Home Albania TestoY Shqiperi, përbërja, komentet, çmimi - kapsula për të rivendosur funksionin erektil

TestoY Shqiperi, përbërja, komentet, çmimi – kapsula për të rivendosur funksionin erektil

Author

Date

Category

Zgjedhja nr. 1 e të gjithë njerëzve!

Ju mund të bëni më shumë.

Thjesht provojeni!

 • Eksitim i shpejtë
 • Ndjeshmëri e lartë
 • Më shumë spermë
 • Ngritje e fortë dhe e gjatë

Testo-Y funksionon me rezultate

Përbërësit aktivë të këtyre kapsulave stimulojnë ereksionin. Duke përmirësuar rrjedhën e gjakut në pen, Testo-Y siguron stimulim natyror të ereksioneve të gjata pa ushtruar presion në zemër (siç bën viagra).

Ereksionet e dobëta, derdhja e parakohshme, mungesa e forcës seksuale dhe qëndrueshmëria janë pasojat e një stili jetese të pashëndetshëm, stresi të vazhdueshëm dhe një ambienti të ndotur. Testo-Y do të ndryshojë jetën tuaj seksuale një herë e mirë!

Para përdorimit të kapsulave Testo-Y

Oct-15 minuta. Kohëzgjatja maksimale e një ereksioni është

Pas përdorimit të kapsulave Testo-Y

40-75 minuta. Kohëzgjatja maksimale e një ereksioni është

Këta burra kanë ndjerë tashmë efektivitetin e kapsulave Testo-Y: opinionet

TestoY opinionet

Tomas, 28 vjeç

Fitova zbritjen në provën e parë.

Po kërkoja një produkt që do të përmirësonte funksionin tim erektil, por nuk doja të përdorja Viagra. Kam gjetur Testo-Y në këtë faqe interneti dhe menjëherë fitova zbritje. Vendosa ta provoja dhe doli të ishte një ide e mirë. Problemi u zhduk në ditën e parë të marrjes së këtyre kapsulave.

TestoY opinionet

Sajmir, 32 vjeç

Reklama është e vërtetë, këto kapsula vërtet funksionojnë.

Unë kisha një dëshirë të provoja Testo-Y. Kam dëgjuar për këtë për një kohë të gjatë, por nuk besoja se funksiononte. Pastaj isha fatlume dhe fitova një zbritje prej 50%, kështu që nuk kishte kuptim të mos e provoja për kaq pak para. Është më e lirë se një biletë filmi. Paketimi mbërriti shpejt, siç u premtua. Sa për rezultatet, ato janë saktësisht si në reklamë.

TestoY komentet

Jusuf, 45 vjeç

Gjithçka që ju nevojitet për të qenë plotësisht gati

Fitova zbritjen nga përpjekja e tretë dhe vendosa t’i porosisja këto kapsula, thjesht për të qenë gati në çdo moment. Ndonjëherë kam pasur probleme me ereksionin. Megjithatë, në fund të fundit jemi njerëz të thjeshtë. I përdor para seksit. E dashura ime më thotë se i pëlqen të bëjë seks me mua. Unë do të porosis më shumë.

TestoY komentet

Aleksandër, 48 vjeç

Blerja ime më e mirë 2021

Kam dëgjuar për faqen e internetit të Testo-Y nga një mik. Provova fatin tim dhe fitova një zbritje prej 50%. Sigurisht, e porosita. Ishte vërtet e lirë! Tani nuk mund të ndalem, unë vazhdimisht dua seks dhe peni im është gjithmonë i fortë. Unë sinqerisht ua rekomandoj këto kapsula të gjithëve!

Ju nuk do të prisheni shumë shpejt nëse përdorni Testo-Y

TestoY blej

Çmimi i vjetër: 9600 ALL

Çmimi i ri: 4800 ALL

TestoY në Shqipëriment, Albania – harrojeni ereksionin e dobët, seksin 5 minuta dhe derdhjen e parakohshme

 • Kohëzgjatja e ereksionit trefishohet
 • Qëndrueshmëria seksuale rritet
 • Rezultate të dukshme pas përdorimit të pare
 • Orgazma jashtëzakonisht të fuqishme
 • Ereksion i fortë
 • Seksi zakonisht zgjat më shumë se një orë, çdo here

A janë vajzat të zhgënjyera prej teje?

Porosit Testo-Y me 50% ulje çmimi

Si e përmirëson potencën Testo-Y-i?

 • Zgjeron enët e gjakut
 • Përmirëson qarkullimin e gjakur drejt penit
 • Rrit nivelin e testosteronit në gjak

Trashësia është gjithashtu e rëndësishme! Testo-Y-i është një produkt natyral për kthimin e potencës dhe parandalimin e mosfunksionimit të ereksionit. Testo-Y-i përmirëson qarkullimin, potencën dhe prodhimin e spermës, rrit nivelet e testosteronit dhe redukton kohën me 5-7 minuta.

TestoY përdorimi – ereksioni i dobët apo mungesa e plot[ e tij shkakton zhgënjim

Një pen i fortë si guri garanton seks të cilësisë së lartë!

 • Aktivitet i dobët seksual. Burrat me pen të dobët nuk kanë fare jetë seksuale
 • Dështime në shtrat. Ereksionet e dobta shpesh çojnë në dështime në shtrat dhe derdhje të parakohshme
 • Mungesë vetëbesimi. Problemet me energjinë mashkullore janë shkaku i pasigurisë rreth maskulinitetit dhe seksualitetit

Dëshironi të provoni diçka të re?

 • Ndjesi të mrekullueshme për ju dhe partneren
 • Testo-Y-i do të shpalosë një botë të re plot me orgazma
 • Me një pen të ngritur, vajzat do t’ua heqin pantallonat pa ju folur fare

TestoY blihet, blej – keni ndonjë dyshim?

Testo-Y përdoret rregullisht nga studiot e pornos nëpër botë.

TestoY çmimi

ALL 9600

ALL 4800

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 − 10 =

Recent posts

Muévete con facilidad con Motion Energy México – testimonios, donde comprar, precio, qué es

Existe un enorme problema de problemas articulares en todo el mundo. Una gran cantidad de personas sufren de dolor en los hombros,...

Tu nariz puede ser más pequeña con Rhino-Correct Argentina – donde comprar, testimonios, precio de, funciona

La nariz es el rasgo central del rostro de una persona. Sus líneas elegantes y sus proporciones armoniosas son una de las...

Rhino-Correct Brasil é a melhor alternativa à rinoplastia – opinião, preço, encomendar, para que serve

Se você tiver um nariz largo, seu tamanho pode ser uma causa de grande desconforto. Há muitos casos de crianças sendo gozadas...

Geen schimmel meer op nagels en handen met Clavosan Nederland – prijs, waar te koop, bestellen, forum, gebruiksaanwijzing

We weten allemaal dat onze voeten behoorlijk vies kunnen zijn! Schimmelnagels komen steeds vaker voor als gevolg van het soort sokken en...