçka dhe madje do të jap një mostër për provë.”

Nina, çfarë diete apo sauna thua, a je mirë nga mendtë?”

Unë u intrigova shumë dhe i thashë “mirë”. Për më tepër, Marku do të shkonte në një udhëtim pune të nesërmen për dy javë, kështu që tani ai po kujdeset për fëmijët – dhe unë kisha ca kohë për veten time.

Ami humbi mbi 32 kg në pak më shumë se 3 muaj kur ajo hoqi dorë nga ushqyerja me gji. Ajo nuk ishte në dietë, nuk mbante agjërim dhe as shkonte në palestër. Ajo vazhdonte me stilin e jetës së saj të zakonshme dhe nuk e kufizonte veten fare.

Trupi i saj u hollua si të një vajze të re. Dhe çuditërisht, gjithë ajo peshë e humbur nuk la asnjë shenjë zgjatimi në lëkurën e saj. Mendova se Marku do të kënaqej duke parë atë.

Ndjeja emocione të forta kur mësova sa lehtë ia kishte arritur ajo – sa e lehtë dhe e sigurt ishte për çdo grua të gatshme të çlirojë veten nga dhjami. Receta e saj e dobësimit më befasoi fare!

Mbaj mend shumë mirë ferrin që më duhej të kaloja kur përpiqesha të humbja kilogramët e urryer – një makth i vërtetë! Mbaj mend depresionin prej dietës dhe grindjet e vazhdueshme me Markun, rrënimet psikologjike dhe se si fillova të ha gjithçka më dilte para kur rashë nga karroca.

Ishte edhe më bezdisëse kur kujtoj gjithçka duhej të kaloja për të kuptuar se ishte e kotë dhe se pesha mund të humbej në mënyra të tjera. Është turp ta thuash por unë e kam kaluar këtë ndjesi sepse e dija me siguri se çfarë duhej të bëja.

Tani dëgjo me kujdes për ato që tha Ami…

 • Produkti më efektiv për humbjen e peshës është çaji i dobësimit GoSlim. Pasi të futet në trup, ai eliminon substancat toksike. GoSlim rregullon metabolizmin e trupit, stimulon sekretimin e produkteve të dëmshme të metabolizmit dhe zbrazjen më të shpejtë të zorrëve. GoSlim rekomandohet si një suplement diete për humbje peshe dhe tretje më të mirë.
 • Çaji i dobësimit GoSlim është një përzierje e bimëve medicinale, një raport veçanërisht i ekuilibruar që intensifikon metabolizmin, nxit tretjen dhe shkatërrimin e yndyrnave të grumbulluara në trup.
 • Pas disa kohësh, dietologët i njohën vlerat e çajit si një nga metodat më të mira të detoksifikimit. Përbërësit e saj janë: Carvi fructus, Chamomille flos, Foeniculi fructus, frangulae cortex, juniperi fructus, liquidiritae radix dhe Senae Folium.

Kur mbërritëm te shtëpia e Amit, ajo më dha çaj. Nuk ishte ndonjë çaj i zakonshëm. Në fillim u çudita, por kishte shije të shijshme.

“Ky është sekreti i trupit tim të hollë, çaji i dobësimit GoSlim”, tha Ami. Ajo më tregoi paketimin. Ju nuk keni nevojë për një aparat të veçantë për këtë.

“Ky është sekreti i trupit tim të hollë, çaji i dobësimit GoSlim tha Ami. Ajo më tregoi paketimin. Ju nuk keni nevojë për një aparat të veçantë për këtë.

Pijeni çajin dy ose më shumë herë në ditë. Rezultatet më të mira arrihen kur çaji pihet në mëngjes, pasdite dhe mbrëmje para gjumit por jo me barkun bosh. Atëherë, kaloritë e tepërta që trupi juaj merr gjatë ditës nuk do të ruhen si yndyra?! E imagjinon dot?! Kjo është një ëndërr!

GoSlim opinionet

“Nuk mund të jetë e vërtetë! A është vërtet kaq e thjeshtë?” Thërrita.

“Besojeni ose jo – por nëse ju pëlqejnë sfidat, veproni dhe ndryshoni jetën tuaj. Ju donit të dinit se çfarë bëra, dhe ju thashë gjithçka. Tani varet nga ju. Unë nuk jam shitëse – nuk kam asnjë motiv t’ju nxis që ta blini. Provojeni nëse ju pëlqen, ose vazhdoni të pini ujë nëse nuk doni ta provoni dhe të hiqni dorë nga gjithçka që ju doni. Meqë ra fjala te ëmbëlsirat me arra….?” tha Ami dhe më ofroi një copë.

“Jo faleminderit. Do të iki”.

Në atë moment nuk e kisha idenë se ato 90 minuta do ta ndryshonin përfundimisht jetën time…

Shkëmbyem numrat e telefonit dhe ika. Kisha kaluar 90 minuta me Amin. Në atë kohë, nuk e kisha idenë që ato 90 minuta do ta ndryshonin përfundimisht jetën time…

Unë nxitova për në shtëpi me plot vendosmëri. U futa në internet dhe porosita GoSlim nga faqja e internetit që më rekomandoi Ami. Pakoja mbërriti në 3 ditë dhe unë fillova rrugëtimin tim!

U peshova. 88.5 kg. Nga ajo ditë e tutje, të paktën një here në ditë kam pirë çajin e dobësimit GoSlim.

Të nesërmen u peshova përsëri – 89 kg. Plus 0.5 kile!!! U shqetësova dhe u tërbova.

Marr në telefon Amin.

“Nina, qetësohu. Pesha fillon të bjerë në ditën e 4-5. Vetëm vazhdo ta marrësh atë dhe harroje peshoren për 5 ditët e ardhshme dhe do të shohësh”, tha ajo në mënyrë misterioze.

Kështu që vazhdoja ta pija. Unë nuk ndryhsova asgjë në ushqimet e mia, thjesht pija një filxhan GoSlim çdo mëngjes. Isha e interesuar të dija se çfarë do të ndodhte më tej…. Ende nuk besoja se do të filloja të humbja peshë pa ndryshuar dietën time ose stilin e jetës.

Në ditën e 6 u peshova sërish – duke u dridhur nga ankthi dhe mbylla sytë. Kisha frikë të shikoja peshoren por i hodha një vështrim: 83 kg.

Kisha humbur 6 kile në vetëm 5 ditë – pa ndryshuar dietë dhe pa stërvitje.

I mësova përmendësh numrat e parë të suksesshëm të peshës time. Ishte e jashtëzakonshme! Zemra më rrihte fort dhe mezi merrja frymë nga emocionet! Ia arrita!!!!

Ushqimi im për javën tjetër nuk ndryshoi fare nga e zakonshmja. Me përjashtim të një gjëje – çdo ditë piva një filxhan nga çaji im i preferuar GoSlim.

Ia ndalova vetes që ta kontrolloja peshën, por sërish ndihesha më e lehtë. Ndonjëherë ndjeja ngrohtësi të këndshme në krahë, stomak dhe kofshë. Kam pasur shumë energji. Nuk e ndieja më lodhjen time të vazhdueshme.

Kur u peshova sërish një javë më vonë, gati sa nuk më ra të fikët. 74.5 kg. Kështu, kisha humbur 8.5 kg të tjerë vetëm në një javë!

Dhe në 12 ditë isha 12.5 kile më e lehtë!!!

Vetëm imagjinojeni veten papritmas me shumë kile më pak. Imagjinoni ndjenjën – sa mirë ndihesh kur të pëlqen vetja. Atëherë do të kuptoni se çfarë ndjeva unë në atë moment.

Vura re se rrobat më rrinin të lirshme – por nuk e kisha menduar se do të humbja 12.5 kg në më pak se 2 javë, thjesht nuk mund t’i besoja syve të mi!

Dy ditë më parë Marku u kthye. E kam para syve reagimin e Markut ndaj ndryshimeve të mia dhe u ndjeva sikur kisha krahë dhe mund të fluturoja si një flutur. Fëmijët gjithashtu prisnin të takonin babanë e tyre dhe të merrnin dhuratat që ai ua sillte gjithmonë nga udhëtimet e tij të punës.

Në ditën që do të mbërrinte Marku, ne gatuam një darkë të këndshme dhe tortën e tij të preferuar. Nuk kisha frikë të haja më ëmbëlsira!

Marku mbërriti në momentin që kishim shtruar tryezën. Pasi dëgjuan hapjen e derës, fëmijët nxituan të takojnë të atin e tyre.

Dera u hap dhe shoh Markun në verandë me një tufë të madhe lulesh dhe lodra për fëmijët. Ata nxituan te babai i tyre, dhe ai më vështroi nga lart-poshtë dhe u ngazëllye. Ai uli poshtë lodrat dhe lulet.

Fëmijët ishin duke kërcyer nga gëzimi duke hapur dhuratat e tyre, ndërsa Marku, duke më parë mua, kapi lulet.

Disa sekonda më vonë, ne ishim vetëm në sallë. Marku po qëndronte pa lëvizur me lulet në duar, sikur të ishte magjepsur. Unë shpërtheva duke qeshur dhe mora buqetën prej tij.

“Ka dicka që nuk shkon? Eja brenda!”

“Ti… Çfarë të ka ndodhur… Si???” Marku nuk mund të vinte në vete.

“A do më puthësh apo thjesht do të qëndrosh aty?”

Marku papritmas më ngriti në ajër dhe më puthi ndërsa unë vazhdoja të qeshja. Ai ishte i mbushur plot gëzim, E ndjeja se ai e adhuronte pamjen time.

“Mjaft, më ul poshtë… le të hajmë darkë!”

Në mbrëmje Marku ishte i tensionuar dhe kur i vura fëmijët në gjumë, ai më shihte në sy si herën tonë të parë. Ishte një natë e nxehtë dashurie si të çmendur, Nuk e mbaj mend herën e fundit kur jam ndier kaq e dëshiruar. Isha e lodhur plotësisht dhe ramë në gjumë deri në agim.

Të nesërmen në mëngjes, Marku sugjeroi një udhëtim familjar në plazh për 10 ditë. Ata kishin nënshkruar një marrëveshje të suksesshme në punë, dhe iu ishin ofruar disa ditë pushim dhe pagesa bonus si shpërblim.

Isha në qielli e shtatë, Nuk do të ndihesha kurrë aq e lumtur në jetën time!

Unë punoja nga shtëpia si llogaritare për disa firma në atë kohë. Mund të largohesha lehtësisht për një javë ose dy kështu që iu bashkova menjëherë. Fëmijët u emocionuan – ata ishin aq të ngazëllyer për të shkuar në bregdet!

Këtë herë ne zgjodhëm Kosta Rikën – dy dhoma gjumi në një hotel me katër yje. Turneu përfshinte ushqime të pakufizuara, që ishte një provë e fortë për recetën time sekrete! Unë gjithashtu doja të shikoja se si do të sillej Marku kur të arrinim atje.

E gjithë vëmendja e tij ishte tek unë. Po, ishte fitorja ime personale!

Një javë më vonë, ne po shijonim plazhin e ngrohtë të Kosta Rikës me detin blu dhe dallgët që përplasen. Marku nuk i ndau sytë nga unë dhe nuk më la vetëm për asnjë minutë. E gjithë vëmendja e tij ishte tek unë. Ai kurrë nuk ua hodhi sytë të tjerave. Po, ishte fitorja ime personale!

Hëngrëm shumë, Unë nuk u përmbajta fare. Mish, patate, birra, proshutë dhe vezë, simite dhe ëmbëlsira – e gjithë paketa gjithëpërfshirëse e Kosta Rikës u shfrytëzua më së miri. Por kisha më pak oreks, nuk doja të haja shumë. Dhe kurrë nuk e harroja çajin tim të përditshëm GoSlim.

GoSlim Kosovë

Vonë në mbrëmje, kur fëmijët ranë në gjumë, pas një dite argëtuese duke luajtur dhe notuar, Marku dhe unë pimë verë, duke u përqafuar në ballkonin tone dhe bisedonim e shikonim hënën. Pastaj shkuam në dhomën e gjumit dhe bëmë dashuri me një pasion që nuk e kishim pvrjetuar që nga ditët e para së bashku. Dhe kjo vazhdoi çdo ditë. U ndjeva kaq shumë e lumtur!

Natën e kaluar para se të futeshim brenda, Marku më kërkoi të mbyllja sytë. E dëgjova që po kthehej nga dhoma e gjumit….

“Hapi sytë!” tha Marku i ngazëllyer.

Marku ishte në gjunjë dhe mbante një unazë ari.

“Do të martohesh me mua?”

Për një sekondë, humba gjithë sensin e kohës. I kisha pritur ato fjalë për 7 vjet të tëra!

I kisha pritur këto fjalë çdo ditë. Kam ëndërruar për ta, kam imagjinuar shumë herë se si do t’i thoshte ata. Sytë e mi u mbushën me lot gëzimi.

“E ke seriozisht?” ishin fjalët më të mira që nxorra belbëzova.

“Krejtësisht! Ti je më e mira, më e bukura dhe të dua për gruan time. Vërtetë! Nuk dua të vij dhe të largohem sërish. Unë dua që ne të jetojmë gjithmonë së bashku! ‘

Unë shpërtheva duke qarë, i hodha duart dhe i pëshpërita me lot në sy: “Po, dua!”

Sapo u kthyem në shtëpi, shkuam në bashki dhe aplikuam për celebrimin.

E kam harruar problemin tim me peshën. Kur ishim në plazh, kam humbur 7.5 kg brenda dhjetë ditësh, ndërkohë që haja ushqime dhe pija GoSlim.

Po ndodhnin kaq shumë gjëra në jetën time sa kisha harruar plotësisht për problemin tim me peshën. Kisha humbur 7.5 kg në pushime me ushqime të gjitha të përfshira dhe GoSlim. Nuk bëhej fjalë për 1 kile në ditë, por të jem e sinqertë, hëngra më shumë se zakonisht kur isha me pushime.

GoSlim Kosovë

Pas kësaj, as nuk jam munduar të humbas peshë. Vazhdoja të pija GoSlim çdo ditë. Që do të thoshte se kisha humbur 5 kile të tjera deri ditën e dasmës.

Ceremonia jonë martesore ishte një kënaqësi e vërtetë. Ami ishte dëshmitarja – ishim bërë shumë miq të mirë. I jam shumë mirënjohës asaj për këtë recetë tepër të thjeshtë për humbje peshe.

Marku më vonë e pranoi se ai gjithmonë dëshironte në fshehtësi që të isha e hollë.

Ai tha se transformimi tim e kishte çmendur fare atë. Ai tha se ai gjithmonë dëshironte në fshehtësi që të isha e hollë, ashtu si jam tani. Por ai kurrë nuk më tregoi sepse nuk donte të lëndonte ndjenjat e mia. Çfarë burri i vëmendshëm!

GoSlim Kosovë

P.S. Kanë kaluar 3 muaj që kur Marku dhe unë u martuam. Hapi ynë tjetër është shitja e apartamentit tonë për të blerë një shtëpi të madhe për të jetuar të qetë së bashku.

Tani peshoj 62 kile dhe pesha ime është goxha konstante, edhe pse nuk e pij më çajin GoSlim që prej një muaji. Në total, kam humbur 26 kile, dhe pas 7 vitesh së bashku, ne duhemi ende kaq shumë. Kjo është një ndjenjë fantastike, po jua them, dhe ndjej se e kam fituar atë!

GoSlim blej

Kam humbur 26 kile. Ëndrra ime është realizuar!

Ëndrra ime është realizuar! Ëndrra ime është realizuar! Dhe realiteti është më i mirë se sa e ëndërroja! Po, ishte shansi që më ndihmoi kur njoha Amin. Ishte thjesht shans. Dhe e shfrytëzova.

Shanse të tilla shfaqen në jetën e secilit prej nesh, megjithëse rrallë. Shumë prej nesh, të preokupuar me rutinën tonë të përditshme, duke vrapuar pas parave dhe duke ndjerë mungesë vetëbesimi në këtë botë, thjesht nuk i kapin këto mundësi.

Këshillat e mia: gjithmonë provoni shansin në gjithçka – çdo ngjarje në jetën tuaj, disa njerëz që takoni, histori që keni lexuar, gjithçka! Kur ta kuptoni që ka diçka – mos prisni, por shfrytëzoni shansin tuaj! Ky është sekreti për arritjen e lumturisë më të madhe të jetës. Pasi të kapni shansin tuaj, do të shihni se sa e bukur bëhet jeta juaj, në një mënyrë të paimagjinueshme.

Pasi dëgjova historinë e Amit, unë fillimisht mendova se nuk mund të ishte e vërtetë. Por unë prapë se prapë e provova recetën e saj, GoSlim, sepse ne nuk mund të dimë asgjë me siguri derisa ta provojmë. Mund ta kisha marrë me skepticizëm të madh dhe thjesht ta injoroja atë dhe jeta ime do të ishte kot fare… asgjë nuk do të kishte ndryshuar. Dhe kurrë nuk do ta dija se do humbisja shansin tim…

Për ata që vendosin të jenë të lumtur, të bukur, tërheqës dhe të dëshiruar, unë do të bëj atë që bëri Ami për mua. Unë do t’ju tregoj se ku mund ta gjeni faqen e internetit për prodhuesin e GoSlim që ajo më tregoi. Thjesht klikoni në butonin jeshil “SHKONI NË FAQEN E INTERNETIT TË PRODHUESIT” më poshtë dhe ajo do të hapet. Pjesa tjetër mbetet në duart tuaja.

MOMENTI HISTORIK: Studentja e TIRANËS gjeti një zgjidhje revolucionare – ajo humbi 13.5 kg në një muaj! GoSlim komentet, përbërja, blihet

Nutricionistët botërorë në gjendje shoku pas zbulimit të papritur…

GoSlim blihet

(Tiranë) Amanda, një studente nga Tirana arriti të humbasë 13.5 kg në vetëm një muaj pa investuar paratë e saj. Amanda është një studente e të ushqyerit në Tiranë, e cila përdori buxhetin që mori për punën e saj kërkimore për të gjetur zgjidhjen më të thjeshtë dhe më praktike për heqjen e dhjamit. Amanda shprehet se pjesa më e shtrenjtë ishte vetë hulumtimi dhe se zgjidhja në të vërtetë ishte pjesa më e shtrenjtë. “Më kushtoi vetëm 2,500 lekë, dhe as nuk harxhova paratë e mia.”

“Unë kam pasur probleme me peshën gjatë të gjithë jetës time. Në të vërtetë i kam provuar të gjitha metodat por të gjitha ato metoda ishin thjesht premtuese dhe nuk i përmbushnin nevojat e mia. Unë jam një nënë e vetme dhe e angazhuar plotësisht në diplomim, kështu që nuk kam kohë të lirë për të shkuar në palestër.

Kur fitova këtë projekt, isha shumë e lumtur sepse pashë një mundësi për të eksploruar procesin e humbjes së peshës dhe për të gjetur një burim natyror për arritjen e peshës së dëshiruar. Ndërsa hulumtoja mbi çështjen, unë zbuloj GoSlim Pjesa tjetër është histori. Asnjë nga këto nuk më kënaq më shumë se fakti që vajza ime është krenare për mua. »- Amanda

Pasojat e zbulimit të Amandës u ndjenë edhe pas punës së saj kërkimore sepse Amanda vendosi të ndante sekretin e saj me njerëzit e saj të dashur, të cilat gjithashtu kishin probleme me peshën. Për t’i bërë gjërat edhe më interesante, rezultatet e njerëzve të dashur të Amandës janë dukshëm më mbresëlënëse se ato të vetë Amandës.

Flekosteel - NP

Shoqja e saj humbi mbi 36 kg në 4 muaj me rekomandimet e Amandës!

Ne biseduam me Amanda për të zbuluar më shumë detaje se si Amanda mësoi në lidhje me GoSlim dhe nëse Amanda ka përdorur vetëm këtë produkt për rezultatin e saj mahnitës.

CL: Ju duhet t’ju kenë pyetur shumë herë për këtë, por si e kuptuat se ku duhet të fillonit?

Amanda: Për fat të mirë, nuk ishte aspak e kushtueshme, pasi kur mësova për GoSlim, unë kisha rreth 3,000 lekë në buxhetit tim të kërkimit. Për fat të mirë, GoSlim është një kompleks bimor plotësisht natyror, dhe jo aq i kushtueshëm. Në fund të fundit, jo vetëm që kam humbur peshë, por edhe kam arritur të kursej 500 lekë!

CL: Kjo është shumë mbresëlënëse, a mund të na shpjegoni se si funksionon saktësisht GoSlim?

Amanda: Epo, kjo nuk kërkon shumë mençuri – kjo është pikërisht pjesa që më pëlqen më shumë. Çdo mëngjes, unë përgatis një filxhan çaji me një ose dy lugë çaji GoSlim të paktën një herë ose dy herë të tjera gjatë ditës. Përtej kësaj, unë nuk kam përjashtuar dhe as shtuar asgjë në rutinën time të përditshme. Gjatë 30 ditëve të tjera, humba 13.5 kg dhe tani jam në formën e dëshiruar.

GoSlim blej

Pse është kaq efektiv GoSlim?

GoSlim përmban një kompleks bimor natyror të përbërë nga qimnon, lule kamomili, fruta kopër, ‘bark beetle’, fruta bredhi, rrënjë jamballi dhe gjethe sana. Të gjithë këta përbërës, përmes veprimit të tyre të kombinuar, nxisin eliminimin e toksinave nga trupi, përshpejtojnë metabolizmin, forcojnë sistemin imunitar, eliminojnë ujin nënlëkuror ose “peshën e ujit” nga trupi dhe përmirësojnë përqendrimin e produktivitetin. Përveç kësaj, ka një rritje të konsiderueshme në metabolizmin bazal, që do të thotë se metabolizmi ruan funksionet jetësore të njerëzve ndërkohë që ata pushojnë.

Aktiviteti i provuar klinikisht i GoSlim:

 • Rritje e metabolizmit dhe metabolizmit bazal me 130%
 • Detoksifikim i plotë i trupit (eliminimi i toksinave të dëmshme)
 • Përmirësim i konsiderueshëm i energjisë dhe produktivitetit
 • Shtypja e procesit të formimit të depozitave të yndyrës.
GoSlim Kosovë

Amanda përgatiti për lexuesit tanë një raport të përjavshëm për procesin e saj të humbjes së peshës me GoSlim, dhe madje e ndau lidhjen e saj për uljen e çmimit.

Rezultati – humbje e13.5 kg dhjamë të pastër në vetëm një muaj me GoSlim

 1. Shtoni dy lugë çaji GoSlim, përziejeni me ujë të valuar, kullojeni dhe lëreni për gjysmë ore.
 2. Konsumojeni 2-3 herë në ditë.

Java e parë:

Pas shtatë ditëve të para të përdorimit të çajit GoSlim, u mrekullova nga rezultatet drastike. Unë kisha shumë më tepër energji se zakonisht, dhe në të njëjtën kohë, nuk isha shumë e uritur. Pastaj zbulova se një nga efektet e GoSlim është ulja e oreksit.

Avantazhi më i madh i gjithë kësaj ishte se nuk më duhej të ndryshoja orarin tim të përditshëm. Unë haja atë që doja dhe pavarësisht kësaj, në ditën e 7 u befasova kur u peshova. Kisha humbur 5 kg të plota në vetëm 7 ditë. Sidoqoftë, unë ende nuk isha plotësisht i bindur sepse e dija që “pesha e ujit” humbet në dy ditët e para me çdo dietë, kështu që vendosa t’i jepja ca kohë më shumë GoSlim.

Java e Tretë:

Pas tre javësh, të gjitha dyshimet dhe skepticizmi u zhdukën. Unë jam 2 masa më e dobët dhe peshoj 8 kile më pak, dhe ziej nga energjitë! Shpeshherë, pas 3 javësh përkushtimi dhe kur hyja në fazë të thellë të dietës, gradualisht po humbisja motivimin. Vura re që nuk e kam këtë problem me GoSlim sepse nuk humbas energji dhe jam vazhdimisht produktive dhe e përqendruar gjatë gjithë ditës dhe është shumë i këndshëm për mua.

Java e Katërt:

Pas katër javësh, u trondita nga rezultatet e mia përfundimtare. Kam humbur 13.5 kg në 4 javë. Jam krenare që jam në gjendje të ndaj përvojën time me njerëzit e tjerë që po përballen me të njëjtin problem. Në fund të fundit, gjatë 4 javëve të përdorimit të GoSlim, unë humba edhe 8.5 kg të tjera, duke humbur gjithsej 13.5 kg në muaj. A mund të arrij më shumë?

GoSlim përdorimi

SHËNIM: Amanda ka punuar me furnizuesit zyrtarë të GoSlim për të siguruar përkohësisht mostra me zbritje për një 1 muaj për lexuesit tanë!

Shto koment

Marlena

Unë e përdor këtë kombinim për humbje peshe që prej 3 javësh tani, dhe ndihem realisht 5 vjet më e re! Dhjami dhe barku im po shkrihen gjithnjë e më shumë nga dita në ditë. Ju faleminderit shumë që na njoftuat për këtë!

Tila

Unë kam dëgjuar për GoSlim më parë dhe ende e përdor. Unë e kam përdorur këtë produkt për rreth 6 javë. Sinqerisht, është i mahnitshëm, gjithçka mund të them është UAU.

Samanta

Një mikesha ime përdori GoSlim dhe ma rekomandoi atë para 3 javësh. E porosita produktin dhe e mora brenda 3 ditësh (megjithëse nuk përfitova zbritje). Rezultatet ishin të pabesueshme dhe mezi pres që të shoh se çfarë do të sjellë java e tretë dhe e katërt.

Adami

Unë ndoshta jam pak më i vjetër se shumica prej jush, por GoSlim ka funksionuar edhe për mua! Përveç kësaj, nuk kam asgjë për të thënë. Faleminderit për frymëzimin tuaj!

Nela

Motra ime e mori këtë disa muaj më parë dhe unë prisja komentet e saj për të parë nëse me të vërtetë funksiononte, dhe u trondita nga ajo çfarë më tha. Nuk mund ta besoja se ishte e mundur, ndaj dhe më në fund u binda dhe unë. Ua rekomandoj të gjithëve!

Tomas

Unë jam i kënaqur që e provova këtë produkt për të parë magjinë e tij tek vetja. Kam provuar të gjitha produktet por asgjë nuk ka qenë aq e mirë sa të më ndihmonte.

Daniel

Faleminderit për informacionin, sapo kam filluar trajtimin tim, kështu që së shpejti do t’ju tregoj përshtypjet e mia!

NDAL!!!

Oferta me çmim të ulët Ofertat janë në dispozicion vetëm për një kohë të kufizuar

Para se të ikni, duhet të dini që pas ditës së sotshme, nuk do të ketë më furnizime me zbritje për këtë produkt. GoSlim shitet jashtëzakonisht shpejt. Pra, porosite sot.

Mos e humbni këtë ofertë ekskluzive dhe klikoni më poshtë për të përfituar zbritje të produktit!

GoSlim përbërja

Plan Detoksifikimi – Hani dhe Humbni Peshë! GoSlim përdorimi, përbërja, komentet

Humbni 7 – 10 kg në muaj pa i rifituar më!

Humbni peshë gjatë gjithë ditës!

Sistemi 24/7

Hiqni dhjamin dhe mbetjet e trupit pa humbur masën muskulare

 • Përmirësoni tretje
 • 100% natyral
 • Rritni metabolizmin tuaj, madje edhe kur pushoni

Rezultatet e kërkimi shkencor

Përpara se të zhvillohej çaji i dobësimit GoSlim, u analizuan karakteristikat detoksifikuese dhe djegëse të dhjamit të më shumë se 2000 produkteve ushqimore. Bazuar në rezultate, u krijua një formulë unike detoksifikimi, e cila vepron në përputhje me procesin natyror të njeriut. GoSlim rregullon metabolizmin e trupit, stimulon sekretimin e produkteve të dëmshme të metabolizmit dhe zbrazjen më të shpejtë të zorrëve. GoSlim rekomandohet si një suplement diete për humbje peshe dhe tretje më të mirë.

Mikroelementet nxisin procesin e pastrimit në trup dhe rregullojnë ndjenjën e urisë, ndërsa acidet organike përshpejtoni djegien e yndyrës.

Filloni ditën tuaj me energji GOSLIM

Një gotë çdo ditë me GoSlim do të pastrojë trupin tuaj dhe mbushë me energji

GoSlim DO T’JU BËJË TË NDIHENI ME ENERGJI PËRGJATË TËRË DITËS!

Një kombinim unik i përbërësve nxit funksionimin e shëndetshëm të zorrëve. Ai përbëhet nga një përzierje e bimëve medicinale, një raport veçanërisht i ekuilibruar që intensifikon metabolizmin, nxit tretjen dhe ndarjen e yndyrave të depozituara në trup. Ai pCarvi fructus, Chamomille flos, Foeniculi fructus, frangulae lëvore, juniperi fructus, liquidiritae radix dhe Senae Folium. Ai përmban Carvi fructus, Chamomille flos, Foeniculi fructus, frangulae cortex, juniperi fructus, liquidiritae radix dhe Senae Folium. Formula ju mbron nga rëndimi në stomak, fryrja dhe acarimi i stomakut gjatë ditës. Ushqimi që konsumoni tretet shpejt dhe nuk shndërrohet në yndyrë.

 • Qymyr të aktivizuar + L-Carnitine
 • Përmirëson tretjen
 • Përshpejton djegien e yndyrës
 • Ul nivelin e sheqerit në gjak dhe kolesterolin
 • Zvogëlon oreksin

Çfarë e bën kaq unike përbërjen e saj?

Trupi juaj shndërrohet në sajë të një kombinimi të veçantë të substancave natyrore që sigurojnë energji dhe përshpejtojnë djegien e yndyrës

Si përdoret

 • Pijeni një herë në ditë.
 • Rekomandohet që çaji i dobësimit GoSlim të pihet në mëngjes, pasdite dhe mbrëmje për rezultate maksimale. Çaji nuk rekomandohet të pihet me stomak bosh.
 • Kohëzgjatja e rekomanduar: 1 muaj

Pacient Rezultate

Katerina, 28 vjeç

Kam shtuar peshë pas lindjes. Unë mendova se do të ishte e lehtë të shpëtoj prej saj, por vazhdova të fitoj më shumë peshë edhe pasi provova një sërë dietash. Ndihesha shpeshherë e uritur dhe e mërzitur. Pasi morra çajin e dobësimit GoSlim, menjëherë fillova të ndjehem më mirë. Isha më energjike gjatë ditës dhe flija më mirë gjatë netëve. Ndihesha më pak e stresuar dhe shpëtova nga nepsi për çokollata dhe patate të skuqura (këto ishin ushqimet e preferuara të mia). Si rezultat, arrita peshën time ideale në 2.5 muaj. Po të mos ishte për çajin e dobësimit GoSlim, me siguri do të më duhej më shumë se një vit!

Humbje e shpejtë peshe në 2 javët e para MË SHUMË SE 12 KG në 2 muaj

Këto rezultate arrihen falë një kombinimi të dy faktorëve – ndarja e yndyrave + eleminimi i toksinave.

Toksinat dhe mbetjet hiqen nga trupi gjatë javëve të para të trajtimit.

Kjo siguron rezultate të dukshme.

Gjatë periudhës 2-javore, yndyra nënlëkurore fillon të copëzohet, nivelet e alkalinitetit tuaj në gjak rikthehen në normalitet dhe përbërja e gjakut tuaj përmirësohet. Procesi i humbjes së peshës mund të duket i ngadaltë sepse para së gjithash, duhet të rifitohet shëndeti juaj i përgjithshëm.

Rekomandohet nga specialistja. GoSlim opinionet

Katerina, Dietologe

GoSlim është një suplement biologjikisht aktiv që përmirëson dukshëm dhe ndjeshëm shëndetin tuaj. Mund ta kuptoj nga testet e përmirësuara të gjakut tek pacientët e mi. Kolesteroli i ulët, nivele të qëndrueshme të sheqerit, nivele të shëndetshme të proteinave – rezultatet e testit të gjakut janë perfekte falë çajit të dobësimit GoSlim!

GOSLIM Ndërtoni trup të ri!

GoSlim opinionet

Çfarë thonë klientët. GoSlim komentet

Kam dëgjuar për çajin e dobësimit GoSlim 6 muaj më parë. Në atë kohë, unë peshoja 90 kg. Në vetëm dy muaj, humba 21 kg! Unë jam shumë e lumtur! Pas kësaj, procesi i humbjes së peshës u ngadalësua. Pavarësisht kësaj, tani peshoj 62.5 kg dhe ndihem më mirë se kurrë.

GoSlim komentet

Maria 29.08.2020

Kam humbur peshë falë çajit të dobësimit GoSlim dhe kjo ka ndodhur rreth një vit më parë. Më e rëndësishmja është se GoSlim jo vetëm që më ndihmoi të humb 20 kg, por gjithashtu pastroi trupin tim. Nuk kam më dhimbje stomaku, alergjitë janë zhdukur dhe jam gjithmonë plot energji.

GoSlim komentet

Rakela 29.08.2020

Është shumë e mirë! E kam marrë për ca kohë. Aktualisht, mund të them se huqi im i të ngrënit të ushqimeve të lehta nga mërzia është zhdukur.

Laura 29.08.2020

Unë e kam marrë çajin e dobësimit GoSlim për një javë, dhe vërej rezultate. Xhinset nuk më rrijnë më aq ngushtë.

Berta 29.08.2020

Kam shkuar në palestër për 2 vjet. Për më tepër, isha vazhdimisht në dietë sepse doja të humbja 48 kg. Ishte vërtet e vështirë. Vendosa të provoj GoSlim sepse nuk di se çfarë të bëj më me peshën time të tepërt.

Robert 30.08.2020

Një koleg i imi merr çajin e dobësimit GoSlim çdo ditë. Ai ka humbur shumë peshë! Ai ka kaluar nga masa XL në S, kështu që mund ta konfirmoj që ky suplement funksionon me të vërtetë. Është më efektiv sesa dieta dhe dilni fitimtarë.

Rozi 31.08.2020

Unë e pëlqej ndjenjën e lehtësisë që jep GoSlim. Kam shumë energji gjatë gjithë ditës! Kafeja i përket të kaluarës tani. Unë ha vetëm ushqime natyral dhe ndihem mirë.

Klea 31.08.2020

Poooo! GoSlim është ndryshe! Kam humbur 7 kg pa mundim në një muaj, madje as nuk e kam vërejtur atë. Unë po punoj fort për muskujt e barkut tani.

GoSlim komentet

Jozef 01.09.2020

Unë kam marrë GoSlim për më shumë se një muaj dhe kjo bëri të humbas peshë. Pak nga pak, oreksi im ra. Fillova të ndjehem i plotë kur ha racione të vogla. Unë nuk isha në dietë, thjesht kufizova sasinë e sheqerit dhe ëmbëlsirave. Si rezultat, humba 12 kg. Nuk kam më dhjam në bel dhe as në bark. Jam i kënaqur, duke marrë parasysh kushtetutën e trupit tim.

Tanja 03.09.2020

Nëse thjesht doni të humbni peshë, atëherë kjo pije do t’ju ndihmojë, por mos prisni shumë nga ajo. Nëse doni të keni një trup atletik, duhet të ushtroheni.

GoSlim komentet

Deni 03.09.2020

GoSlim është shpresa ime e fundit! Unë nuk kam mundur të humbas peshë që prej 10 vjetësh. Kam provuar gjithçka. Unë e porosita këtë pije sot. Le të shohim se çfarë do të ndodhë kur ta marr.

Monika 04.09.2020

Nëse thjesht doni të humbni peshë, atëherë kjo pije do t’ju ndihmojë, por mos prisni shumë nga ajo. Nëse doni të keni një trup atletik, duhet të ushtroheni.

Deni 03.09.2020

GoSlim është shpresa ime e fundit! Unë nuk kam mundur të humbas peshë që prej 10 vjetësh. Kam provuar gjithçka. Unë e porosita këtë pije sot. Le të shohim se çfarë do të ndodhë kur ta marr.

Monika 04.09.2020

Nuk e di se çfarë mendojnë njerëzit e tjerë, por jam shumë e lumtur me këtë pije. GoSlim më ka ndihmuar vërtet! Kam humbur 24 kg. Tani dua të merrem me shumë sporte! Unë as nuk mund të ëndërroja më parë për një trup kaq të mahnitshëm.

GoSlim komentet

Joana 04.09.2020

Më pëlqen ta marr GoSlim para stërvitjes. Më jep energji të mjaftueshme për të bërë punët e shtëpisë pas ushtrimeve!

Fiona 05.09.2020

Jam marrë me sport gjatë gjithë jetës sime dhe gjithmonë kam pasur probleme me belin dhe kofshët! Unë dua një trup të përsosur. Ka ardhur koha të marr GoSlim.

Lavdi qoftë 06.09.2020

GoSlim – hani dhe humbni peshë! GoSlim çmimi, blihet, blej

Fitoni një trup të përsosur pa dëmtuar shëndetin tuaj

70 EUR

35 EUR

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen + 12 =

Recent posts

Hypertea Magyarorország, ára, használati utasítás, vélemények – a kor többé már nem jelent akadályt!

A 92 éves fitoterapeuta elárulta a hosszú élet és a kitűnő egészség titkát Molnár Tamás egy közismert fitoterapeuta-szakértő, aki...

Diatea Magyarorország, ára, eredmények, használati utasítás – a cukorbetegség nem halálos ítélet!

A cukorbetegséggel kapcsolatos legfőbb tévhit Magyarországon, hogy megrövidíti az életet Dr. Csalló András - magyar endokrinológus. Az ország egyik...

Nefro Aktiv Magyarorország, ára, vélemények, használata – tisztítsd meg a veséket és nem lesz veseköved!

A vesekólika a legintenzívebb fájdalom, amit az ember elviselhet LázGyors szívverésAkut fájdalomFájdalmas sokk –...

Prostate Pure Bosna i Hercegovina, korištenje, cijena, iskustva – kako riješiti sve probleme s impotencijom pomoću pristupačnog proizvoda  jednom i zauvijek

Opa!  Zdrav seksualni nagon  kod muškaraca starijih od 75 godina treba da bude standard! Prostate Pure što je - moćan prirodni...